Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 За дизайн и оформяне на Wordpress блог
Автор: catandgoddess   
Дата:   06-12-16 21:00

Здравейте

Съвсем накратко, взех си платформа за фотографско портфолио от Wordpress.
Трябва ми помощ за оформянето, дизайна, кратко обучение за администрирането му, след като е завършен.

Нямам идея как се заплаща, на час, на свършена работа/ Ще се радвам да получа предложения на мейл или на ЛС/. Предпочитам да работя с някой от София, личните срещи ме изпълват с увереност за добре свършена работа, но не е задължително, стига да можем да комуникираме онлайн с нужното разбиране и ефективност [smilie5]

Благодаря предварително[smilie24] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: За дизайн и оформяне на Wordpress блог
Автор: catandgoddess   
Дата:   06-12-16 21:48

...да, мейл: catandgoddess@abv.bg

[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: За дизайн и оформяне на Wordpress блог
Автор: Борислав_Ковачев   
Дата:   06-12-16 22:31





Публикацията е редактирана (06-12-16 22:34)

Отговори на това съобщение
 Re: За дизайн и оформяне на Wordpress блог
Автор: Elvira   
Дата:   06-12-16 23:18

Един мой познат сега завършва подобен проект и много се оплакваше от клиента, защото клиентът нямал представа нито какво иска, нито колко време било нужно за постигането на идеята... и било голяма мъка и за двете страни. Така че по-добре намери някого от София (за да можете да се срещате лично) но преди това ясно обмисли каква визия и ефективност искаш да получиш. [smile] доколкото знам, заплащането става не на час, а според проекта, трудността, функционалността и обема на работата.

пс. този тип всъщност ми е съсед по офис, знам само как се казва, нямам му контактите. говорим си, докато пушим цигари на терасата понякога [smilie5] но, ако го засека, ще го попитам дали би поел втори проект (нямам представа колко е добър, но доколкото знам работи много и има доста частни проекти..)

Отговори на това съобщение
 Re: За дизайн и оформяне на Wordpress блог
Автор: Krassy   
Дата:   06-12-16 23:22

Очаквай сто човека сега да ти обяснят тайно, как са по различни от всички други [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За дизайн и оформяне на Wordpress блог
Автор: realnoncho   
Дата:   06-12-16 23:44

Съгласен съм с Elvira - след като имаш тема натам едва ли ще правиш грандиозни промени в дизайна. Не е много трудно ако седнеш с някой да ти обясни основните неща, а за дребните глезотийки най-добре сам да си видиш.

Отговори на това съобщение
 Re: За дизайн и оформяне на Wordpress блог
Автор: didesignbg   
Дата:   07-12-16 00:05

С една тема на уърдпрес и два поста месечно си горе-долу никъде в съвременното уеб пространство. И да убеден съм че ще намериш някой, който да ти "обясни", но аз не чух какви са целите, ако искаш просто да имаш сайт, който някой да набере от визитката ти, или да отвори от профила ти - ще стане.

Отговори на това съобщение
 Re: За дизайн и оформяне на Wordpress блог
Автор: catandgoddess   
Дата:   07-12-16 01:26

Благодаря на включилите се. Всъщност, никой не ми е писал ЛС или мейл [smilie5] [smilie8]

Елвира, ами аз подобен човек търся, с убеждението, че за времето, което ми е отделил е редно да му се плати.

Нончо, съгласен, както отговорих на Елвира, това е един от начините да се случи.

didesignbg : една от причините да не задавам параметри е, че ми се ще да намеря правилния човек и с него да обсъдим - кое е възможно без цялостно пренаписване на платформата и съответно след като знам реалните възможности да взема решение за действие.

Ако имаш реално поглед и познания по материята, драсни един ЛС или мейл и ще говорим ?

[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: За дизайн и оформяне на Wordpress блог
Автор: notz   
Дата:   07-12-16 04:48

https://colorlib.com/wp/photography-wordpress-themes/
Разгледайте тук. Има готови неща.

Отговори на това съобщение
 Re: За дизайн и оформяне на Wordpress блог
Автор: iasen2   
Дата:   07-12-16 06:02

Имаш ли хостинг и домейн.
Имаш ли купена тема.
За какво ще го ползваш този сайт - популяризиране на бизнес, за визитка или ей така да се фукаш пред приятели :)

Само за информация - WP e CMS - той се инсталира за 5 мин. Темата се настройва за няколко часа + плъгините. Това е ако има ясно задание, подготвени снимки и текст.

В никакъв случай не слагай кракнати теми.
Ако имаш конкретни въпроси пиши ми на лични.
Аз лично не се натискам да правя сайтове, понеже клиентите са безкрайно взискателни без покритие. Надавам се ти да не си от тях :)
Когато наринат маса пари и видят, че няма и един посетител сайта, тогава мирясват, разбират, че сайта е само началото и почвам да им оправям сайтовете :)

Успех :)



Публикацията е редактирана (07-12-16 08:22)

Отговори на това съобщение
 Re: За дизайн и оформяне на Wordpress блог
Автор: catandgoddess   
Дата:   07-12-16 09:06

iasen2, имам хостинг и домейн, имам платформа от Wp. Точно тези няколко часа + плъгините са това, за което ще ми трябва помощ. Темата е купена от WP, не е кракната.
Ще я огледам пак и когато въпросите са напълно ясни ще ти пиша.


Отговори на това съобщение
 Re: За дизайн и оформяне на Wordpress блог
Автор: hristov2256   
Дата:   07-12-16 11:39

Всяка една тема върви с помощна документация "Кое, кога и как", за напълно аматьорски лица. Същото е с плугините. Всичко е толкова добре обяснено, че аз успях да направя 4 сайта от - до, за по-малко от седмица без никакви знания. И да, сайтовете не са просто картинки, а доста сериозни такива.

В "themeforest" или някой от другите сайтове, откъдето се закупува темата, издателят предлага пълно оформяне и дооформяне срещу 50$ и лесна инсталация от негова страна.

Често има и безплатни курсове, но, ако няма да задълбаваш в WordPress не виждам, защо ще си губиш времето и парите, тъй като както споменах, просто се разрови, ако забиеш хептен някъде... например с "How To" в гугъл :)))

Отговори на това съобщение
 Re: За дизайн и оформяне на Wordpress блог
Автор: catandgoddess   
Дата:   07-12-16 11:44

Всеки 8 от 10 разумни човека ми предлагат същото, hristov, защо ли се запъвам да не се занимавам с това. Сигурно защото съм забил в 10 други неща и имам чуството, че ще гръмна даже ако трябва да прочета как се използва кана за преваряване на вода...

Явно ще се наложи да гръмна ... [smilie5]

Мерси за линковете и съветите [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: За дизайн и оформяне на Wordpress блог
Автор: hristov2256   
Дата:   07-12-16 12:08

Давай смело. Аз си спомням, че изобщо не ми беше до това, нямаше и кой да ми помогне особено, а сега изобщо не съжалявам. Не отнема чак толкова много време, отдели си няколко часа, ако не е нещо твърде мега като проект...би трябвало да го направиш сравнително бързо.

Ако имаш някакви технически затруднения по менютата и всичко свързано с WordPress драсни ми едно лично съобщение, само не ме питай за кодове, там вече аз нямам нерви и ще се гръмна :)))

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За дизайн и оформяне на Wordpress блог
Автор: catandgoddess   
Дата:   07-12-16 14:26

[smilie24] [smilie5]

Ок, аз се мъча сам, като дойде момента да гръмна те питам за един код и става масово самовзривяване [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: За дизайн и оформяне на Wordpress блог
Автор: didesignbg   
Дата:   07-12-16 21:49

WordPress не продават теми. Теми се продават от WordPress.com и те могат да се ползват само на тяхната платформа, но не и на външни wordpress инсталации. Та нещо в схемата ти не е съвсем така.
Виж горските продават доста теми.

Отговори на това съобщение
 Re: За дизайн и оформяне на Wordpress блог
Автор: catandgoddess   
Дата:   07-12-16 23:27

Да де, точно това е, което си казал, извинявам се за неточния подбор на думи [smile]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »