Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Неполучен кешбек от Канон
Автор: neillmakoli   
Дата:   24-02-17 09:50

Привет, един приятел си взе Канон на промоция с опция за кешбек, но досега още не е получил кешбека.
В мейла му е дадена дата 2.02.2017 за постъпване на пари в сметката, но такива пари няма.
Преди няколко дена звъня на телефоните в сайта на КанонБг, но още няма резултат.
Имали ли сте подобен проблем и как сте процедирали?
Поздрави и на фокус.

Отговори на това съобщение
 Re: Неполучен кешбек от Канон
Автор: roumen6   
Дата:   24-02-17 10:53

и аз така... и си купих Никон [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Неполучен кешбек от Канон
Автор: samurai2   
Дата:   24-02-17 10:57

а какво е кешбек[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Неполучен кешбек от Канон
Автор: lamerko   
Дата:   24-02-17 11:00

Тия промоции се обслужват от външна фирма. При регистрацията за кешбека, трябва да е получил потвърдителен имейл с данните - да си го провери дали сметката не е сбъркана. Самото доказване на банковите трансфери е лесна работа - там няма нищо, което може да се покрие :)

Отговори на това съобщение
 Re: Неполучен кешбек от Канон
Автор: Pavlov   
Дата:   24-02-17 12:56

Същият случай и при мен миналата промоция. Кешбекът се забави почти месец след датата, обявена ми в мейла. Но в крайна сметка пристигна, без да съм тормозил никого.

Отговори на това съобщение
 Re: Неполучен кешбек от Канон
Автор: Peter_Angeliev   
Дата:   24-02-17 13:03

Аз няколко пъти съм улучвал тази промоция, включително и в последната за която пишеш,и винаги всичко е било наред. Трябва да е получил имейл с потвърждение, в който има линк към статуса на поръчката, там пише до къде е стигнала обработката. Да си свери и данните за всеки случай.

Отговори на това съобщение
 Re: Неполучен кешбек от Канон
Автор: asahi   
Дата:   24-02-17 14:06

Даването не е като взимането. Паоло Куелю

Отговори на това съобщение
 Re: Неполучен кешбек от Канон
Автор: colorphoto   
Дата:   24-02-17 15:26

Веднъж подпийнал бях дал пари на заем на несигурен човек./черпеше с кайсиева.../

След доста време го подсещам че има да ми връща,а той някак си мъдро рече: Ееех Пешоо то връщането не е никак лесна работа...



Публикацията е редактирана (24-02-17 15:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Неполучен кешбек от Канон
Автор: neillmakoli   
Дата:   24-02-17 15:44

Вече всичко е наред.

Отговори на това съобщение
 Re: Неполучен кешбек от Канон
Автор: mmjm   
Дата:   24-02-17 18:26

То и с тази дата си е притеснително, ма щом вече всичко е наред със здраве да се ползва канончето.

Отговори на това съобщение
 Re: Неполучен кешбек от Канон
Автор: tarantulaxxx   
Дата:   24-02-17 18:46

Аз го получих в срока указан от тях. Получих имейл, че съм одобрен, но после пък не получих имейл, с който да ме уведомят за превода. Мислех, че не съм го получил и звъннах на Канон България. От там направиха проверка и се установи, че парите са били преведени след 5-6 дни. Проверих в банката и се оказа, че наистина е така. Не съм усетил, защото в тази карта постъпва и пенсията ми и съм се заблудил. Това е третият път, в който участвам в кешбек и всичко е било наред досега.

Отговори на това съобщение
 Re: Неполучен кешбек от Канон
Автор: Lambov   
Дата:   27-02-17 21:09

и аз си го получих в срок

Отговори на това съобщение
 Re: Неполучен кешбек от Канон
Автор: obscureman   
Дата:   28-02-17 01:51

Просто ги гонете до дупка!

Отговори на това съобщение
 Re: Неполучен кешбек от Канон
Автор: piknik   
Дата:   28-02-17 04:43

Мен не са ме тормозили Men... избичиха ми го на момента ( т.е. в процеса на плащането ). Няма да споменавам фирмата...

Може и да не съм бил в категорията Кешбек - не споря, но отстъпката беше много добра :):)

П.С. - Ни съм знаел отстъпки - ни Кешбек... това да споделя - те ми направиха доброволно...



Публикацията е редактирана (28-02-17 04:52)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »