Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Дъ Хъ неделен фотоуикенд, Драгалевци
Автор: bpavlov   
Дата:   08-10-16 21:41

Приятели, каня ви утре на лека екскурзийка до Витоша, на драгалевския лифт.
Ще има състезание по даунхил, ще може да погледате малки и големи изродчета, как правят извратени неща по каменистото трасе.
Също така, на средната станция на лифта има кръчмици с кебаченца и шкембе чорба, а времето ще е слънчево. Събитието почва към 10 и продължава до към 16 часа, над долната станция на лифта.

Каня ви преди всичко да снимате. Могат да се направят страхотни снимки. Аз самият няма да мога да снимам, защото ще участвам, но съм ангажирал човек да снима с моя апарат, като после аз ще обработя снимките.
Така или иначе, той ще прави абсолютно идентични снимки на всеки един участник, за да могат всички да са удовлетворени.
Ето какво се е получило от 2014 на същия принцип:

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.723091584413203&type=3


https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.723523051036723&type=3



Много ми се иска обаче, да има и галерия с различни снимки, с по-фотографски поглед, от различни места и от различни фотографи. Но тази галерия да е синтезирана на едно място и обработена на ниво.

Бих се радвал, ако има ентусиасти да снимат, да ми изпратят снимките, най-добре в РОУ и аз ще ги обработя, така че всички да имат сходна визия. Снимките ще бъдат публикувани в групата от горните линкове в една обща галерия и името на всеки автор ще бъде изписано до снимката му. Авторските права разбира се си остават изцяло ваши.

С присъствието си, независимо дали снимате или ядете кюфтета, ще спомогнете за развитието на този спорт в България и привличането на нови спонсори и организатори.

Снимките/РОУ файловете ще може да качите направо на ФТП сървър:

ftp.boyanpavlov.com
User: guest@boyanpavlov.com
Pass: 11111

Моля, спестете си коментарите от сорта, как нагло ще експлоатирам труда на крехките фотографчета, че и РОУ искам, какъв съм наглец. Всичко се прави за чест и слава, пари няма и никой не дава. РОУ файловете ги искам, за да ви спестя труда по обработката и за да може снимките да изглеждат що-годе в един стил.

И на края най-важното, да не забравите да свиркате за чичо Боян , тази година съм с номер двеста и осемнаесе ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Дъ Хъ неделен фотоуикенд, Драгалевци
Автор: realnoncho   
Дата:   08-10-16 21:52

Интересно е за снимане, жалко че съвпада със Софийския маратон.
За суровите файлове да се искат е прекалено, да не говорим че повечето спортни фотографи снимат само JPEG например. Оставете хората да проявят своето виждане, различието в стиловете е богатство [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Дъ Хъ неделен фотоуикенд, Драгалевци
Автор: iliyanb   
Дата:   08-10-16 22:20

bpavlov [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »