Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Избор на първи статив - BENRO A150FP0?
Автор: kvakioh   
Дата:   20-05-15 19:47

Ябълковидните глави, ако не са свръх марка и с отделни фрикция и екстри не си струват. Главите отделно са си винаги плюс, като струват достатъчно пари.
Трипозиционните, каквито и да са, са по-държеливи, по-прецизни и няма как да съберат прах, пясък и други. Все пак, изключвам глави ябълковидни от 200 евро и нагоре, при които проблемите са изчистени
Велбона Шерпа е ок, дълговременен и стабилен статив.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на първи статив - BENRO A150FP0?
Автор: m.djorov   
Дата:   21-05-15 12:23

Какво мислите за този ? Да, няма го наличен в момента, но не ми пречи да чакам. Не ми е спешен. Не мога да намеря информация има ли кука на централната колона за багаж/тежест. Ако няма ще го пропусна.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на първи статив - BENRO A150FP0?
Автор: kvakioh   
Дата:   21-05-15 12:26

Добър е и е лек. За куката за статив не го виждам и аз. То винаги може да се купи платно с въженца за тежестта отдолу.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на първи статив - BENRO A150FP0?
Автор: m.djorov   
Дата:   21-05-15 14:01

в този сайт на снимката се вижда, че има [smile] [smile] Освен да почакам дали ще се появи по родните места, ако не до месец два ще си го потърся от чужбина.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на първи статив - BENRO A150FP0?
Автор: slavi_biserov   
Дата:   21-05-15 14:10

Наистина добро стативче като за първи, май ще сме двама, които ще го чакат. [smilie5] [shtrak]
Радва ме това, че за 1.640 kg има товаримост 8 kg.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на първи статив - BENRO A150FP0?
Автор: m.djorov   
Дата:   21-05-15 14:17

Само да знаеш, че малко им е недописана информацията - статива носи 5кг, главата е за 8. Имай го предвид при покупката. После може и да смениш главата с някоя друга и по-издръжлива, но дават, че на статива това му е предела - 5кг. Може да ми е леко ниско с моите 1.85 при повече дупене около него, но - рисковете на професията - толкова лек от алЮмин



Публикацията е редактирана (21-05-15 14:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на първи статив - BENRO A150FP0?
Автор: Aniq   
Дата:   21-05-15 14:58

Здравейте, да не отварям нова тема за стативи, искам, да ви помоля, за мнение за този трипод,
http://m.ebay.co.uk/itm/371327974841?nav=SEARCH не знам, дали ще се отвори линка, модела е Q666 tripod

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на първи статив - BENRO A150FP0?
Автор: slavi_biserov   
Дата:   21-05-15 16:23

Аз съм около 170-175см, и да носи 5 kg, на мен ми е напълно достатъчно, считайки, че ще сложа 1100д на него и 18-55м или 55-250мм. [cool] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на първи статив - BENRO A150FP0?
Автор: sakuraki   
Дата:   23-05-15 18:58

Аз на 60Д, ползвах един Velbon EX-330Q и при лек ветрец, веднага снимката размазана. Съответно потърсих нещо други бюджетно и взех SLIK SPRINT Pro II GM с глава SBH-100DQ. Много съм доволен от този статив, правих 5 минутна снимка и е перфектна. Разпъва се много удобно и в река пак нямах проблеми! [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »