Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Книжка ръководство Никон D7000
Автор: oziris76   
Дата:   26-04-16 22:05

Здравейте, нов съм тук и знам, че има друга тема за ръководство на никон д7000, но моля ако има някой такова на Български език да ми помогне. Обаждах се в Никон- България, но ми казаха, че нямат. Не ме устройват такива на английски и други езици. Бих помолил някой от вас, ако има такова и е склонен да се раздели с него- ще го платя. Или пък ако някой може да ми изпрати за да го мина на ксерокс и ще го върна, като ще поема разходите по "операцията" :) Благодаря и извинете ако спамя...

Отговори на това съобщение
 Re: Книжка ръководство Никон D7000
Автор: m.djorov   
Дата:   27-04-16 10:16

В електронен вид няма ли го?

Проверих им сайта - не са слагали. :(


Защо не изтеглиш на 7200. Едно 80-90% от нещата по менюто и функциите са същите. То големи разлики от модел до модел няма. Само в отделни части, но като цяло всичко е еднакво. Така поне за голяма част от нещата ще имаш представа какво са.



Публикацията е редактирана (27-04-16 10:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Книжка ръководство Никон D7000
Автор: kosiobg   
Дата:   27-04-16 15:00

Единствения който намерих е на RU

http://www.fotodom.com.ua/index.php?option=com_docman&Itemid=45

Отговори на това съобщение
 Re: Книжка ръководство Никон D7000
Автор: quazimodo   
Дата:   27-04-16 17:38

Е, то на RU има всичко[smilie21]!

Отговори на това съобщение
 Re: Книжка ръководство Никон D7000
Автор: oziris76   
Дата:   27-04-16 23:12

Благодаря ви за отзивчивостта :) Най- интересното е че quazimodo, шегувайки се може да се окаже прав. Намерих в руски сайт "инструкция на БГ за д7000" :) Обаче ми искат код някакъв, а ме е страх да пратя смс, да не страдам после. Решил съм да купя една предплатена карта и да пробвам с нея :) Ако наистина е вярно- рашаните нямат равни[smile] Ето и линка:

http://emcmbtnwjn.zlykluk.cz/nikon-d-7000-instrukciya-na-bylgarski.php

Отговори на това съобщение
 Re: Книжка ръководство Никон D7000
Автор: m.djorov   
Дата:   28-04-16 09:06

Карти, кодове, неяснотии. Изтегли си за 7100/7200 и да ти е мирна главата. Не се занимавай с щуротии.

Разликите са основно хардуерни. Ще имаш 3-4 опции в повече - като например за WI-fi и NFC то и толкова. Някаква разлика във видео режимите и другото е еднакво.

При положение, че нищо не ти струва да си дръпнеш пдф-а от сайта на никон, да го отвориш и да направиш съпоставка между менюто на апарата и това във файла и за 10-15 минути ще видиш става ли за използване или не, ти искаш зорлем да се вкараш в някакви филми и правиш нещата по-сложни. Сега, ако искаш да продаваш апарата и искаш да го пишеш с ръководство е друго. Ако е за теб си, не знам защо се мъчиш.



Публикацията е редактирана (28-04-16 09:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Книжка ръководство Никон D7000
Автор: oziris76   
Дата:   28-04-16 20:19

М даа...мисля да се възползвам от този съвет. Даде ми го и друг колега :) Как ще го продавам? За мен си е. Подарък ми е и едвам ще ме навият да ставам ПРО [cool] хахаха. Благодаря ти Джоров[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »