Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 I am Nikon 2015
Автор: PhotoBo   
Дата:   20-11-15 02:25

Става въпрос за това, че от Nikon UK обявяват конкурс, в който могат да се включат всички със свои снимки от текущата година, като по тяхна преценка и одобрение определени кадри ще бъдат включени в кратък слайд, т.е. ще може да се видят кадрите ви официално в клипа на Никон. Разбира се снимките трябва да са направени с Никон и да представят вашата 2015-та година по начина, по който сте я видяли най-добре. A самите кадри трябва да бъдат описани кратко, защо те са най-добри за вас, като описанието започва с "I Am...". Няма поставени стилови или жанрови ограничения.
Като бонус или награда са обявили Nikon D7200 + 18-105, за които в томбола ще участват всички избрани автори, чиито кадри са включени в клипа. Периода за участие е от 23-ти ноември до 6-ти декември.

Good luck! [smitten]

За участие и подробности: I Am Nikon 2015


Отговори на това съобщение
 Re: I am Nikon 2015
Автор: EvaJor   
Дата:   20-11-15 11:26

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: I am Nikon 2015
Автор: Бонд   
Дата:   20-11-15 15:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: I am Nikon 2015
Автор: m.djorov   
Дата:   20-11-15 16:08

Само на мен ли ми излиза черен екран без нищо?

Оп, след як рефреш се появи и инфото



Публикацията е редактирана (20-11-15 16:08)

Отговори на това съобщение
 Re: I am Nikon 2015
Автор: krist   
Дата:   23-11-15 18:38

"16. This promotion is open to UK and Republic of Ireland residents. Employees of Nikon and their immediate families, its agents or anyone professionally associated with this activity may not participate in this offer. Offer void where prohibited."

Това така ли го разбирате, както и аз?[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: I am Nikon 2015
Автор: PhotoBo   
Дата:   23-11-15 20:22

Не съм се регистрирал, но си мисля, че за снимките, ако случайно бъдат избрани да бъдат включени в клипа - никой няма да иска доказателства и подробни данни за адресна регистрация и т.н. Виж ако вече някой спечели D7200, и толкова няма познати в Англия, сигурен съм, че доста съфорумци могат да съдействат, за да си получи печелившия наградата... Ама то до там да се стигне, че иначе сме като циганчетата - вече ядем баницата, преди даже да сме отишли до баничарницата [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: I am Nikon 2015
Автор: kiten   
Дата:   23-11-15 22:03

всичко е предварително решено с награди и грамоти - важно е само да има участието [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: I am Nikon 2015
Автор: PhotoBo   
Дата:   23-11-15 22:54

Не вярвам, това не е БГ томбола с награди...ама не пречи да се опита, вярвам, че наред с чуждите фотографи и нашите имат място в клипа.

Отговори на това съобщение
 Re: I am Nikon 2015
Автор: victory13   
Дата:   23-11-15 23:11

Ползвате адреса на габко [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: I am Nikon 2015
Автор: e-mil   
Дата:   24-11-15 07:44

Автор: PhotoBo
Дата: 23-11-15 20:22
"... мисля, че за снимките, ако случайно бъдат избрани да бъдат включени в клипа - никой няма да иска доказателства и подробни данни за адресна регистрация и т.н. Виж ако вече някой спечели D7200..."


Nikon UK всяка година прави подобен конкурс и съм сигурен, че са достатъчно опитни в откриването на кандидати неотговарящи на условията. Няма как да си първият, който си мисли, че може да мине между капките. А за спечелването на награда пък съвсем. Те няма просто да ти я пратят по куриер, още по-малко пък ще я пратят на твой приятел. Получаването на подобна награда винаги е свързано с подписване на документи, някоя и друга декларация и т.н.

Автор: PhotoBo
Дата: 23-11-15 22:54
"това не е БГ томбола..."


Ами ти със желанието си да ги метнеш искаш да превърнеш състезанието именно в опорочена БГ томбола. Тогава каква е разликата?

Автор: PhotoBo
Дата: 23-11-15 22:54
"... вярвам, че наред с чуждите фотографи и нашите имат място в клипа."


Не, нямат място. Хората са си преценили, че искат да промотират марката само за Кралството. И не просто са преценили - най-вероятно нямат право да обявят конкурс извън рамките на държавата. Представителствата на корпорациите си имат региони на действие и също биват проверявани дали не нагазват в чужда територия. Ако се разбере, че са допуснали фотограф в нарушение на условията (а то неизбежно ще се разбере), ще си насерат собствената репутация. И то в една силно конкурентна среда, която се влияе и от най-малките колебания.
Пък и Никон не са вчерашни - вече почти 100 години правят бизнес, а в UK работят от поне 35 години. И за това време се е случвало да ги хванат в издънка. Сериозно ли мислиш, че в една 65 милионна държава никой няма да се заинтерсува откъде идват снимките в конкурс на една толкова популярна марка?

Отговори на това съобщение
 Re: I am Nikon 2015
Автор: dilomski   
Дата:   24-11-15 10:29

Тази година фотоконкурса на Никон световния го спечели една японка, чиято снимка бе с Канон [shtrak]



Публикацията е редактирана (24-11-15 15:24)

Отговори на това съобщение
 Re: I am Nikon 2015
Автор: PhotoBo   
Дата:   02-12-15 11:32

Някой включи ли се вече? Остават 4 дни!

Отговори на това съобщение
 Re: I am Nikon 2015
Автор: alext   
Дата:   02-12-15 11:46

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »