Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Lightroom 6
Автор: localhost   
Дата:   20-02-15 01:25

Скоро се очаква и новата версия 6 на Lightroom.

Засега само хубави работи чета като очакваната дата е 9 март.

Lightroom 6 – March 9th


Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6
Автор: gchokov   
Дата:   20-02-15 08:55

Супер!

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6
Автор: murrey   
Дата:   20-02-15 09:22

Ако е вярно за новите функции за HDR и панорами, много сериозен напредък [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6
Автор: localhost   
Дата:   20-02-15 14:17

По-интересното е ако е вярно за използване на GPU-то. Да оправят малко бързодействието.

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6
Автор: ishootraw   
Дата:   20-02-15 14:33

Дано не товари много и системата, при мен 5 доста си товари.

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6
Автор: gchokov   
Дата:   20-02-15 15:32

Aко ползва както трябва графичните адаптери, би трябвало да товари по-малко.

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6
Автор: nyamago   
Дата:   20-02-15 15:33

Аман от иновации, бе [smilie11] Тъкмо сложих 5, че 4 не отваряше RAW формата на сегашния апарат и - айде, сега пък 6 [smilie8] Като зайците ги роят, да вемат да позабавят малко тоя напредък?! [smilie6] [smilie18]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6
Автор: iliyanb   
Дата:   20-02-15 15:36

nyamago, [smilie5]
От 5 до 6 доста нетипично за тях забавиха. Повече от това няма накъде[smilie5] .

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6
Автор: rx   
Дата:   20-02-15 15:54

Бе има още много какво да се желае откъм ергономия - менажиране на камера профили примерно...

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6
Автор: localhost   
Дата:   22-04-15 04:26

Вече и официално:

сравнение на версиите


нови екстри

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6
Автор: imitev   
Дата:   22-04-15 07:37


Сега остана да публикуват с какви видеокарти работи, защото с моята не иска [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6
Автор: johnny_fx   
Дата:   22-04-15 08:04

Само аз ли не намирам нищо интересно, освен предполагаемото ускорение и четките с маските?
Нещо адобито не се много пънат напоследък с иновациите и подобренията. Така със сигурното месечното капане на кеш, защо ли и да се пънат всъщност. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6
Автор: localhost   
Дата:   22-04-15 08:36

Само бързодействието да оправят пак е нещо :)

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6
Автор: imitev   
Дата:   22-04-15 08:48

HDR и Панорамите малко подобрения ли са?

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6
Автор: iliyanb   
Дата:   22-04-15 09:46

Imitev[smilie24]
6 е значително по-бърза по първи впечатления от снощи.

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6
Автор: sayman   
Дата:   22-04-15 10:59

Има ли някакъв проблем с ъпдейта? След прозореца за известие за наличен ъпдейт натискам Download... това ме праща на сайта им. После в кое меню влизате за да продължите???
До сега минал през всички последни ъпдейти, ноооо тоя път нещо не се получава [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6
Автор: Тед   
Дата:   22-04-15 11:00


http://s15.postimg.org/rjlt4ko4r/Lr_6.jpg



"
HDR и Панорамите малко подобрения ли са? "

Бих добавил синхронизацията на снимките с всякакви устройства и това е първият сериозен софтуер, който има вече /21.04.2015/ редактор за таблет Аднроида, телефон.
Нова версия и ще има тепърва още подобрения / нямаха поддръжка до вчера за таблет и за микро сд картата/ . От таблета ще може / а дали ще искате си е ваша работа/ да си правите корекции на снимката.


Имам и 5.7 версията. На фърчиплан с 1 снимка /на друго ПС със слаби параметри може да се усеща/ - корекции, конвертиране и над 200 кадъра ... не усетих съществена разлика.

И накрая ...АДОУБ... [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6
Автор: iliyanb   
Дата:   22-04-15 11:01

Не знам какво ползваш sayman. Аз ползвам легален Creative Cloud. През приложението обнових.

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6
Автор: Тед   
Дата:   22-04-15 11:07

Аз съм с легален 5.7, но като sayman. Влязох през ъпдейтите на 5.7 - то ме редиректва до сайта им. Влизаш с аакунта си. Сваляш СС версията, то инсталира отделно от 5.7.
Стартираш СС - логваш се, не прие Клауда не може да се свърже като въведох сер.номер и изписа 30 трайл.
Отидох до аптеката за риванол и го превързах да не ме дразни.

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6
Автор: jivkojj   
Дата:   22-04-15 11:11

Бих добавил синхронизацията на снимките с всякакви устройства и това е първият сериозен софтуер, който има вече /21.04.2015/ редактор за таблет Аднроида, телефон.
Нова версия и ще има тепърва още подобрения / нямаха поддръжка до вчера за таблет и за микро сд картата/ . От таблета ще може / а дали ще искате си е ваша работа/ да си правите корекции на снимката.


Ако визираш тука LR за таблет, има го вече от известно време. Не знам дали си разгледал какво точно е това, но това не е програма за конвертиране и редакции, а по-скоро за демонстрации за пред клиенти. Другото е, че работи само през СС т.е. свързано е с месечен абонамент.

Има добър конвертор за Андроид, не е на адоб, но това го обсъждахме в темата за андроидските програми.


Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6
Автор: Тед   
Дата:   22-04-15 11:22

Е, не вярвам някой да си мисли, че ще мине през клауда за синхронизация, без да заплаща...
Откъм функции тепърва ще има развитие.

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6
Автор: compur   
Дата:   22-04-15 11:24

Adobe $reative $loud = $$ [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6
Автор: iliyanb   
Дата:   22-04-15 11:31

$елевизия + $нтернет за дома = $reative $loud Х2
4 кутии цигарки = creative cloud за месец[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6
Автор: m.djorov   
Дата:   22-04-15 11:35

Уж ще има standalone версия, пък на сайта все на CC отива. Не мога да намеря къде е отделната версия. Или още я няма или пък е достъпна само за някои страни. Не знам. Предпочитам нормална версия без тия облаци моблаци и нон стоп абонаменти.

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom 6
Автор: kireto_a   
Дата:   22-04-15 11:38

ако имате десктоп версията на 5, няма се обнови без пари до 6.

иначе на абонамента след излизане/влизане се показа lightroom cc и се инсталира за има ненема 5 мин. 5-цата си остана. работи доста по-бързо, особено с четките, което си е добре за машинка като моята(6 години вече). сега остава да си намеря таблета и да видя как работи на андроида.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »