Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Синхронизатор за Yongnuo 565EX Nikon
Автор: Dinev   
Дата:   11-11-15 00:13

Здравейте колеги ! От съфорумец поръчвам посочената светкавица и искам да си взема синхронизатор. Виждам,че се продава Yongnuo RF 603 II, но доколкото се разчетох има няколко версии - за Канон C1,2,3 и Никон N1,2,3. Някой запознат ли е по-конкретно с разликите, освен тези в кабелите, с които идват(за да се ползва като спусък)? Поздрави !

Отговори на това съобщение
 Re: Синхронизатор за Yongnuo 565EX Nikon
Автор: lamerko   
Дата:   11-11-15 00:54

Не съм ползвал RF, но имам YN622(C) - за Никон си има (N). Ползвам ги с контрролер YN622-TX и съм много доволен. Ама един синхронизатор ще ти свърши ли работа?

Отговори на това съобщение
 Re: Синхронизатор за Yongnuo 565EX Nikon
Автор: uzsree   
Дата:   11-11-15 07:35

Два синхронизатора YN622(N) или за по-удобно YN622 + YN622-TX.
Предимство на втория вариант е дисплея на предавателя и лесните настройки за ТТЛ.

Отговори на това съобщение
 Re: Синхронизатор за Yongnuo 565EX Nikon
Автор: Serbezov   
Дата:   11-11-15 13:18

Ако не се лъжа за 565 и 568 за запалване на една светка е достатъчен само Yongnuo YN-622N-TX
RF 603 II е на по ниска цена и с него можеш само в ръчен режим да я управляваш,няма синхронизация и тлл !

Отговори на това съобщение
 Re: Синхронизатор за Yongnuo 565EX Nikon
Автор: jivkojj   
Дата:   11-11-15 15:02

Някой запознат ли е по-конкретно с разликите

Ще пали светкавицата при всички положения (заради средния пин). Единствено може да не можеш да будиш светкавиците дистанционно, ако не пасват помощните пинове на предавателя с тези на тялото или светкавицата (ако последната има функция да минава в стендбай).

Аз самия обаче не съм се заглеждалдали дали са наистина различни.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »