Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос за избор на безогледален фотоапарат
Автор: iivs   
Дата:   16-05-16 10:23

Решил съм да купя безогледален фотоапарат ,който ще бъде използван основно и предимно за видео.Отсял съм избора до два модела на панасоник, единият е Panasonic LUMIX GH4 и другият Panasonic Lumix DMC-GX8.Първоначлно мисля да се оборудвам с обектив Panasonic Lumix G X Vario 12-35mm f/2.8. За стабилизация мисля да ползвам DJI Ronin-M Handheld Gimbal System.Въпроса е кое от двете тела да взема ?

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за избор на безогледален фотоапарат
Автор: boni   
Дата:   16-05-16 10:35

Ако е за видео, няма начин - GH4 ! Няма друг фотоапарат изобщо с толкова много видео възможности. Ако е предимно за фото GX8 е по-добрия избор.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за избор на безогледален фотоапарат
Автор: crocodile   
Дата:   16-05-16 11:16

Виж и Sony RX10II и RX10III , като втората версия мисля че е напълно достатъчна като фокусно. Третата обаче подкупва с тия 600mm в дългия край.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за избор на безогледален фотоапарат
Автор: iivs   
Дата:   16-05-16 11:46

Тази камера ще бъде ползвана като втора камера и като камера за заснемане на кадри,основната ми камера си е панасоник авцхд

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за избор на безогледален фотоапарат
Автор: PieroBG   
Дата:   16-05-16 13:53

А по-евтин вариант от GH4? 4k видеото не ми е приоритет. Трябва ми алтернатива на Nikon D5100.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »