Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Мнение
Автор: dani.75   
Дата:   22-04-16 14:20

Колеги моля ви даите мнение относно тези два фотоапарата
Canon EOS 1200D + 18-55mm IS II е единият а другият е Sony A58 + Sony SAL 18-55mm f/3.5-5.6 DT SAM като цяло добри ли са за начинаеш като мен.
Благодаря ви предварително.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение
Автор: steeens   
Дата:   22-04-16 14:42

С какво те ограничава апарата с който снимаш сега? Това което си снимал, няма да можеш да снимаш с тези обективи.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение
Автор: BXMarkov   
Дата:   22-04-16 14:43

Добри са за начало и двата. Преди да вземеш окончателно решение, определи си кои раздели от фотографията са ти предпочитани и какви допълнителни обективи ще са ти необходими, тъй като в обективите е разликата, Основно това, че за Канон, тъй като е по-разпространена марка в световен мащаб имаш огромен избор обективи втора ръка на по-изгодни цени, както тук така и от чужбина. Това са моите 2 стотинки :)

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение
Автор: steeens   
Дата:   22-04-16 15:01

Сони става все по разпространена марка. ДА не забравяме старите Минолти, които са прекрасни стъкла на символични цени. Толкова тънко при Канон не се минава.[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение
Автор: BXMarkov   
Дата:   22-04-16 16:13

steeens, и ти си прав, но минолтенските автофокусни никой не си ги дава току така [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение
Автор: Nikolas666   
Дата:   22-04-16 16:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение
Автор: sohk   
Дата:   22-04-16 16:41

А защо не Nikon D3300 + 18-55 VR обектив?

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение
Автор: dani.75   
Дата:   23-04-16 08:35

Снимам за сега с едно турбо сапунерче не че не снима хубаво но съм решил вече да пробвам с dslr ще ми се малко по качествени снимки.Да замислях се и за Никона хубав апарат е държах го в ръцете си и доста ми хареса и приляга като се замисля и тои е добър вариант.
Благодаря ви

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение
Автор: petrov88   
Дата:   23-04-16 08:37

Сонито не е съвсем DSLR, a oт там идват и някои плюсове, и минуси.



Публикацията е редактирана (23-04-16 08:38)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »