Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Sigma A,C,S
Автор: vitttoriostankov   
Дата:   11-10-15 21:39

Здравейте, според вас Сигма дали ще направят от новите серии, нова версия на 70-200 2.8 Макро ? [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Sigma A,C,S
Автор: kiten   
Дата:   11-10-15 21:49

след като си подобрят пластмасата и ще има нови серии.

Отговори на това съобщение
 Re: Sigma A,C,S
Автор: vitttoriostankov   
Дата:   11-10-15 22:02

[smile] [smile] ahahahha защо, много се чупи ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Sigma A,C,S
Автор: pdimitrov   
Дата:   12-10-15 09:10

Сигма няма за къде да бързат с техния 70-200. Тамронът май е по-добър, особено откъм аберации, но е и по-скъп. Сега им предстои да правят дълги портретни, освен ако не излязат пак с нещо напълно различно (визирам 24-35/2). Пък за пластмасата - ако е здрава, си има своята целева група - любителите, на които не им трябва танк, защото снимат за кеф и могат да си позволят да пазят обектива за сметка на загубено време в по-внимателна употреба :) За всичко останало има MasterCard :D

Отговори на това съобщение
 Re: Sigma A,C,S
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   12-10-15 09:15

Не се чупи , аз я имам за канон HSM II макрото , реално ми липсва стабилизация и може би бих пробвал Sigma 70-200mm f/2.8 EX DG APO OS HSM как е ...
Сигма до колкото чета заводите им работят на 110% и нещо ново сигурно догодина ...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »