Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Насоки за обективи
Автор: vlado-fidera   
Дата:   03-08-15 22:39

Здравейте. Решавам се най-накрая да закупя ДСЛР. Засега съм в процес на търсене на някое канонско тяло на старо (550д напр.)Но това няма да го коментираме. Знам, че досега нямам опит с ДСЛР, но да приемем, че съм разбрал, че китовия обектив не е това което искам. Нещата които не ми харесват в китовия:
-може би малко по къс да е но може и същия диапазон
-търся по светлосилен( минимална бленда 3.5 не ме радва)

Като нещо универсално засега видях това:
Sigma 17-50MM F/2.8 EX DC HSM OS
http://magazin.photosynthesis.bg/offer/211206120002.html
Освен това, че има няколко преимущества като по-добър мотор, по отворена бленда дали вади по качествен образ...

Понеже мисля да заприходя и някой светлосилен твърдак по-нататък, добро решение ли е за горния обектив който ще ми е най-често ползваният сигурно. Малко скъп ми идва по принцип, но следя и употребявани какви излизат. Най-вече се чудя понеже искам светлосилен заради нощната фотография дали да заложа на твърдака за тази цел и да не търся толкова скъп св.с. варио обектив..

Можете ли да ми предложите нещо подобно, с което да заменя китака на по-добра цена или около тази на сигмата

Предимно снимам природа, пейзажи, нощни снимки. Благодаря!!
 Отговори на това съобщение 

 Теми Автор  Дата
 Насоки за обективи  ново
vlado-fidera 03-08-15 22:39 
 Re: Насоки за обективи  ново
nikons93 05-08-15 22:01 
 Re: Насоки за обективи  ново
muzicantini 05-08-15 22:07 
 Re: Насоки за обективи  ново
alext 06-08-15 00:20 
 Re: Насоки за обективи  ново
vlado-fidera 06-08-15 09:38 
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »