Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Продавам ваучер за Фотосинтезис
Автор: Cloudscape   
Дата:   13-05-16 19:23

Здравейте,

Разполагам с ваучер на стойност 150 лева за пазаруване във Фотосинтезис, който е с валидност до средата на август. Тъй като не смятам да го използвам, бих искал да го продам на ентусиаст, който скоро планира да пазарува от там.
Причината да искам да го заменя с паричната му равностойност е друг тип покупка, планирана от много време.
Ще се радвам да открия някой с готовност да ми съдейства в тази размяна с добра кауза :)
Благодаря предварително за интереса,

Борис

0899345427


Отговори на това съобщение
 Re: Продавам ваучер за Фотосинтезис
Автор: radikyokushin   
Дата:   13-05-16 21:42

И за колко се продава?

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам ваучер за Фотосинтезис
Автор: juslen   
Дата:   13-05-16 21:45

За 150лв-то се подразбира от текста ама е малко безсмислено, виж ако беше 100-120лв да има някаква далавера от цялата работа [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам ваучер за Фотосинтезис
Автор: radikyokushin   
Дата:   13-05-16 21:48

Давам 80 лева, че другата седмица мисля да пазарувам от там [beer] .


Отговори на това съобщение
 Re: Продавам ваучер за Фотосинтезис
Автор: svetozar_stefanov   
Дата:   13-05-16 21:51

Бреййй много давате бре 80-100лв [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам ваучер за Фотосинтезис
Автор: koleto.spasov   
Дата:   13-05-16 22:00

Тая тема май не е за тук?!?

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам ваучер за Фотосинтезис
Автор: victory13   
Дата:   13-05-16 22:02

тя цената ако е 150, и за там не е...

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам ваучер за Фотосинтезис
Автор: Cloudscape   
Дата:   13-05-16 22:43

Цената на ваучърът, логично, е 150 лв. Това не е ресурс, който се амортизира или остарява морално, просто искам да сменя агрегатното състояние на стойността му.

Ако темата не е за тук, се чувствайте свободни да я преместите където трябва.

Ако нямате да кажете нещо градивно, се чувствайте насърчени да я подминете спокойно.

Благодаря за остроумните предложения за сценарии, но има само един верен такъв, а именно 150 = 150.

Б.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам ваучер за Фотосинтезис
Автор: iliyanb   
Дата:   13-05-16 22:56

Боже авторе, 150 в моя джоб е = 150. Една причина търся да сложа 150 в твоя джоб срещу хартийка със същата стойност, ограничаваща ме да я изхарча на определено място в определен срок. Слушам те?[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам ваучер за Фотосинтезис
Автор: koleto.spasov   
Дата:   13-05-16 22:58

Е защо някой трябва да я мести?!? Ти защо я побликува тук? Е,веднага след тебе някакъв си е пуснал фуджито.



Публикацията е редактирана (13-05-16 23:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам ваучер за Фотосинтезис
Автор: lamerko   
Дата:   13-05-16 23:09

Агрегатно състоянието му август месец ще приключи, противно на законите на физиката. Освен ако цената цената не падне достатъчно. Та защо 150 != 150 - първо 150 лева не изтичат след 3 месеца (за разлика от твърдението ти, че ваучерите не остарявали "морално") и освен това - условията на ваучерите не дипускат осребряване. Това означава, че при покупна на нещо с по-ниска стойност, разликата отива в канала. Освен това не е пояснено дали ваучера не е обвързан с някакви допълнителни условия и ограничения (обикновенно има такива, когато е получен като подарък след покупка на нещо).

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам ваучер за Фотосинтезис
Автор: colorphoto   
Дата:   13-05-16 23:11

Кой нормален човек ще си дава зор да менка ваучер с банкноти,като е на същата стойност?!

Отворилия темата е явно някакъв нов-чешит икономист.....

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам ваучер за Фотосинтезис
Автор: agop4o   
Дата:   13-05-16 23:19

Абе днес е петък.Освен това е 13ти.Вие пък сте странни хора.[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам ваучер за Фотосинтезис
Автор: pdimitrov   
Дата:   14-05-16 00:18

Каква е политиката на магазина относно връщане на стока, купена онлайн (примерно неотворена) с ваучер или ваучер+доплащане? Аз така съм заобикалял това неудобство, но в една известна верига за дрехи. Пък относно кой би си купил ваучер и пр. - някои хора подаряват ваучери. Аз все още не мога да разбера защо е срамно да дадеш пари в един плик, ако не можеш да измислиш подарък, а ваучерът е нещо нормално, но това е друг въпрос.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам ваучер за Фотосинтезис
Автор: mitpis   
Дата:   14-05-16 00:27

Грешно озаглавена тема, аз бих поискал по-скоро помощ за да си взема тези 150 лева, ако беше мой ваучера.



Публикацията е редактирана (14-05-16 00:31)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам ваучер за Фотосинтезис
Автор: lamerko   
Дата:   14-05-16 00:50

pdimitrov: има един тънък момент - ваучера се ПРОДАВА на сройността си (т.е. искам пълно осребряване), а не се продава. Иначе аз лично предпочитам да ми подаряват пари в брой, отколкото безсмислени подаръци или ваучери, които са ограничени най-малкото към определен магазин.

Другия вариант е наистина това да е петъчна тема...

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам ваучер за Фотосинтезис
Автор: Pac   
Дата:   14-05-16 01:58

Аз съм на бутилка уиски, но това не ми пречи да отсъдя съвсем трезво, че авторът на темата е наеадекватен спрямо ралността.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам ваучер за Фотосинтезис
Автор: S.Nikolov   
Дата:   14-05-16 04:03

Ако автора не смъкне поне 50лв от цената на ваучера - август месец ще го е яд, че не го е направил [cool] Реално, за да го 'разкара' реалната му стойност е около 80-100лв , стига да не е обвързан с някоя клауза от магазина ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам ваучер за Фотосинтезис
Автор: dimidumi   
Дата:   14-05-16 04:04

Ммм, давам 50 лв. за този ваучер, честито [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам ваучер за Фотосинтезис
Автор: svetozar_stefanov   
Дата:   14-05-16 07:52

Е все пак сме българи,то няма ли далавера що да се занимаваме.Защо да направим услуга на човека?Много по-добре е да го преебем с някой лев.
То затова и ден през ден някой ужилен реве от пазара.



Публикацията е редактирана (14-05-16 08:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам ваучер за Фотосинтезис
Автор: шдфдшд   
Дата:   14-05-16 08:19

Автор: svetozar_stefanov
Дата: 14-05-16 07:52

Е все пак сме българи,то няма ли далавера що да се занимаваме.Защо да направим услуга на човека?....


...ми сега имаш тази възможност...дай личен пример...направи му услуга...лично..[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам ваучер за Фотосинтезис
Автор: sibirska   
Дата:   14-05-16 08:20

Аз подарявам този ваучер https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=BAZAR&request=view&id=72252 . Стойността му е 200 лева.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам ваучер за Фотосинтезис
Автор: svetozar_stefanov   
Дата:   14-05-16 09:01

шдфдшд написа:

> Автор: svetozar_stefanov
> Дата: 14-05-16 07:52
>
> ...ми сега имаш тази
> възможност...дай личен
> пример...направи му
> услуга...лично..[smilie3]

С удоволствие бих го направил ако имах нужда от нещо.
Аз ли съм единствения който мисли така?

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам ваучер за Фотосинтезис
Автор: victory13   
Дата:   14-05-16 09:12

Може би е редно да се каже на продаващия как да постигне еднаква степен на задоволство у себе си и евентуалния купувач... Стойността за това е точно 75лв. Сега идва моментът да се намери човек, който е склонен да се задоволи толкова [cool]
Естествено, ако има допълнителни неупоменати условия, стойността може да е друга [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам ваучер за Фотосинтезис
Автор: mitpis   
Дата:   14-05-16 09:15

svetozar_stefanov Не само ти и аз, но начина по който е формулирана темата създава предпоставки за пазарлъци: "Продавам ваучер за Фотосинтезис" и най-отдолу в описанието се намира същността на нещата, би трябвало според мен да се тръгне оттам. Не планирам покупка иначе бих помогнал.



Публикацията е редактирана (14-05-16 09:16)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »