Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем със звук на телевизия от НЕТ 1
Автор: Slivenski   
Дата:   01-03-15 17:58

Имам следния проблем – различните канали имат различна сила на звука.

Някои са твърде тихи и трябва да увелича, за да чувам, а други са твърде силни.

И когато превключвам каналите, става доста неприятно, особено като от тих премина на някой силен.

Обадих им се. Казаха ми, че при тях нивата са нормални и че проблемът по-скоро е при мен.

Но аз не разбирам как би могъл да е при мен.

Сигурно има хора тук, които ползват телевизия от същия доставчик.

И при вас ли е така?


[beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Проблем със звук на телевизия от НЕТ 1
Автор: novi4ok   
Дата:   01-03-15 18:45

Това им е най-малкият проблем. Аз имам дни, в които едвам приемам сигнал. И все не са виновни. А ако знаеш с интернета им каква е мизерия... Тука има - тука нема! И редовно се оказва, че "повредата е във вашия телевизор" или компютър. Писна ми от тях - преди 4 години, когато им ставах абонат бяха добре, сега са абсолютни мизерници. Чакам с нетърпение да ми изтече договорът, за да ги сменя с някой по-отговорен доставчик.


Отговори на това съобщение
 Re: Проблем със звук на телевизия от НЕТ 1
Автор: Slivenski   
Дата:   01-03-15 18:58

Интернетът им е ОК. Сравнително бърз. Понякога спира, но то едва ли другите доставчици нямат проблеми.

Но си прав, че като им се обадиш, винаги първо теб изкарват виновен.

И почват едни въпросчета - колко компютъра съм вързал, не съм ли си дал паролата на съседите, дали съм сменял или местил рутъра, дали не съм сменял настройките... Все едно аз друга работа нямам, а да си прецакам сам връзката. И в 100% от случаите се оказва, че проблемът е по трасето - или дефектирало устройство, най-често, или нещо подобно. [smilie18]

Или с телевизията. Преди известно време се появиха снежинки. Обадих се. Те пак мен ме изкараха виновен. А се оказа изгорял усилвател вън в коридора.

Дразнят ме, но и да ги сменя, другите едва ли ще са по-добри.

А договорът не е ли за една година? И после можеш да го прекратиш когато си поискаш. Поне моят беше така. Аз от 2010 ги ползвам, вече почти пет години.

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем със звук на телевизия от НЕТ 1
Автор: ogi100   
Дата:   01-03-15 19:44

Ползвам ги от 3м, като нямам проблеми нито с ТВ нито с Интернета в нито един миг от деня.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем със звук на телевизия от НЕТ 1
Автор: Петрос   
Дата:   02-03-15 20:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем със звук на телевизия от НЕТ 1
Автор: gchokov   
Дата:   02-03-15 23:29

Пичове, дрънкате глупости за това как фирмите бъркат, а вие самите бъркате форума. Някак си е тъпо чак да го коментирам...

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем със звук на телевизия от НЕТ 1
Автор: novi4ok   
Дата:   03-03-15 01:19

Ами като е тъпо, не го коментирай бе приятелю. Иначе някой може да реши, че a=b, b=c следователно a=c - ерго, щом коментираш тъпи според теб неща, си тъп...
[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Проблем със звук на телевизия от НЕТ 1
Автор: gchokov   
Дата:   03-03-15 10:35

novi4ok Благодаря за урока по логика, математика и латински и трите заедно използвани неправилно [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем със звук на телевизия от НЕТ 1
Автор: sakuraki   
Дата:   03-03-15 11:21

С декодер ли използваш телевизията, защото ако е с декодер е от него 100 % сигурност или сигналът е много силен. А иначе винаги се пита, защото има някои хора, които си нямат понятие какво се случва [smilie18] . Помня отиваме на адрес за проблем с интернета, жената беше изкл. мрежовия кабел от рутера и вика" ами то нали е безжичен, то тогава защо му е кабел? " [smilie18] [smilie18] . Относно договорите, отивате на тяхна каса пускате молба за отказ, след което се чака одобрение и 90 % от случаите Ви одобряват. Другият вариант е да не са направили пренастройка на линията от зимна към пролетна и пак е същия проблем. Доста често се срещат проблеми от типа "нямам телевизия, изпратете човек" , съответно отива техник и пише "извадена букса от тв или от декодер". Провери на тези канали където са с тих звук, би трябвало да имаш лента, която измерва сигнала, дали на тях е по - малко от тези, на които е силен звука и ако има разлика то е в сигнала или в приемника.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем със звук на телевизия от НЕТ 1
Автор: AndreyIst   
Дата:   03-03-15 12:06

Ползвам ги от зве години. Нямам никакъв проблем с телевизията. Веднъж се появиха снежинки, дойдоха веднага и оправиха настройките.

За интернет - с рутер се ползва от три компа - идеален е. Много рядко спира за нещо - досега 3 пъти за 2 години.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем със звук на телевизия от НЕТ 1
Автор: Slivenski   
Дата:   03-03-15 19:24

Като цяло, аз съм доволен от услугата им.

Но винаги първо теб те изкарват, че ти миришат чорапите.

Може и да има и такива клиенти, затова да реагират по този начин.

Като имах снежинки, първо изчаках няколко дни, да видим дали няма да се оправи. После се обадих. Почнаха разпити - дали не съм сменял настройки, телевизори, кабели, дали не съм дупчил нещо или правил някакви ремонти. После казаха, че трябва да пратят екип, да видел. Дойдоха с някакъв уред, приличащ на осцилоскоп, измериха сигнала, който влиза в телевизора ми и се оказа, че е много слаб. Тогава почнаха да мерят навън и откриха, че едно от трите устройство, които разпределят сигнала в коридора, беше дефектирало. Аз ги попитах защо първо не измериха сигнала отвън, след като в жилището ми няма какво да изгори, те не можаха да ми отговорят на този въпрос.

Това отношение ме дразни.

Както и онзи ден - обаждам се с оплакване за звука. И някаква девойка ми казва - при нас е ОК. И излиза - моята дума срещу нейната. Щото при мен не е ОК. Брагодарих и затворих.

Ще си помисля дали да не ги сменя, но първо ще проуча други компании.

От Мтел ми се обаждат всеки месец, да ми предлагат телевизия и интернет. Булсатком също е вариант - да забия една сателитка...

Благодаря за мненията! [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »