Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Седемте езера в един кадър..
Автор: stalker   
Дата:   08-09-16 09:38

Здравейте !

Преди около две седмици бях на хижа "Рилски Езера" с доста голяма група приятели, с децата ни...Времето беше много лошо.Постоянно ниски мъгли, вятър и т.нт.Странно, но хижарите не ми отговориха на въпроса къде и как да стигна до мястото от където мога да заснема всички езера с един кадър.Не знаели.Доколкото разбрах после самото място е по-лесно достъпно откъм хижа "Иван Вазов", но може да се достъпи и по пътеката от към х."Рилски езера".Имайки предвид лошоро време и голямата група с децата не предприех нищо.Само разходка до "Бъбрека" и малко по-нагоре, после обратно.
Ако някой знае как се стига до въпросното място , от къде е по-лесно достъпно , моля да сподели.

Благодаря !

Отговори на това съобщение
 Re: Седемте езера в един кадър..
Автор: Rick   
Дата:   08-09-16 09:50

Не знам кое ще е това място, но евентуално, може би от тук би трябвало да виждаш всичките ама отчасти някои https://goo.gl/maps/HQKo3TCZmrD2

Стигаш до Сълзата и от там още нагоре :)

иначе при хубаво време 6-те могат да се заснемат много лесно
https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/12003253_10207300783218828_4095112503153385066_n.jpg?o...




Публикацията е редактирана (08-09-16 09:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Седемте езера в един кадър..
Автор: ivjordan   
Дата:   08-09-16 10:02

Седемте, естествено не целите, се виждат от Отовица, но до там наистина е по-добре от х. "Иван Вазов". Възможно е и от "Езерата", като при Окото се поема по стръмна немаркирана пътека надясно. Изкачването е стръмно и не се препоръчва ако има дори и минимално количество сняг.

Отговори на това съобщение
 Re: Седемте езера в един кадър..
Автор: mitpis   
Дата:   08-09-16 10:22

Ако наистина се виждат от Отовица то най поносимо до нея се стига от Зелени преслап, където се оставя колата после през връх Кабул до Отовица има добра маркировка в общи линии, ама е дълго не е за малки деца.
В профила ми има една снимка на пътеката от Кабул до Отовица за справка.



Публикацията е редактирана (08-09-16 10:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Седемте езера в един кадър..
Автор: mocker   
Дата:   08-09-16 11:48

От Отовишкото било, от самия връх не се виждат всички.

https://photo-forum.net//i/1930148


Слизането е много приятно, качването през лятото не бих си го причинил никога!

Отговори на това съобщение
 Re: Седемте езера в един кадър..
Автор: stalker   
Дата:   09-09-16 09:16

Разбрах.
Благодаря ви !

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »