Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: отново супер
Автор: Chipsy   
Дата:   02-06-18 11:52

Текстът беше премахнат от Администратор на Фото Форум, защото съдържа СПАМ, не е по темата или противоречи на правилата на сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер
Автор: Hsathv   
Дата:   02-06-18 20:52

То посещение на сервиз не означава, че си там щото нещо се е счупило. В много случаи се налага извънгаранционна поддръжка. Факт е че сони поне имат някакъв що годе качествен сервиз, и не само при фотоапаратите, щото другите нямат никакакъв. Пък ако видите румънски сервиз със всичките му зали и машини друга песен ще запеете. Ама нали повечето сте щракачи, грам понятие си нямате от техника. То и румънските вносители не са като българските, ама това е друга тема и всичко си е в реда на нещата. Нито сме по-напред като население нито като покупателна възможност.



Публикацията е редактирана (02-06-18 20:54)

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер
Автор: cameraman   
Дата:   03-06-18 09:03

Вие да не сте хванали Господ за шушляка, че обиждате колегите от форума? Като не сте щракач, къде Ви е творчеството? Извинявам се на Админ, но не сме се събрали да се обиждаме.

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер
Автор: Chipsy   
Дата:   04-06-18 12:14

Текстът беше премахнат от Администратор на Фото Форум, защото съдържа СПАМ, не е по темата или противоречи на правилата на сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер
Автор: vth41   
Дата:   04-06-18 12:30

И аз да споделя моят опит с Емаг. Пазарил съм не малко продукти от тях, не толкова, заради цената, колкото, заради избора и удобството (това е мой си, субективен фактор), които предлагат. Два пъти ми се е налагало да ползвам гаранционното обслужване. Първият път, заради мобилен телефон, който направи проблем след официален ъпдейт (м/у другото, единствения телефон Сони, който съм купувал). Смениха го с нов. Всичко беше, както е описано в сайта и точно в упоменатите срокове. Във втория случай, транспорта и ремонта бяха в рамките на седмица. Лично аз, няма от какво да се оплаквам.


Отговори на това съобщение
 Re: отново супер
Автор: Chipsy   
Дата:   04-06-18 14:44

И телефони не могат да правят Сони, викаш [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Първи и последен [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Иначе и моите впечатления от Емаг са сходни - отлично обслужване и удобство, без да съм имал щастието да ползвам сервиз.
Иначе за 9 години с Канон още не съм ползвал сервиз, явно все попадам на свестни бройки.
Освен една 50-ка 1.4, която я купих с повреден фокусен мотор и я продадох за части в иБей.
50 1.2, да чукна на дърво, вече 5 години работи като пушка.

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер
Автор: swqaz   
Дата:   04-06-18 17:41

Текстът беше премахнат от Администратор на Фото Форум, защото съдържа СПАМ, не е по темата или противоречи на правилата на сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер
Автор: Chipsy   
Дата:   04-06-18 18:43

Текстът беше премахнат от Администратор на Фото Форум, защото съдържа СПАМ, не е по темата или противоречи на правилата на сайта.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »