Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 "Юлиус Фучик"-випуск 1994 задочници
Автор: fotocolor   
Дата:   23-04-15 15:11

Здравейте,има ли форумци които са завършили тогава?Курсов ръководител ни бе Елка Минчева.

Отговори на това съобщение
 Re: "Юлиус Фучик"-випуск 1994 задочници
Автор: fototo   
Дата:   23-04-15 15:14

1992[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "Юлиус Фучик"-випуск 1994 задочници
Автор: paparaca1972   
Дата:   24-04-15 09:41

Завърших редовно през 1991г. Поздрави на г-жа Минчева много добър човек и преподавател.

Отговори на това съобщение
 Re: "Юлиус Фучик"-випуск 1994 задочници
Автор: max-1   
Дата:   24-04-15 09:48

Завърших редовно през 1985г. при В.Енева ... Елка Минчева[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: "Юлиус Фучик"-випуск 1994 задочници
Автор: fotocolor   
Дата:   24-04-15 13:01

Минчева ни беше курсова,В.Енева беше по цветна,Добрев-кино техника,Косева,мисля беше по студийна.Вичев -изобразително,Михайлов-Икономика.Янка Кюркчиева/лека и пръст/,ни водеше предварителната подготовка на "Шишман"31.Мия Хаджикостова -и тя ни беше преподавател,замина след това на фото щанда в Младост на големия магазин.

Отговори на това съобщение
 Re: "Юлиус Фучик"-випуск 1994 задочници
Автор: fototo   
Дата:   24-04-15 13:04

Косева да по студийна, беше ми курсова
Мия Хаджикостова ми беше консултант за дипломната ми работа
Графични техники
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: "Юлиус Фучик"-випуск 1994 задочници
Автор: NORMAN-KUK   
Дата:   24-04-15 13:36

1996 - задочно! Класен - Добрев. Вичев - изобразително изкуство. Бакалов - обща фотография.

Отговори на това съобщение
 Re: "Юлиус Фучик"-випуск 1994 задочници
Автор: fotorafi   
Дата:   24-04-15 15:35

Като гледам все сте младежи...
Учих задочно 1969-1972 г.
Освен общите предмети: Обща фотография, цветна, фотохимия, научна, художествена и фотожурналистика, репродукционна, портретна, електротехника,история на изкуството, естетика,основи на киното, икономика, противопожарна, за чии уй и марксизъм....
Помня три изпита: Обща фотография при Янка Кюркчиева, 5 въпроса, 90 минути. Фотохимия,след 3 въпроса теория, Бог да прости великата Кюркчиева, дава ми 3 рецепти да позная какви проявители са...Още помня много неща . И Бог да прости Борис Юскеселиев изпита по художествена фотография и фотожурналистика . Той ми беше колега, работехме заедно в една служба, снимаме заедно и ходим командировки.. Целият курс се подсмиват, Борис секирата как ще ми пише отличен.. Той чува разбира се и заявява пред всички. "За да няма спекулции, Рафи ще изпитвам пред целия курс, на целия материал.." Майко мила, 2 часа ме пържи и ми писа 5. А най-тежкият изпит ни беше държавния, обобщен конспект.
Мисля, че сега по-леко завършват висше, журналистика
Не правят разлика между репортаж и очерк[smitten]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »