Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Регистриране продукти на Никон
Автор: photojurnalista   
Дата:   07-03-15 21:27

Здравейте, колеги! Имам проблем. В сайта на Никон току що регистрирах два продукта, но не мога да намеря, както преди излизаше всеки регистриран продукт в списък с дата на закупуване. Някой знае ли къде точно на сайта мога да си намеря списъка с регистрирани от мене продукти?

Отговори на това съобщение
 Re: Регистриране продукти на Никон
Автор: baron_barbaron   
Дата:   10-03-15 00:58

https://drive.google.com/file/d/0B0i63Nlt6n19eVJaYmk0V2NYRmc/view?usp=sharing




Публикацията е редактирана (10-03-15 01:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Регистриране продукти на Никон
Автор: PhotoBo   
Дата:   10-03-15 23:10

Ще използвам темата на колегата, надявам се да не се сърди, но аз също имам малък проблем с една гаранция. Миналата седмица си поръчах Nikkor 85/1.8G от Амазон, по-скоро от партньор на Амазон, за койтонте гарантират. Обектива дойде, работи, няма ядовеядове, нищо, че е китайски, обаче с него не ми дойде гаранционна карта. Дойде само инструкция, която казва, че в случай на проблем трябва да изпратя или посетя оторизиран сервиз на Никон, където да представя гаранционна карта и касова бележка за покупката, за да бъде отстранен проблема безплатно. Писах в чата на Амазон и те ми казаха, че мога спокойно да върна обектива или да пиша на продавача за съдействие. Е писах му, но вече 4-ти ден нямам отговор. Та въпроса ми е какво да правя - да връщам ли обектива или да го тествам за фронт и бек фокус например и в случай на допустими граници или лек микро аджъсмънт да го задържа и да си снимам спокойно с него? Какво бихте направили вие и бихте ме посъветвали?
Купувал съм и друг път обективи от BH например, като приятели са ми ги носили от Щатите и никога не се е стигало до гаранция, ама кой знае, сега пък ако се наложи ще бера ядове и се чудя какво да правя?!?

Отговори на това съобщение
 Re: Регистриране продукти на Никон
Автор: jivkojj   
Дата:   11-03-15 10:59

Хм, не е ясно дали нямаш гаранция, в Германия например гаранционни карти изобщо няма. Имаш гарантирано гаранционно обслужване в рамките на 2 год. от датата, която е посочена във фактурата (т.е. само фактура или касов бон е достатъчно).

При удължена гаранция вече получаваш допълнителен документ.



Публикацията е редактирана (11-03-15 11:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Регистриране продукти на Никон
Автор: PhotoBo   
Дата:   11-03-15 12:01

Да, но защо тогава са ми пратили подобна брошура описваща гаранционните условия, в която се казва, че трябва да имам и гаранционна карта? Става въпрос за Англия. Oписаната гаранция е 1 година, според същата брошура.

В смисъл не разбирам логиката на продавача в случая?!? Ако е да кажем от сивия сектор и предлага самоинициетивно гаранция, която той покрива, за чив ... му е да ми изпраща брошурата от Никон, касаеща международна гаранция от Никон, само да ме дразни и да си задавам подобни въпроси?



Публикацията е редактирана (11-03-15 14:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Регистриране продукти на Никон
Автор: photojurnalista   
Дата:   13-03-15 22:13

При мен е имало проблеми, показват ми се продуктите! Извинявам се!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »