Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Ромски пазар за булки в с. Могила, Старозагорско
Автор: sohk   
Дата:   26-01-15 16:30

Знам, че ежегодно се организирано подобно нещо там (а може би и на други места, не знам), та се чудех дали някой от вас има е ходил предни години и интересно ли е като цяло. Знам че към края на февруари, началото на март го правят, но не съм сигурен и за това. Дали някой е чувал кога ще бъде тазгодишният пазар? [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Ромски пазар за булки в с. Могила, Старозагорско
Автор: jekopj   
Дата:   26-01-15 16:41

Ще купуваш или ще ги снимаш?[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Ромски пазар за булки в с. Могила, Старозагорско
Автор: falcon   
Дата:   26-01-15 16:42

Ако има къдрокоси стройни палави брюнетки вземи и една за мен[beer]



Публикацията е редактирана (26-01-15 16:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Ромски пазар за булки в с. Могила, Старозагорско
Автор: sohk   
Дата:   26-01-15 16:43

За снимане става дума разбира се [shtrak] ...

Отговори на това съобщение
 Re: Ромски пазар за булки в с. Могила, Старозагорско
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   26-01-15 16:46

Хасан да не се окаже ревнив и да не ще да му снимат булката [smilie5][shtrak]

Пожелавам ти успех, звучи наистина интересно, още повече че лицата на булките там са като феерия на цветовете, само дано да не се получи 'гучупатозтиливизор" експириънс... :)[smilie8]



Публикацията е редактирана (26-01-15 17:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Ромски пазар за булки в с. Могила, Старозагорско
Автор: falcon   
Дата:   26-01-15 16:48

Вероятността и фотографа да преживее първа брачна нощ е голяма, така е хубаво да се пита преди да си извадиш инструмента[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Ромски пазар за булки в с. Могила, Старозагорско
Автор: deerstalker   
Дата:   26-01-15 16:54

Има една положителна работа в това, когато на подобен тип "базар" се появи човек с по внушителна фото техника, и насочи вниманието към определена девойка - родителите повишават исканата цена на девойката. Но имайки на предвид ситуацията в страната, исканите цени в този момента са значително по ниски ( до 20%) от това, което беше искано преди десетилетия за по чаровните момичета[smilie5] (стигайки до 50000 лева) Което от своя страна означава, че ще бъде посрещнат добросърдечно, ако се извърши сделката - бъдете сигурен, че може да бъдете почерпен - но внимавайте какво консумирате, възможно е след ден-два да имате стомашни проблеми.



Публикацията е редактирана (26-01-15 19:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Ромски пазар за булки в с. Могила, Старозагорско
Автор: sohk   
Дата:   26-01-15 17:12

В момента събирам информация, но като цяло става дума за относително сериозен проект. Дори предпочитам, ако има как да се свържа с някоя от булките предварително, за да може да се види и дните преди пазара, самата подготовка и т.н. ... До колкото успях да намеря информация, тази година май ще бъде на 28-ми февруари, но не знам до колко достоверен източник е сайта, където го прочетох.

Отговори на това съобщение
 Re: Ромски пазар за булки в с. Могила, Старозагорско
Автор: uri64   
Дата:   26-01-15 18:03

май има един пазар за булки който се прави на Бачковския манастир...но кога бяха датите - не помня

Отговори на това съобщение
 Re: Ромски пазар за булки в с. Могила, Старозагорско
Автор: boboro   
Дата:   26-01-15 18:23

Винаги се прави на Тодоровден. Лошото е,че всяка година му сменят мястото. Преди го правеха в станционната градина, после се пренесоха в с.Могила, миналата година пак бяха в станционната.

Отговори на това съобщение
 Re: Ромски пазар за булки в с. Могила, Старозагорско
Автор: Виан   
Дата:   28-01-15 16:06

Пазарът се провежда всяка първа събота след началото на великденските пости на Тодоровден.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »