Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 отново супер
Автор: lord_kik   
Дата:   24-06-16 11:50

Любопитството ме накара да разгледам офертите на Емаг и са натъкнах на обектив Никон 70-200 Ф4 и викам уааууу прИмоция само за 2799.99лв от 3499.99лв но поглеждайки във Фотосинтезиса виждам че прИмоцията е равна на преЕбация,защото в Синтезиса цената е 2399.99 от 2599.99лв има няма 400лв разлика в крайната цена.Дет му се вика хайде на ЛЯТНА ШОПИНГ ТРЕСКА и купувайте че количествата са ограничени.

п.с. между другото мемори картите са изгодни (някой модели)

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер "промоции" в Емаг
Автор: kefalcho   
Дата:   24-06-16 12:07

Вчера купих от там, батерии енелууп про АА на 26 и нещо... навсякъде другаде са по-скъпи[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер "промоции" в Емаг
Автор: m.djorov   
Дата:   24-06-16 14:08

Скоро имаше тема по подобен въпрос отново за тях. Излезе, че май им написаха акт, защото продавали над средната за пазара и промоцията била заблуждаваща. Нещо такова.
Май излезе, че ако стоката е продавана около година на старта цена тогава май им го признават, иначе заблуда на потребителите.

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер "промоции" в Емаг
Автор: m.djorov   
Дата:   24-06-16 14:11

Може би, ако започнем като запознати с цените в сферата да следим по-сериозно обявите им, и подаваме често жалби срещу тези промоции, които подвеждат хората, че даим шибат глоби по-редовно, може би ще вземат малко от малко да влизат в час и да са коректни.
Ама надали.

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер "промоции" в Емаг
Автор: aceontheriver   
Дата:   24-06-16 14:36

какво мислите за тази карта, дали си струва?

текст



Публикацията е редактирана (24-06-16 14:36)

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер "промоции" в Емаг
Автор: burningice   
Дата:   24-06-16 14:38

Купих от Емага комплекти с по 4 батерии Snyo Eneloop 1800 за по 17,60лв с бонус кутийка, обикновено цената е към 28лв без кутийката.

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер "промоции" в Емаг
Автор: ecobo   
Дата:   24-06-16 15:01

Аз пък си купих от Лидъл Енелуп, но брандирани като TRONIC за 7 лева 4 бр. От години ползвам само такива. Имам и бели Енелуп, не бих казал, че са по-добри, просто са същите.

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер "промоции" в Емаг
Автор: smithee   
Дата:   24-06-16 15:15

И аз ползвам лидълските TRONIC вече година и съм доволен, не знаех че са "маркови".

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер "промоции" в Емаг
Автор: yakumo   
Дата:   24-06-16 16:13

В синтезиса цената е без .99 накрая даже - демек разликата е 400.99 лв. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер "промоции" в Емаг
Автор: m.djorov   
Дата:   24-06-16 16:28

текст Ето предишната такава тема за подобна промоция.
Един колега е намерил в закона, че трябва да е поне месец на старата цена.
Колегата, отвори лтемата е подал жалба и е задействана процедура някаква.
Ако може да каже през сайта ли я подаде или на мясот в тяхно бюро.
В сайта им има някакви варианти за жалба, но искат булстат и не знам си какво на търговеца.

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер "промоции" в Емаг
Автор: Jk.freeman   
Дата:   24-06-16 17:27

Тези Eneloop дето си ги купувате не пиши ли Panasonic на обложката?

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер
Автор: colorphoto   
Дата:   24-06-16 23:30

aceontheriver: Хама в последно време правят боклуци.

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер
Автор: didesignbg   
Дата:   24-06-16 23:33

Троника е добра батерия - този който е LSD, но е старото поколение eneloop и определено е малко по-слаб, но за цената си е перфектната батерия.

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер
Автор: lord_kik   
Дата:   25-06-16 07:07

само да допълня че заглавието е коригирано от админ

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер
Автор: Hsathv   
Дата:   28-05-18 15:16

10 % на всичко без телефони с код active10. A6000 вече е 900 лева с китака.



Публикацията е редактирана (28-05-18 15:16)

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер
Автор: tili   
Дата:   28-05-18 16:12

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ ЗА СЕРВИЗА НА ЕМАГ!!!
Когато им изпращате нещо за ремонт в гаранция, първо си направете детайлни снимки на продукта! Изпратих им умрял телефон в гаранция, с идеален външен вид, изваден от флип протектор. Върнаха ми го с изяден, като от питбул ъгъл и отказ от гаранция, защото бил изпускан! Някакъв тъп мамалигар от румънския сервиз е намачкал с отвертка уплътнението до стъклото, но не се е сетил да нарани самият ъгъл, както би станало ако телефона беше паднал. Така че снимайте, даже приложете снимките заедно с гаранционната камера, защото в противен случай, вашата дума срещу тяхната, а на тях изобщо не им пука за вашата дума!


Отговори на това съобщение
 Re: отново супер
Автор: Hsathv   
Дата:   28-05-18 17:11

Това важи й за повечето сервизи в България. То не,че останаха сервизи, ама все пак. Хубавото на Емаг е ,че все по-често връщат парите и не се занимават с ремонти, за разлика от тука където те въртят до дупка.

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер
Автор: SweetSissy   
Дата:   01-06-18 13:15

За плъзгащите гаражни врати ми бяха казали, че са най-употребяваната автоматизация от този тип, като предлагат перфектна комбинация от качество и достъпна цена. Реших да пробвам и наистина се оказа отлична покупка.



Публикацията е редактирана (16-08-22 12:02)

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер
Автор: Imaginarium   
Дата:   01-06-18 13:55

Защото ,SweetSissy, повечето хора за 2 лева разлика, бензин за 20лв ще изгорят дето се вика. А по пътя и майка си ще продадат...
Има вече достатъчно читави български търговци, с които е удоволствие да се работи, но друго си е да икономисаш 5лв. Важното е далавера да има.

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер
Автор: Chipsy   
Дата:   01-06-18 14:38

Нали знаете, че никой не го задължават да купува от Емаг или който и да е друг магазин.
То и затова няма пазар в БГ - всеки гледа да спести 5 стотинки [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Комисии, ценообразувания, нелегални разпродажби, глоби. И после що няма читави търговци.
Ми няма, щото всеки гледа в паничката на другия и завижда [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Простотия до шия.

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер
Автор: ararat   
Дата:   01-06-18 14:47

И аз имам горчив опит с Емаг. Няма да изпадам в подробности, но от там никога и нищо не бих си купил повече!

Измекяри долни, тия 5-10 лева дето са по-евтини после излизат много по-скъпо.

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер
Автор: cameraman   
Дата:   02-06-18 09:06

Аз пък съм купувал доста неща от тях и засега нямам забележка. Винаги са при мен на следващия ден и с много добра опаковка. Засега, слава Богу, не се е случвало да се нуждая от гаранционно обслужване или ремонт.[cool] За сметка на това има стотици пиратски български сайтове, които уж ти дават гаранция, а в сайтовете им няма дори адрес на офис за контакти.

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер
Автор: h_bio   
Дата:   02-06-18 11:10

Аз също не съм имал проблеми с емаг. Купувал съм на половин цена, връщал съм в законовия срок без никакви въпроси и обяснения и като цяло пазаруването е лесно.

P.S. Какво значи "измекяр"?

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер
Автор: chrisnoch   
Дата:   02-06-18 11:29

Автор: Hsathv
Дата: 28-05-18 17:11
Това важи й за повечето сервизи в България. То не,че останаха сервизи, ама все пак.


По принцип си прав - и то не само за територията на България.
Именно затова се радвам, че "Стемарк" (гаранционният сервиз на Сони) твърдо държат фронта и упорито предлагат перфектнно качество от години - за разлика от други мърлячи.



Автор: h_bio
Дата: 02-06-18 11:10
...
P.S. Какво значи "измекяр"?


Идва от арабски през турски - измекяр (или измекярин) се нарича сирак, който слугува за подслон и прехрана, без заплащане.
В българския език значението е променено и има негативна конотация - безропотен слуга, използван с презрение за "мръсна" работа.

Отговори на това съобщение
 Re: отново супер
Автор: h_bio   
Дата:   02-06-18 11:39

Ще си позволя да те допълня.

В турския смисъл, "hizmet", т.е. служба, услуга и съответно формата "hizmetkar" [хизметкяр] - който извършва услуга или служи.
Извън свободните интерпретации за сирачета и други негативни асоциации, в семантичен смисъл, не е обида към румънците и емаг, а признание, че доставят услуга.

Иначе етиологията на думата е арабска, а значението още по-далеч от негативно - хазм - старание, полагане на усилия.

[smilie5]

Внимавайте с думите преди те да се обърнат срещу вас :)
[beer]



Публикацията е редактирана (02-06-18 19:49)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »