Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Оферта: Cash back - Canon 6D+24-70 f4 IS - някой ще си купува ли 6D тия дни?
Автор: MixMike   
Дата:   15-05-15 13:22

Здравейте, В момента е започнала "кеш бек" промоция на Canon. Няма значение в кой магазин, офертите се различават минимално.

Става въпрос конкретно за офертата за KIT-a Canon 6D + EF 24-70 f4 IS.

Имам предложение, ако се намери човек, който си търси да си купи САМО тяло Canon 6D, защото аз си търся САМО обектив 24-70 f4 L IS.

Т.е. предложението ми е следното:
Да си направим партия с човек, който иска да си купи 6Д, а за мен да остане обектива. За тази услуга предлагам предлагам паричен бонус.

Двете заедно + подарък (в зависимост от магазина - 64GB Sandisk или раница Lowepro) = 4200лв
Само тялото е 3000лв.
Т.е. аз ще покрия тези 1200лв + ще дам допълнителен паричен бонус + подаръка ще остане за собственика на тялото + ще си получи и cash back-а.

Т.е. WIN-WIN ситуация. Аз получавам обектива по-евтино, а купувача взема тялото с допълнителен бонус в пари, освен останалите подаръци.

Моля, ако има желаещ - нека се свърже с мен на ЛС и ще се уговорим.
Темата е съвсем сериозна.
Промоцията е няколко месеца[shtrak] [beer]

Поздрави,
Петко

Отговори на това съобщение
 Re: Оферта: Cash back - Canon 6D+24-70 f4 IS - някой ще си купува ли 6D тия дни?
Автор: Peter_Angeliev   
Дата:   15-05-15 13:44

Имай в предвид че гаранцията е обща на една бланка и за двете, ще трябва ако стане нещо да ходиш със собственика на 6д-то до сервиза.

Отговори на това съобщение
 Re: Оферта: Cash back - Canon 6D+24-70 f4 IS - някой ще си купува ли 6D тия дни?
Автор: MixMike   
Дата:   15-05-15 14:01

Разбира се, тва всичко си е въпрос на договорка и разменени телефони. Но и разчитам на това, че обектив след като при купуването си работи коректно и е висок клас...вероятността да се счупи за 2 години е нулева.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Оферта: Cash back - Canon 6D+24-70 f4 IS - някой ще си купува ли 6D тия дни?
Автор: PhotoBo   
Дата:   15-05-15 14:04

Дано се намери човек за нуждите! Стискам палци! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Оферта: Cash back - Canon 6D+24-70 f4 IS - някой ще си купува ли 6D тия дни?
Автор: MixMike   
Дата:   15-05-15 15:28

Става въпрос за София.
Обади ми се човек от Варна и засега изчаквам за човек от София. Ако до няколко дни не се намери друг, ще действаме.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Оферта: Cash back - Canon 6D+24-70 f4 IS - някой ще си купува ли 6D тия дни?
Автор: MixMike   
Дата:   15-05-15 16:35

За да е ясно всички и да не ми се обаждат хора само за да питат бонуса колко е...

200лв е!
Т.е. ако направим врътката, човека купил 6D, ще го вземе за 2500лв + подаръка от магазина!
На мен обектива ще ми излезе 1400лв

Обектива също участва в промоцията и излиза 1660лв, когато се вземе само той! А аз по принцип като харесам нещо, максимум до няколко дни съм го взел. Така че, ако има навити хора, обаждайте се по-скоро, че до края на другата седмица сигурно ще съм го взел[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Оферта: Cash back - Canon 6D+24-70 f4 IS - някой ще си купува ли 6D тия дни?
Автор: MixMike   
Дата:   17-05-15 08:08

Да подсетя...
че във вторник-сряда ще отпадне офертата тъй като няма да издържа [smilie10] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Оферта: Cash back - Canon 6D+24-70 f4 IS - някой ще си купува ли 6D тия дни?
Автор: aivn   
Дата:   17-05-15 08:42

Canon EF 4,0/24-70 L IS USM
769 евро или 569, ако имаш кешбек [smile]
И безплатна доставка [smilie25]

Опа, забравил съм линка:
https://www.fotokoch.de/Canon-EF-4-0-24-70-L-IS-USM_55505.html?prepage=objektive.html



Публикацията е редактирана (17-05-15 09:16)

Отговори на това съобщение
 Re: Оферта: Cash back - Canon 6D+24-70 f4 IS - някой ще си купува ли 6D тия дни?
Автор: MixMike   
Дата:   17-05-15 09:31

Благодаря, но никак не се оправям с немския и не ми се рискува от там.

А и парите които ще спестя след куриера и посредника, не си заслужават.



Публикацията е редактирана (17-05-15 16:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Оферта: Cash back - Canon 6D+24-70 f4 IS - някой ще си купува ли 6D тия дни?
Автор: PhotoBo   
Дата:   17-05-15 18:20

Ако ползваш gabco.org ще ти излезе доста евтини, за седмица ще е при теб, а fotokoch е сигурен сайт! На практика риск няма, но и аз съм за развиването на българския пазар [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Оферта: Cash back - Canon 6D+24-70 f4 IS - някой ще си купува ли 6D тия дни?
Автор: MixMike   
Дата:   18-05-15 10:47

Не мисля да се занимавам с вземане от чужбина.
Последно повикване, тъй като досега имам 3 оферти, просто са от друг град, или са свързани с чакане. Сряда - през деня максимум ще се действа.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Оферта: Cash back - Canon 6D+24-70 f4 IS - някой ще си купува ли 6D тия дни?
Автор: Тед   
Дата:   18-05-15 16:43

За какво ти е тоз кютюк? Некъв тамрон надушиха и маса народ се отърва от него.

Отговори на това съобщение
 Re: Оферта: Cash back - Canon 6D+24-70 f4 IS - някой ще си купува ли 6D тия дни?
Автор: MixMike   
Дата:   18-05-15 19:27

кютук? 600 грама?
Смених 1100грамовия 24-70/2.8...така и не ползвах 2.8 на него. Тук имам стабилизация, отлична рязкост още от ф4 и доста приличен макро мод.
Тамрон не бих си купил никога.
Не помня кой ми обясняваше за 17-50 колко бил як...а то фокусната му равнина крива като гевгир. И този тамрон 24-70 го пробвах на един от ФФФестовете...ни ЩЪ го.[smilie5]

П.С. зум ринга му е никонски...демек "обратен"[smilie5]



Публикацията е редактирана (18-05-15 19:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Оферта: Cash back - Canon 6D+24-70 f4 IS - някой ще си купува ли 6D тия дни?
Автор: MixMike   
Дата:   18-05-15 19:30

Btw...намерих си човек за "врътката".
99,99% ще действаме утре. Благодаря на хората, които се включиха[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »