Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 не ви ли омръзна 2
Автор: мара   
Дата:   18-04-15 15:36

понеже гледам, че ХП си затворил смислената тема, преди да са изкажа по нея, а па аз си Умрем да се изказвам, рекох да си се изкажа, пускайки алтернативна тема.

ората са неграмотни, бе! ма па понякога мислят на английски [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
ако им махнеш знаковете ша настане информационно затъмнение [smilie5] [smilie18] [smilie25] [smilie21]

казвайте бързо кой квото има да казва, че и аз ше затварям!

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: marves   
Дата:   18-04-15 15:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: мара   
Дата:   18-04-15 16:02

бе аз знам къф е смисълът, ма ме кефи да разлайвам кучетата [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: Daniel_P   
Дата:   18-04-15 16:14

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Толкова е просто:
!-Това значи че си удивен от творението.
Много !!!!!! Означава много удивен.
А +++!!!!! Мега много удивен.
[smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (18-04-15 16:14)

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: viktorio009   
Дата:   18-04-15 16:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: cTpaHHo   
Дата:   18-04-15 16:29

Яко е!
Всеки може да използва каквото си иска изразно средство.
Интересно е всъщност.

Обществото се самоорганизира за неорганизирана спонтанна взаимоподкрепа, чрез различни знаци и възклицания.

Интересно също как би реагирало обществото на нововъведения. Като как биха изглеждали подобни коментари в умовете:

$$$$$$$
£££££££
~~~~~~~

или

OM

OOOOOOOMMM!

;)


Om, Shanti

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: lamerko   
Дата:   18-04-15 16:50

(y) [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: мара   
Дата:   18-04-15 16:55

й

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: J0R0   
Дата:   18-04-15 17:06

Да накараме Сашо да замени символите в базата данни. Даже може някакъв алгоритъм още при въвеждането, да заменя символите със съответните мисли.



! - Вашата снимка много ми харесва, имате усет за нещата, продължавайте да творите в същия дух и да ни радвате с вашите произведения.

!! - Несъмнено Вие сте голям професионалист, умете да уловите момента. Снимката Ви ми въздейства изключително силно. Възхищавам Ви се за начина по който работите със светлината.


!!! - Тази снимка поставена до творбите на Ансел Адамс, Бресон и Салгадо с нищо не им отстъпва. Перфектната композиция е достойна да влезе във всеки учебник. Избрали сте най-добрата гледна точка към обекта, а цветът и хармонията в снимката директно препращат към Малките холандци


:-) - Чувството Ви за хумор е невероятно, а още по-невероятно е че успяхте да ме разсмеете и да ми оправите настроенито. Не се бях усмихвал/а от три дни, откакто гаджето ме остави. Как го постигате, незнам.


+++ - Контескта на Вашето произведение ме вкарва в дълбоките дебри на философията, метафизиката и божественото. От половин час гледам тази снимка и не мога да откъсна поглед, а вече закъснявам за работа. Но няма да ида. Вие променихте начина ми на мислене и ценнностната ми система. Само с един единствен кадър.

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: MikeDimit   
Дата:   18-04-15 17:24

! :-) +++
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: мара   
Дата:   18-04-15 17:31

:-) +++

[thankyou] [thankyou] [thankyou]
абе, жоро...дай тая опция само за 3 дни!
кофти, че изтървахме 1-ви април...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: viktorio009   
Дата:   18-04-15 17:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: ejel   
Дата:   18-04-15 17:52

О, тема за английски и неграмотност:)++++!!!![smitten]

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: uri64   
Дата:   18-04-15 18:02

J0R0 [smilie24]

отдавна е трябвало да се направи...колко клавиатури изхвърлени заради захабени от ползване клавиши с ! + ) и : са щели да бъдат спасени...

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: sherbit   
Дата:   18-04-15 18:12

Ако може само автора да вижда кой му е гласувал това няма да има никакъв смисъл. Оправете кода в тази посока.

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: viktorio009   
Дата:   18-04-15 18:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: Posledenzalez   
Дата:   18-04-15 18:28

--.. .- -… .- .-- -. .- - . -- .- ---… -….- -.--.-

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: HP   
Дата:   18-04-15 18:31

Хайде и ХП да добави още нещо -това с тия знаци е все едно да разговаряш с някого , а той да ти отговаря с " ъъъъъъ, ахъъъъъъъъъъъ, ммммммм, тццц, ааааааааа, ииииииии" . Предполага се, че тук има люде които знаят поне половината азбука. Половината да знаят как се използва, пак повечко думи ще има изписани. Или тези, които не знаят, са повече?????
Абсолютно ненужни са тия удивителни под снимките,ама кво разбирам аз....

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: ejel   
Дата:   18-04-15 18:49

Карай, нали има въпросителни за утеха[smilie3] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: viktorio009   
Дата:   18-04-15 18:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: ishootraw   
Дата:   18-04-15 19:15

В тази посока на мисли, същото важи и за хората, които си споделят линка с новокачената снимка от форума във ФБ. След това следва по едно приятелско рамо, ако авторът има приятелчета, които са активни и тук. С това се обезсмисля цялата идея снимката да е анонимна първите 3 дни. Същото важи и за снимки с подписи и лога.

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: philip   
Дата:   18-04-15 19:30

J0R0: "Да накараме Сашо да замени символите в базата данни..."

J0R0, не е нужно, достатъчно е само твоя "превод" да се добави в ПРАВИЛАТА и сме готови[smilie18]

И вече имам пълно основание всички изброени от теб да маркирам като полезни, само за последния шЪ сЪ въздържа да не ме карат да плащам надника на коментиращия[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: burningice   
Дата:   18-04-15 19:31

бе аз знам къф е смисълът, ма ме кефи да разлайвам кучетата
Ху летс де дог'зааут?

! (гласувах за твоята снимка, върни ми жеста).

Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: tkqjwh   
Дата:   18-04-15 20:23

http://kordan.35photo.ru/photo_866255/



Отговори на това съобщение
 Re: не ви ли омръзна 2
Автор: Gecata   
Дата:   18-04-15 20:38

Ами омръзна ми!.......- през ден през два някой да пуска теми как трябва и как не трябва да се изказвам под снимките. А давате ли си сметка, че 99,5% от снимките са такива, че освен +++, !!! няма какво друго да кажеш, нито пък има някакъв смисъл? Ревете за смислен коментар?! Опитайте и ще видите колко гняв и неприязън ще си навлечете със смислени и обективни коментари. Аз лично вече нямам нерви за нещо повече от +++, или !!!. За вас незнам. Колкото до онези 0,5% , предпочитам да изкажа възхищението си и да почерпя опит от авторите им в личен контакт - хем повод да се видим на бира.[smilie7]



Публикацията е редактирана (18-04-15 20:39)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »