Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   12-10-16 23:30

Понеже 'тъмчето' ме е блокирало отвсякъде...та прочитайки последния пост в темата й за нови предложения на
bg2014 съм изключително впечатлен от грамотно изнесената и логична обосновка на bg2014 за това що е соц.реализъм във фотографията.Имунизацийте срещу последното бяха забранени и явно 'тъмчето' е спазило устава:))))[smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: kvakioh   
Дата:   12-10-16 23:31

Обичам "тъма"...

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   12-10-16 23:32

Аз пък не я мразя[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: roburt48   
Дата:   12-10-16 23:40

защо се ебавате на чужд гръб ??

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: kvakioh   
Дата:   12-10-16 23:44

Ако обичаш някой, го показваш по някакъв начин. Аз си признавам директно. Не я познавам, наскоро й видях кадри нейни, харесват ми, усещам я по линията, че е готина. КАто човек, като жена, като тъма. И понеже слушам и dark музика доста, ми харесва още повече...

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   12-10-16 23:45

Някой да е употребявал 'fuck'???????????

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: roburt48   
Дата:   12-10-16 23:50

Не знам кой какво... и как е употребил, но лично аз не бих спретнал тема с никнейма на някой от форума ... чакайки овации ... !! Иначе - успех

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   12-10-16 23:52

Да.Никак не е присъщо за мъж

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   12-10-16 23:52

Това да не е изповед от твоя страна?

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: roburt48   
Дата:   12-10-16 23:54

Не ми се влиза в ненужни полемики :) Ако исках да се изповядвам и аз, като теб щях да си спретна тема :)

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   12-10-16 23:57

Като не ти се влиза в полемики защо си толкова ативен?

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: roburt48   
Дата:   13-10-16 00:00

Човече, ако нещо съм останал неразбран ... :) ще ти го кажа в прав текст - адски тъпо и нелепо е да си водиш задочни спорове с някого !! Още по-малко с жена ... Ако имаш нещо да си изяснаваш с "тъма" пиши и лично ! Колкото до мойта активност - активен съм съм защото подобни нелепици ме изкарват от патъците [smilie5] ... Надявам се да съм отговорил изчерпателно на питането ти :)

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: bg2014   
Дата:   13-10-16 00:01

Ако някой мисли............



Публикацията е редактирана (13-10-16 20:50)

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: roburt48   
Дата:   13-10-16 00:03

В допълнение - каквато и да е "тъма".. не съм виждал да е пуснала тема crownmaker !!!

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: bg2014   
Дата:   13-10-16 00:04

Защо искате с обидни думи да изтриете други обиди.
Не можеш с глупост да заличиш друга такава.
Какво ви става? Вие добра дума не можете ли да говорите?

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: bogdanov   
Дата:   13-10-16 00:05

Оооох сложна тема:) Абе май тя е ярък представител на противният пол... И извадка, събирателен образ, някак опарничева... загадката на търсещия :) Мистериозна, чернокрила, обгърната в тайнственост. Тя знае много, но показва малко... Говори умно, колосални глупости а финала е винаги интрига. Може би прекалява с филмите, може пък и да вярва в спомените на баба си, но с времето всичко избледнява освен яркият и образ.
На скоро гледах един проект за събирателен образ. От 100 "грозни" човеци, правят един събирателен образ, който 98% от хората намират за привлекателен. Така се създава масовият вкус. Така, че бъдете по-отговорни към хуманизма, защото ще стане страшно, ако този модел на поведение намери още 99 последователи!

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: roburt48   
Дата:   13-10-16 00:08

Единственото, което искам да кажа с включването си е, че е ужасно нелепо да се водят задочни спорове !!! Ако някой има претенции към някого би следвало да си изясни отношенията лично, а не търсейки подкрепа в задочни полемики !!! Толкова от мен ...

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   13-10-16 00:08

48,ако си прочел внимателно,тъмчето ме е блокирало отвсякъде.Опитах да се включа в темата-НЕ,та затова джентълмене категория B,C,A или някоя друга.

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: roburt48   
Дата:   13-10-16 00:10

...

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-10-16 00:11

Направо не мога да повярвам, че мъже са се събрали да обсъждат жена! Ебати, по-зле сте от махленски клюкарки в менопауза!
Авторе, не се излагай, затвори си темата.Ако не можеш да се светнеш защо, питай,ще ти обясня, ако не те е срам [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   13-10-16 00:17

Виж,fast_eyebrow,не мога да приема,че някой ще ме блокира да пиша,да изкажа мнението си.Това исках да кажа с тази тема.Каквото и да казвам го правя спазвайки добрия тон.Ето за това е темата.тъмчето не ми е тема,за мен е миманс.

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: roburt48   
Дата:   13-10-16 00:20

Тогава защо не именува темата "миманс" , а "тъмчето" [smilie5] ....Щото не ти е тема ли ????? [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   13-10-16 00:23

48,след многоточие не се почва с главна буква.

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-10-16 00:23

И какво ще стане, ако не си изказал мнението си?Ще ти паднат топурдаците ли? Като децата сте, бе мама му стара, ми щом мнението ти е нежелано от някого, значи не му го натрапваш. И да му го натрапиш, все тая, човекът вече се е затворил към теб, нито ще те слуша, нито ще те разбере. Ще се хабиш напразно.Има моменти, в които един мъж трябва с достойнство великодушно да си запази мнението за себе си. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   13-10-16 00:25

Ама това е ФОРУМ БЕ,ЧОВЕЧЕ!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »