Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Моля, препоръчайте
Автор: Armada   
Дата:   19-10-16 13:34

Здравейте! За първи път пиша във форума, ама явно само с четене няма да се оправя :) Искам да си сменя фотоапарата с нещо по-компактно, но да не е типичната сапунерка. Давам няколко апарата само за пример към какво се насочвам:
Sony DSC-HX300
Nikon CoolPix B500
Canon PowerShot SX420 IS
...

Аз не съм съм запален фотограф, щракам си за удоволствие, но все пак гледам качеството на снимките и се дразня на дреболии. Категорично не искам сменяеми обективи, имам Olympus E-400.
Това, което търся, е по-голямо оптично приближение, чисти снимки без шум и по-големи възможности за игра със скоростта - бавна като за "размазани" водопади и хубави нощни снимки, но и бърза за животни в движение, каквито снимам най-често.

Най-големият проблем, разбира се, е финансовата част :) Така че това чудо трябва да се смести до около 500 лв, гд такива цени гледах.
Та ако можете да ме насочите към нещо, дори и не от изброените, което да ми върши работа. Пак повтарям, че нищо не разбирам от фотография, затова ще помоля за най-просто обяснения за плюсове и минуси на отделните модели.

Предварително благодаря! :)
 Отговори на това съобщение 

 Теми Автор  Дата
 Моля, препоръчайте  ново
Armada 19-10-16 13:34 
 Re: Моля, препоръчайте  ново
1swamp2frogs 19-10-16 13:52 
 Re: Моля, препоръчайте  ново
tomaraya 19-10-16 14:58 
 Re: Моля, препоръчайте  ново
Armada 19-10-16 16:00 
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »