Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   12-10-16 23:30

Понеже 'тъмчето' ме е блокирало отвсякъде...та прочитайки последния пост в темата й за нови предложения на
bg2014 съм изключително впечатлен от грамотно изнесената и логична обосновка на bg2014 за това що е соц.реализъм във фотографията.Имунизацийте срещу последното бяха забранени и явно 'тъмчето' е спазило устава:))))[smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: kvakioh   
Дата:   12-10-16 23:31

Обичам "тъма"...

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   12-10-16 23:32

Аз пък не я мразя[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: roburt48   
Дата:   12-10-16 23:40

защо се ебавате на чужд гръб ??

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: kvakioh   
Дата:   12-10-16 23:44

Ако обичаш някой, го показваш по някакъв начин. Аз си признавам директно. Не я познавам, наскоро й видях кадри нейни, харесват ми, усещам я по линията, че е готина. КАто човек, като жена, като тъма. И понеже слушам и dark музика доста, ми харесва още повече...

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   12-10-16 23:45

Някой да е употребявал 'fuck'???????????

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: roburt48   
Дата:   12-10-16 23:50

Не знам кой какво... и как е употребил, но лично аз не бих спретнал тема с никнейма на някой от форума ... чакайки овации ... !! Иначе - успех

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   12-10-16 23:52

Да.Никак не е присъщо за мъж

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   12-10-16 23:52

Това да не е изповед от твоя страна?

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: roburt48   
Дата:   12-10-16 23:54

Не ми се влиза в ненужни полемики :) Ако исках да се изповядвам и аз, като теб щях да си спретна тема :)

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   12-10-16 23:57

Като не ти се влиза в полемики защо си толкова ативен?

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: roburt48   
Дата:   13-10-16 00:00

Човече, ако нещо съм останал неразбран ... :) ще ти го кажа в прав текст - адски тъпо и нелепо е да си водиш задочни спорове с някого !! Още по-малко с жена ... Ако имаш нещо да си изяснаваш с "тъма" пиши и лично ! Колкото до мойта активност - активен съм съм защото подобни нелепици ме изкарват от патъците [smilie5] ... Надявам се да съм отговорил изчерпателно на питането ти :)

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: bg2014   
Дата:   13-10-16 00:01

Ако някой мисли............



Публикацията е редактирана (13-10-16 20:50)

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: roburt48   
Дата:   13-10-16 00:03

В допълнение - каквато и да е "тъма".. не съм виждал да е пуснала тема crownmaker !!!

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: bg2014   
Дата:   13-10-16 00:04

Защо искате с обидни думи да изтриете други обиди.
Не можеш с глупост да заличиш друга такава.
Какво ви става? Вие добра дума не можете ли да говорите?

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: bogdanov   
Дата:   13-10-16 00:05

Оооох сложна тема:) Абе май тя е ярък представител на противният пол... И извадка, събирателен образ, някак опарничева... загадката на търсещия :) Мистериозна, чернокрила, обгърната в тайнственост. Тя знае много, но показва малко... Говори умно, колосални глупости а финала е винаги интрига. Може би прекалява с филмите, може пък и да вярва в спомените на баба си, но с времето всичко избледнява освен яркият и образ.
На скоро гледах един проект за събирателен образ. От 100 "грозни" човеци, правят един събирателен образ, който 98% от хората намират за привлекателен. Така се създава масовият вкус. Така, че бъдете по-отговорни към хуманизма, защото ще стане страшно, ако този модел на поведение намери още 99 последователи!

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: roburt48   
Дата:   13-10-16 00:08

Единственото, което искам да кажа с включването си е, че е ужасно нелепо да се водят задочни спорове !!! Ако някой има претенции към някого би следвало да си изясни отношенията лично, а не търсейки подкрепа в задочни полемики !!! Толкова от мен ...

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   13-10-16 00:08

48,ако си прочел внимателно,тъмчето ме е блокирало отвсякъде.Опитах да се включа в темата-НЕ,та затова джентълмене категория B,C,A или някоя друга.

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: roburt48   
Дата:   13-10-16 00:10

...

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-10-16 00:11

Направо не мога да повярвам, че мъже са се събрали да обсъждат жена! Ебати, по-зле сте от махленски клюкарки в менопауза!
Авторе, не се излагай, затвори си темата.Ако не можеш да се светнеш защо, питай,ще ти обясня, ако не те е срам [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   13-10-16 00:17

Виж,fast_eyebrow,не мога да приема,че някой ще ме блокира да пиша,да изкажа мнението си.Това исках да кажа с тази тема.Каквото и да казвам го правя спазвайки добрия тон.Ето за това е темата.тъмчето не ми е тема,за мен е миманс.

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: roburt48   
Дата:   13-10-16 00:20

Тогава защо не именува темата "миманс" , а "тъмчето" [smilie5] ....Щото не ти е тема ли ????? [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   13-10-16 00:23

48,след многоточие не се почва с главна буква.

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-10-16 00:23

И какво ще стане, ако не си изказал мнението си?Ще ти паднат топурдаците ли? Като децата сте, бе мама му стара, ми щом мнението ти е нежелано от някого, значи не му го натрапваш. И да му го натрапиш, все тая, човекът вече се е затворил към теб, нито ще те слуша, нито ще те разбере. Ще се хабиш напразно.Има моменти, в които един мъж трябва с достойнство великодушно да си запази мнението за себе си. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   13-10-16 00:25

Ама това е ФОРУМ БЕ,ЧОВЕЧЕ!

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-10-16 00:26

И затова е на това дередже [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: шдфдшд   
Дата:   13-10-16 00:27

.. crownmaker , аз се имам с нея...ако искаш да и поговоря , може да те отблокира...[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: bogdanov   
Дата:   13-10-16 00:28

crownmaker, съвсем наскоро и с мен се случи нещо подобно:) Гадно е! Исках да поздравя колега за предстояща изложба с мокър колодиев процес ;) интересното е, че точно този процес ми е доста познат. Лесен е в сравнение с Дагеротипията, но е симпатична препратка, към отминали времена... нали всъщност това е фотографията? Оказа се, че не разполагам с тази възможност поради сходни причини. Блокиран съм. Теб, като човек, който познавам благодарение на клатещите ми се млечни зъби, останал в съзнанието ми, почти подобно на въображаем приятел, ще кажа нещо, което смятам, че знаеш. Фотографската гилдия е лицемерна гилдия. Участниците в нея не са читави хора. Възможно е да са останали идеалисти, но доминиращите са с нокти, със зъби кариеристични и самоцелни задници. Търсещи под вола теле.



Публикацията е редактирана (13-10-16 00:30)

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: roburt48   
Дата:   13-10-16 00:29

Сега взеха и да ме учат на граматика [smilie5] Взех да разбирам защо те е блокнала тъмата [smilie5] ... Успех, все пак .. с темата, де [smile] Може пък пък и да намериш съмишленици [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: uri64   
Дата:   13-10-16 00:33

И що пък след апосиопеза да не може да се започне с главна буква???

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: uri64   
Дата:   13-10-16 00:34

А иначе темата не струва. И заглавието и едно...Тъпо такова...

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   13-10-16 00:34

Калояне [beer]!Слава Богу,че не си изкарвам хляба с това.Ти му мисли[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   13-10-16 00:38

Защото Юри(СССР)излизам от контекста на диалога ми с 48.

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: uri64   
Дата:   13-10-16 00:52

Хъм, това с СССР към мене ли? Ако да, то мога да направя обосновано предположение, че освен неграмотност демонстрирате и въпиющо примитивно мислене, намиращо израз и посредством първосигнални асоциации. Името ми (респективоно ник-а) няма никаква връзка и препратки към евентуален произход или привързаност към обществен и/или държавен строй, а е резултат на караница между майка ми и баба ми (по бащина линия), дали да се казвам Йордан или Борис. Ако пък не, съжалявам за ненужното пространно обяснение. Но все пак след многоточие може да се почва с главна буква и макар тъма да може да е много дразнеща, темата(тази тук) не струва [smilie5]



Публикацията е редактирана (13-10-16 00:53)

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   13-10-16 01:05

Защо четете дразнещи теми?Аз ги пропускам[smilie21]
[smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: uri64   
Дата:   13-10-16 01:08

Ако ги пропускахте, нямаше да започнете настоящата [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: bogdanov   
Дата:   13-10-16 01:21

...хайде стига бе, големи моралисти се извъдихте! Тази тема можеше да тръгне и в благоприятна посока, но то от вас си зависи. Не сте ли общували със живи хора? Лесно е да се съди пишейки! Кой от вас опита да разбере мотива за темата? Мятате се, като риби на сухо. Конфликтите си ги правите вие! После админите виновни щото някой го ощипали. Хора ли сме или ботове? Хич не завиждам на жените ви! Ми покажете малко страст! Малко живот и човещина, малко лична позиция! Ярост, любов, страх... това са човешки неща... държите се, като анализиращи машини! Баси повредения софтуер сме придобили.

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: m.djorov   
Дата:   13-10-16 09:59

Хммм. Да разбирам ли, че жени могат да правят теми за мъже, но мъже за жени не?
Double standarts!

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: шдфдшд   
Дата:   13-10-16 10:05

..ми , общо взето е така...с всичко...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: geokar   
Дата:   13-10-16 10:35

Когато човек се захване да критикува нещо, редно е поне елементарно да се запознае с него, да речем да прочете правилно ника. Но и четенето е трудна работа, както се оказва: чукча не читател. В противен случай щеше да направи разлика между тЪма и тЬма, оттам "тъмчето" отпада като възможен вариант на умаление, а оттам отпада и цялата по-нататъшна аргументация. Времето ми е прекалено ценно, за да га губя с по-нататъшното четене на тази абсолютно ненужна тема. Знам чисто "човешката" страст да блеснеш с остроумие на чужд гръб, както и чисто българската да гледаш преди всичко в чинията на другия, а не в своята собствена. И няма да спра да повтарям, че това е една от основните причини да сме на това дередже - и като народ, и като държава. От мене толкова.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: Nikolas666   
Дата:   13-10-16 10:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: Jk.freeman   
Дата:   13-10-16 11:00

Боже чак сега я видях тази тема...хора вий сте луди. [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: samurai2   
Дата:   13-10-16 11:02

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: chrisnoch   
Дата:   13-10-16 13:06

Темата и без това "пойде у ряката", та ще ме извините за отклоненията.
Отдавна бая на администраторите и собствениците, че трябва да премахнат възможността за блокиране в темите и под снимките. Който иска да блокира - да го прави на лични, т.е. в личното си пространство, което така или иначе е недостъпно за чужди очи. Всички останали пространства са достъпни за всички, което е изначалния смисъл на този сайт.
Ако "тъмчето" не можеше да блокира в темите си, тази тема (както и много други подобни) нямаше да съществува.

Още едно отклонение - този път по-лично:
Nikolas666,
Напразно ме блокира.
Аз имам какво да ти кажа. Ти нямаш.
Да ти имам безпочвеното самочувствие!

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: Denis_Radikov   
Дата:   13-10-16 13:08

Вие нямате ли си друга работа,бахти "фотографите",брато...
Админи няма ли да изтрият таа' тема?
[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: Nikolas666   
Дата:   13-10-16 13:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: nyamago   
Дата:   13-10-16 13:16

Бой !!! Мамка им на гадовете! [smilie22]

Опитвам да се смея на цялата горна картина, но не мога. Жалка работа [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: MikeDimit   
Дата:   13-10-16 13:35

uri64

Интересна история за името Ви.[smile]
Представяте ли си да бяха стигнали до компромис по български? Първите две букви от едното име, вторите две от другото..[beer]
Не намеквам нищо, просто понякога битката с имената при кръщаване може да стане титанична, а детето после обяснява.



Публикацията е редактирана (13-10-16 13:37)

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: steeens   
Дата:   13-10-16 13:49

Да, това с блокирането не е както трябва...Не е добре да е общо блокирането. Всъщност преди блокирането важеше само за личните, ама добавиха и за темите и под снимките, та стана доста странно...
Та "Тьма" я блокирах точно да не ми пише на лични, ама за малко...
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: Binjo_o   
Дата:   13-10-16 15:30

хайде кажете нещо за Тъма, стига се правихте на големите пичуве.
като ще е клюкарене поне да е по темата [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: Jk.freeman   
Дата:   13-10-16 15:34

И аз като kvakioh я обичам...[smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: colorphoto   
Дата:   13-10-16 16:32

Блокирането за писане в теми трябва да отпадне - като цензура от онези времена е и го ползват от суета и слабост.

Кой е този реален форум,в който спират някого да говори защото бил несимпатичен и несъгласен с автора на темата?!

Моята скромна персона има случай да е била блокирана от съфорумец само защото съм изсказвал негативни мнения за марката на техниката на блокиралия ме,моля Ви се!

Блокирван съм и за несходство в разбиранията за изкуство,представете си!

Какъв форум е,ако има такава опция за темите?!



Публикацията е редактирана (13-10-16 16:36)

Отговори на това съобщение
 Re: .
Автор: bijud   
Дата:   13-10-16 17:19


Какво се случва, като се смесят различните характери във форума.

https://www.facebook.com/acapsa/videos/1823952784502657/

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: catandgoddess   
Дата:   13-10-16 17:22

Тема, кръстена с доза подценяващо фамилиарничене и ирония, на една жена, която блокирала автора на темата, а той много държи да сподели публично някакво откритие, което е направил за същата тази жена. Не разбирам на нея ли да сподели( публичността е защото е блокиран на лични) или на останалите.

Сапунка си е, фото-форум идва на второ място[smilie18]

И да, според мен няма никакво значение дали и какъв демон е жената. Тук подлогът е друг.


Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: superretards   
Дата:   13-10-16 17:49

Всички сме едно. Всички сме създадени от една и съща материя. Всички си влияем и сме зависими едни от друг. Когато правиш нещо за някого, ти го правиш и за себе си, независимо позитивно или отрицателно. Съществуват закони, които важат не само в науката. Законът за привличането е точния пример за това, което искам да кажа. Според този закон, твоите мисли и действия привличат други, нови мисли и действия подобни на твоите. Съответно с отрицателна нагласа, не можеш да привлечеш нищо друго освен отрицателни мисли. Пробвай с положително. Промени си фокусът (не в апарата)... намери 2-3 хубави качества в даден човек, обикни ги и ще заобичаш човека. Нагруби ли те някой, отиди и го прегърни на пук на всичко. Бъди позитивен, бъди умен, бъди щастлив [smile]
И не гледайте новини (особено сутрин рано както баща ми [smilie5])

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: chukov   
Дата:   13-10-16 17:55

crownmaker написа:

> Имунизацийте >

ИмунизациИте

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: catandgoddess   
Дата:   13-10-16 18:02

superretards: Хубави думи, сигурно хората ще пораснат до тях някой ден, но ако съдя по себе си- няма да е в този живот.
Има и друг закон - за запазване на енергията. Има и разни теории за хаоса. При мен в общи линии позитивната нагласа не проработва- първо, рядко искам да търся хубавото в някои хора, особено ако първо са ми показали лошото. И второ, дори понякога да поискам, отнема твърде много време, което нямам, за да откривам хубави черти на нечий характер.
Хората са много и изобщо не е нужно да харесваш всички, дори и малко от тях да харесваш е достатъчно. Затова е измислен късметът[smilie7]

Остава въпросът за сцената[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: шдфдшд   
Дата:   13-10-16 18:04

Автор: chukov
Дата: 13-10-16 17:55

crownmaker написа:

> Имунизацийте >

ИмунизациИте


...chukov , не бъди толкова сигурен...
...замяната на И с Й я срещам вече повсеместно...
...може да са променили правилата в правописа и ние с теб да не сме усетили...[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: BXMarkov   
Дата:   13-10-16 19:29

При множествено число в края на думата Никога не се поставя Й кратко,а двойно И при думи завършващи на ИЯ - инжекция,провинция,армия,хамалогия .... множественото им число е: инжекции,провинции,армии,хамалогии ...
Просто,кратко и разбираемо

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: шдфдшд   
Дата:   13-10-16 20:01

Автор: BXMarkov
Дата: 13-10-16 19:29

При множествено число в края на думата Никога не се поставя Й кратко,а двойно И при думи завършващи на ИЯ - инжекция,провинция,армия,хамалогия .... множественото им число е: инжекции,провинции,армии,хамалогии ...
Просто,кратко и разбираемо


...чухте ли бе , еееееей !!!! [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: Binjo_o   
Дата:   13-10-16 20:24

Бреееиййй [smile]
Явно никой не познава Хамалогий и Инжекций и не знае че по този начин може да се подсили въздействието на думите, фразите или дори на цели изречения, когато е направено умишлено, де
Големи бастуни тука, бееей, истински Басуний даже и пак нито дума за Тъмата [smile]



Публикацията е редактирана (13-10-16 20:24)

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: roburt48   
Дата:   13-10-16 21:02

Тая тема стана адски просташка !! Освен "пичове", избиващи комплекси се накачулиха и изкуствоведи, полиглоти и познавачи на българската граматика !! ... Жалкото е, че всеки прави някакви лични трактовки без да положи елементарния труд за лека справка !! Темата е озаглавена "тъмчето"... по едно си време автора заяви, че Тъмчето не му била никаква тема !! После се нароиха и "капацитети" по Бг граматика, кои(й)то оспориха твърдението на BXMarkov !! .. Честно казано, взех да се чувствам неловко тук !! И си задавам въпроса - комплексарщина ни ли е налегнала или простотия ???

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: catandgoddess   
Дата:   13-10-16 21:05

И двете... към тях добави и скука и празнота, та затова търсим сеир по такива форуми


Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: roburt48   
Дата:   13-10-16 21:07

catandgoddess Съгласен [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   13-10-16 21:08

Klugscheiser(нем.)=Smartass=Wiseass-a person,often pseudointellectual who consistently corrects other people's mistakes in writting,speaking,et cetera:))))

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: roburt48   
Дата:   13-10-16 21:10

Авторе, дори и да ми цитираш Сенека в оригинал.... едва ли ще промениш нещата !! Със същия успех мога да копвам китайски мъдрости от нета ....

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: victory13   
Дата:   13-10-16 21:17

И как да разговаряш с хора, които смятат граматически правилния изказ за "комплексарщина и простотия" [smilie8]

а, сетих се... авее, ох люфф... [cool]



Публикацията е редактирана (13-10-16 21:18)

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: roburt48   
Дата:   13-10-16 21:28

Интересно виждане за правилен изказ, особено - ох люфф [smilie5] ..

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен."- Алберт Айнщайн.

Лека вечер :)

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: BXMarkov   
Дата:   13-10-16 21:41

crownmaker, аз не вложих нищо лично, а се изказах за спорния правопис само. Няма смисъл от обиди.

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: шдфдшд   
Дата:   13-10-16 21:45

...спорния правопис...[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: viara123   
Дата:   13-10-16 22:02

Май нямате успехи сред дамите. Няма и да имате

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: bg2014   
Дата:   13-10-16 22:09

Баси мамата... 70 мнения.... кво стаа ве коуеги?
Авторе... направи нещо по въпроса.

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: BXMarkov   
Дата:   13-10-16 22:12

шдфдшд, не се излагай повече.

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: шдфдшд   
Дата:   13-10-16 22:14

...излагам ли се!?!?...
...а какво е спорното в правописа!?!?....

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: BXMarkov   
Дата:   13-10-16 22:25

шдфдшд, извинявай явно не съм те разбрал.

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   13-10-16 22:26

48,за да ти сляза на нивото само ти напомням,че в сила е вече нощната тарифа:)))

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: roburt48   
Дата:   13-10-16 23:00

Това с "нивата" те принизи окончателно .... [smilie5] Съвет от един обикновен таксиджия - не продължавай с изказванията - закопаваш се все по-дълбоко !! (ако това изобщо те вълнува, разбира се) [smilie5] ..

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   13-10-16 23:16

48,просиш си го по простата причина,че спамиш темата.Тя е за това,че не е правилно някой да те блокира във форума.Препоръчвам ти темата
на тъмчето за незабелязани в нови предложения.Ако някой ти прочете последните постчета там за една твоя недооценена снимчица,може и да разбере активността ти.Аз гласувах за нея със злато и пак бих гласувал,но манталитета ти е бак..ш.

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: roburt48   
Дата:   13-10-16 23:58

А моето "мненийце" е, че е адски тъпо да ревеш в тема, че някой те е блокнал, търсейки хорското одобрение ! Колкото до манталитета ми и "просенето" на гласове, едва ли щях да те "спамя", ако търсех такива !! Търсачите на гласове не влизат в конфликти :).. Като за финал (наистина последно) ще спомена, че никога не съм се срамувал от начина, по който си вадя прехраната (бакшиш), така че, колкото и да ми го натякваш едва ли ще си посипя главата с пепел !! Лека вечер и се извинявам за спама :)

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »