Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Изоставени сгради в Стара Загора за снимане...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   23-04-16 11:05

Здравейте! Питането ми е в частност към хора от Стара Загора. Та някой сеща ли се, срещал ли е, знае ли или просто да е забелязвал някъде по интересна стара изоставена сграда? Да уточня, няма да се снима сградата отвън, а да се използва като декор на модели, което значи да има и достъп за влизане. Аз се сетих за няколко, но като ходих на място да разгледам просто не ми се иска да ви описвам за каква картинка става въпрос и за какво се използват. Ще бъда благодарен на всеки подсказал... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Изоставени сгради в Стара Загора за снимане...
Автор: batsali   
Дата:   23-04-16 14:24

Снимките не предават миризма. Снимай смело.

Отговори на това съобщение
 Re: Изоставени сгради в Стара Загора за снимане...
Автор: sasko_stamatov   
Дата:   23-04-16 14:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Изоставени сгради в Стара Загора за снимане...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   23-04-16 14:58

Охооо...ти си ми градски, браво. Едната от въпросните сгради значи е някъде около вас, малко на изток от кръстовището на ул.Г.Петров и ул.Н.Николов ако се сещаш за коя ти говоря, но там положението е...айде няма смисъл [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Изоставени сгради в Стара Загора за снимане...
Автор: sasko_stamatov   
Дата:   23-04-16 15:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Изоставени сгради в Стара Загора за снимане...
Автор: HadesPersephone   
Дата:   23-04-16 17:57

В парка на Самарското Знаме има един десетина етажен строеж изоставен още от комунизма. Като бяхме деца преди 20 години, сме го посещавали много пъти. Не знам колко е достъпен сега, но е още там. В района на ОУ Самара.

Отговори на това съобщение
 Re: Изоставени сгради в Стара Загора за снимане...
Автор: vth41   
Дата:   23-04-16 18:23

Из Старозагорските бани има доста изоставени сгради. Най-достъпни са бившия ресторант на езерото и този до банята. Не знам до каква степен ще представляват интерес.


Отговори на това съобщение
 Re: Изоставени сгради в Стара Загора за снимане...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   24-04-16 11:53

Ще я потърся тая сграда на Самарското Знаме, а за баните ми е идея отдавна и все не мога се наканя да ида да разгледам. Благодаря за отзоваването!!! [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Изоставени сгради в Стара Загора за снимане...
Автор: HadesPersephone   
Дата:   24-04-16 15:54

По тази улица ще го намериш, има street view. И е бил по-нисък. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Изоставени сгради в Стара Загора за снимане...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   24-04-16 16:38

Мдаа...намерих я в street view. Изглежда обещаваща, дано и на живо е така. Вижда се, че е заобградена от ламаринени листове, но предполагам все някъде ще се минава. Благодаря ти HadesPersephone! [beer] Бих тръгнал веднага на оглед, но нещо времето не ми подава ръка[smilie5] ...тия дни ще е. Все пак ако се сещате и за други споделяйте.

Отговори на това съобщение
 Re: Изоставени сгради в Стара Загора за снимане...
Автор: marinhaker   
Дата:   25-04-16 09:33

Входа е от север, трябва да се внимава да не пропаднат (моделките), че на места има доста опасни отвори! От Източна страна на последният етаж има прекрасна панорама, можеш да я използваш за фон, а от западна панорамата обхваща целият град!

Отговори на това съобщение
 Re: Изоставени сгради в Стара Загора за снимане...
Автор: ken   
Дата:   25-04-16 13:50

Бившия ресторант "Лешника".

Отговори на това съобщение
 Re: Изоставени сгради в Стара Загора за снимане...
Автор: enizvk   
Дата:   25-04-16 13:57

Скоро поснимах на Аяазмо, привечер отзад на малката сграда веднага след бариерите и интересни резултати се получиха.
Иначе мнението ми се припокрива с @vth41

Отговори на това съобщение
 Re: Изоставени сгради в Стара Загора за снимане...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   25-04-16 22:27

Значи за Самарата вече ме убеди на 100% снимам там, само да спрат тия дъждове. А това за р-т Лешника незнаех, че е "бивш"...което значи че задължително ще бъде прегледан. Благодарско момчета [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »