Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Някой поправя ли лентови фотоапарати?
Автор: Neuromancer42   
Дата:   13-05-15 18:19

Здравейте. Вчера получих от съфорумни първия си лентов фотоапарат - телеметричен Petri 7sII. Проблемът е, че след по малко от 12 часа в мои ръце той се счупи. Рамката във визьора за корекция на паралакса се беше разместила твърде високо нагоре. Затова тръснах фотоапарата няколко пъти, за да я наместя. Признавам, че съм лаик, затова ще обяснявам по селски. Тръскането не беше толкова силно, но след него фокусния "четириъгълник", който свързва визьора с обектива и ти показва дали си фокусиран правилно... просто спря да работи. Ситуацията е неприятна защото не мога да обвиня и човека, който ми го е продал, защото едва ли е знаел, че има проблем, а дори да е така, в което се съмнявам, се счупи в мои ръце. Жената на "Дондуков" ми иска между 15 и 50 лв., в зависимост какво му имало. Аз дадох за фотоапарата 60 лв., не успях да направя и един кадър с него, а сега сигурно ще се наложи да давам цената му още един път, за да го оправят - при това без да съм го изпробвал и да знам как снима. В патова ситуация съм, защото съм закъсал и финансово и си отделих последните възможни средства, за да купя апарата. Знам, че едва ли можете да ми помогнете и да ми предложите някой по-евтин майстор на лентови апарати в София или да ми кажете как мога да го оправя, но си струва да опитам. Никога не се знае какво може да излезе.
Благодаря предварително и се извинявам ако темата е смешна и недостойна за форума.
 Отговори на това съобщение 

 Теми Автор  Дата
 Някой поправя ли лентови фотоапарати?  
Neuromancer42 13-05-15 18:19 
 Re: Някой поправя ли лентови фотоапарати?  ново
kvakioh 13-05-15 18:23 
 Re: Някой поправя ли лентови фотоапарати?  ново
pmartinov 13-05-15 18:25 
 Re: Някой поправя ли лентови фотоапарати?  ново
deerstalker 13-05-15 18:43 
 Re: Някой поправя ли лентови фотоапарати?  ново
Neuromancer42 13-05-15 19:12 
 Re: Някой поправя ли лентови фотоапарати?  ново
tbby 13-05-15 20:48 
 Re: Някой поправя ли лентови фотоапарати?  ново
Neuromancer42 13-05-15 21:10 
 Re: Някой поправя ли лентови фотоапарати?  ново
my.point.of.view 13-05-15 21:42 
 Re: Някой поправя ли лентови фотоапарати?  ново
tbby 13-05-15 21:57 
 Re: Някой поправя ли лентови фотоапарати?  ново
Neuromancer42 13-05-15 22:07 
 Re: Някой поправя ли лентови фотоапарати?  ново
satyno 14-05-15 08:41 
 Re: Някой поправя ли лентови фотоапарати?  ново
tbby 14-05-15 08:46 
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »