Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Къде отиде ФОТО Форум...в рекламата ли
Автор: shadow...   
Дата:   15-12-16 22:18

ГЛЕДАМ реклама за коли...храна...пътувания...и много малко за Фотография...та и от там идват не само идиотските теми,,но и снимките..нали беше място за идеи и образование...не на дай да си мерим...онези неща...Обективите...Апаратите...Телефоните...тъжно...не е за смях...и спамърите са добре дошли

Отговори на това съобщение
 Re: Къде отиде ФОТО Форум...в рекламата ли
Автор: BAT   
Дата:   15-12-16 22:53

Тя рекламата не е ли с пари? Един друг сайт го затварят от 1 януари, защото не можел да се издържа. Рекламата си е реклама и няма значение каква е. Като фотографските фирми нямат пари за реклама, сигурно се търси от другаде. А между другото виждам, че има гугъл рекама, там ти показват предимно това, което си търсил в нета. Ако си гледал оферти за пътувания, показват ти реклами за пътувания.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде отиде ФОТО Форум...в рекламата ли
Автор: fotograf123   
Дата:   15-12-16 23:03

Дам .. в мн. интересна посока пое форума ...

Отговори на това съобщение
 Re: Къде отиде ФОТО Форум...в рекламата ли
Автор: realnoncho   
Дата:   15-12-16 23:14

Някои от рекламите се продават директно на трети компании, които спрямо това какво си правил из мрежата ти изпращат насочени реклами и това се случва в много сайтове.
Проблемът на форума не е това, а и шансът някой да ти забрани да ползваш добавка за блокиране на рекламите с темповете с които се правят подобрения е нищожен.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде отиде ФОТО Форум...в рекламата ли
Автор: metodiev_martin   
Дата:   15-12-16 23:44

слагате си един "ад блокър" и забравяте за досадните реклами от горе, от долу, от ляво, от дясно...



Публикацията е редактирана (15-12-16 23:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Къде отиде ФОТО Форум...в рекламата ли
Автор: roburt48   
Дата:   16-12-16 00:07

Няма нищо лошо в рекламата си мисля аз [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде отиде ФОТО Форум...в рекламата ли
Автор: lamerko   
Дата:   16-12-16 00:27

Стига блокера да я хваща :)

Отговори на това съобщение
 Re: Къде отиде ФОТО Форум...в рекламата ли
Автор: Synthy   
Дата:   16-12-16 08:16

На мен рекламите не ми пречат. Игнорирам ги визуално и гледам каквото ме интересува. А и все пак сайта трябва да се издържа от нещо.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде отиде ФОТО Форум...в рекламата ли
Автор: CDman   
Дата:   16-12-16 08:49

Тук пак се ядва ама от реклами по ТВ вече ми се гади дотолкова, че спрях да гледам обществени програми.

15 минути филм, 10 минути реклами и после 5-6 анонса за други предавания и новини.

Весела коледа, коледни промоции, безбрежно щастие и после анонс за трагедията в Хитрино. WTF ? [smilie11]

Пък и филмите вече са с продуктово позициониране - жалки актьорски напъни и напълно излишни сцени за рекламиране на чудодейни кремчета, чайчета и козметика. Не стига това ами на всеки 10 минути банери с реклами.[smilie23]

Разбирам донякъде - трябват пари за издръжка на медиите, ама като идеш на кино, дадеш 10 лева за билет и пак половин час реклами преди филма.

Аман бе ! [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Къде отиде ФОТО Форум...в рекламата ли
Автор: Тед   
Дата:   16-12-16 09:19

Хваща не, ами им разказва играта на рекламодателите [thankyou]



Публикацията е редактирана (16-12-16 09:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Къде отиде ФОТО Форум...в рекламата ли
Автор: Тед   
Дата:   16-12-16 09:21

https://s28.postimg.org/qjc7zaqel/ads.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: Къде отиде ФОТО Форум...в рекламата ли
Автор: Тед   
Дата:   16-12-16 09:25

https://s29.postimg.org/mxcvtjrzr/ads2.jpg

а дано се линкне...

Отговори на това съобщение
 Re: Къде отиде ФОТО Форум...в рекламата ли
Автор: OIM   
Дата:   16-12-16 09:34

Аз съм с адблокер и не виждам никакви реклами тук
А тв не гледам от години



Публикацията е редактирана (16-12-16 09:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Къде отиде ФОТО Форум...в рекламата ли
Автор: BAT   
Дата:   16-12-16 10:03

Игнорирайте ги, по някое време може да няма какво да игнорирате и къде, та ще си направите собствен такъв сайт безплатен за потребителите и ще го издържате без реклами[smilie18]
В тоя сайт нито припокриват съдържание, нито се разхождат по страницата, нито изскачат ненадейно. Просто си седят по местата, кое ви пречи ?



Публикацията е редактирана (16-12-16 10:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Къде отиде ФОТО Форум...в рекламата ли
Автор: nyamago   
Дата:   16-12-16 13:08

Който вижда досадно неподходящи реклами за неща, към които няма никакъв интерес-да се сърди на собствената си параноя - когато е изключвал в браузера и в Гугъл профила си всички механизми за следене на посещенията и гледаната тематика. НЯМА БЕЗПЛАТЕН ОБЯД - или се страхуваш от сянката си и гледаш неподходящи реклами, или доброволо разрешаваш да те 'шпионират' - и ти сервират точно каквото те интеесува. [smilie6]

Който пък отстранява с блокери всякакви възможни реклами, може да пропуска интересно или важно съдържание, а също и да наруши функционирането на сайта в браузъра си. (Какъвто случай имах неотдавна с необясними прекъсвания и деформации - които изчезнаха като отключих ад-блокера си за тоя домейн).

А който не иска да се занимава нито с контрол на 'шпиониране', нито с блокери и деблокиране - и никога да не вижда реклами - готов ли е да ползва сайта срещу скромен абонамент от, да речем, 20 лева на месец? Гарантирано без реклами?!

Във всички случаи играта е двупосочна: права и задължения, получаване и даване, кеф и компромиси... Защо все още толкова хора очакват блага в еднопосочен поток само към тях? [smilie11]

Честит Петък!
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде отиде ФОТО Форум...в рекламата ли
Автор: luboar   
Дата:   16-12-16 13:50

Точно така е.
Не е виновен ФФ.
Аз получавам реклама за неща които ме интересуват.


Отговори на това съобщение
 Re: Къде отиде ФОТО Форум...в рекламата ли
Автор: Emoxide   
Дата:   16-12-16 14:08

Аз също. Само дето една и съща реклама на софтуерни продукти, които вече си закупих, продължават да ми излизат, постоянно [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде отиде ФОТО Форум...в рекламата ли
Автор: nyamago   
Дата:   16-12-16 14:34

^ Някои от рекламите (според сервиращата система) имат в ъгълчето или кръстче, или стрелка (малък триъгълник) за кликване и настройки. Там можеш да отбележиш този точно продукт да не се появява повече. По-добрите питат 'Защо?' с опции като 'Не ме интересува' и'Това вече го имам'.

Току що изключих (от българския фото-сайт) рекламка за едни италиански обувки, които вчера си купих от лондонски магазин (светът е малък!). Преди да изляза до магазина бях чел отзиви за обувките, разрешил съм на Гугъл да запомни това, но той няма как да знае, че после съм ги купил оф-лайн. Като кажеш на рекламната 'машина'-вече знае и това, и повече не те дразни с безполезна реклама.

Опо-добре ще става [cool]
[shtrak]



Публикацията е редактирана (16-12-16 14:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Къде отиде ФОТО Форум...в рекламата ли
Автор: victory   
Дата:   16-12-16 20:50

OIM [smilie24] И аз така!

Отговори на това съобщение
 Re: Къде отиде ФОТО Форум...в рекламата ли
Автор: sherbit   
Дата:   16-12-16 20:55

"Досиетата X" дали са по истински случаи?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »