Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Лондон
Автор: Plamenok1   
Дата:   20-01-17 02:15

Привет на форума. От няколко месеца качвам снимки тук за да се поучавам от коментари, критики и похвали. Мой приятел фотограф ме посъветва да попитам тук. Ще премина директно на въпроса за да не ви отегчавам. Живея в Лондон и търся някой добър фотограф при който да чиракувам. Знам, че фотографията е занаят, и точно по тази причина използвах думата " чирак".

Завършил съм ХГ-то в Казанлък И НХА в София, където съм учил и фотография. Снимам от тогава - като хоби, започнах със Зенит и т.н. Тук снимах няколко кръщенета, 2 сватби и купища семейни портрети. Но..., трябва още мнооого вода да изтече докато стана "про", което е и целта ми. Имам сериозни камери и обективи, осветление и др.

Ще се радвам ако някой ми помогне да се доразвия в тази сфера, което, между другото, е моя мечта от много отдавна...

Благодаря Ви.

Пламен

Отговори на това съобщение
 Re: Лондон
Автор: kvakioh   
Дата:   20-01-17 08:47

Лондон е мястото. 4378980 видове курсове за снимащи начинаещи, про, прохождащи и желаещи. От 50 до 15000 паунда. Има бол, само че и бол желаещи.

Отговори на това съобщение
 Re: Лондон
Автор: CDman   
Дата:   20-01-17 09:55

http://digitalphotography.exposed/


Тенк-с то е-мил [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »