Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Снимане на Slow Motion с апарат до 1000лв.
Автор: cyf   
Дата:   06-02-16 18:49

Здравейте,

Препоръчайте ми апарат за снимане на slow motion на цена до 1000лв. В момента съм с Nikon D7000, но максимума заснети фреймове в секунда са му 25. Искам да си взема втори апарат само за видео и се чудех за Nikon 1 J5. Ще се радвам, ако споделите опита си :)


Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на Slow Motion с апарат до 1000лв.
Автор: alext   
Дата:   06-02-16 18:54

Panasonic/Sony гледай. Според зависи какви обективи имаш за никона може с преходник да ги ползваш. Иначе едно RX100 или Panasonic Fz1000 ще изкарат много добър резултат, ако не искаш втора система да градиш. GO Pro и Iphone също не са за подценяване. Какво по конкретно смяташ да снимаш.



Публикацията е редактирана (06-02-16 18:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на Slow Motion с апарат до 1000лв.
Автор: Pavlov   
Дата:   06-02-16 18:58

Новото Sony A6300 [smile] .
Опс, надвишава бюджета, сори [smile]



Публикацията е редактирана (06-02-16 19:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на Slow Motion с апарат до 1000лв.
Автор: cyf   
Дата:   06-02-16 19:09

Много е хубаво Sony-то A6300, но ми идва скъпо :)

Насочих се към Nikon 1 J5, заради обективите. Но ако някой друг апарат от същият ценови клас е по-добър ще взема него. Какво мисля да снимам...всичко. Най-вече вода, плаж и всякакви други клишета :)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на Slow Motion с апарат до 1000лв.
Автор: Simbon4o   
Дата:   06-02-16 19:32

никон 1 не е съвместимо с обективите на големия никон :). В смисъл те ще стават, но кроп фактора на 1чката е голям и повечето обективи от ДСЛР-а ще са много по-дългофокусни на него и значително по-кофти като оптични възможности понеже не са проектирани за толкова гъста матрица.

За мен варианта ти е да попаднеш на FZ1000 втора ръка. Има си до 120к/с запис и е сякаш най-близо до бюджета.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на Slow Motion с апарат до 1000лв.
Автор: hotsnail   
Дата:   06-02-16 23:22

Най-евтино е може би NEX-5N или R или T снима 50 или ако е американски 60 к/с. Никон 1 дава повече де



Публикацията е редактирана (06-02-16 23:33)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »