Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 CANON - ПРОБЛЕМ С CASHBACK
Автор: Omnia   
Дата:   09-01-15 19:09

Закупих Canon 5Dmark III на 26.12.14 от Фотопавилион Варна. Цената на апарата е 5499 лв, след кешбека - 400 лв = 5099. В магазина ме регистрираха, казаха ми, че обикновено периода на връщане на парите е около 10тина дни. Проверявам си мейл-а за да видя на къде вървят нещата и там от една седмица няма никакво раздвижване.

"При прегледа на заявката Ви забелязахме, че липсва валиден документ за удостоверяване на покупката. Тъй като това е изключително важен елемент за одобряване на заявката Ви, е необходимо да ни изпратите тази информация отново. Можете да ни изпратите документа за покупка, като щракнете тук и въведете своето потребителско име и парола. Забравили сте данните си за вход? Изпратете ни имейл на cashback@claim-lookup.comи ще Ви изпратим Вашите данни отново.

Имайте предвид, че трябва да получим тази информация преди крайния срок за подаване на документи: 28 февруари 2015 г. (включително).

С най-добри пожелания,
Canon"

Изпращам снимка на касовата бележка и няма никаква адекватна намеса от тяхна страна, въпроса ми е следният към кого трябва да се обърна за да се случат нещата, CANON? Фотопавилион? или адвокат?

Отговори на това съобщение
 Re: CANON - ПРОБЛЕМ С CASHBACK
Автор: Omnia   
Дата:   09-01-15 19:10


http://prikachi.com/images.php?images/45/7838045P.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: CANON - ПРОБЛЕМ С CASHBACK
Автор: Pavlov   
Дата:   09-01-15 19:54

По принцип - към Canon, те са организатори на промоцията.

Отговори на това съобщение
 Re: CANON - ПРОБЛЕМ С CASHBACK
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   09-01-15 20:07

КЗП.
Най-хитро е писмо до КЗП с копие до съответния търговец



Публикацията е редактирана (09-01-15 20:08)

Отговори на това съобщение
 Re: CANON - ПРОБЛЕМ С CASHBACK
Автор: 8250   
Дата:   09-01-15 20:13

"3.2. Канон ще се постарае да преведе сумата по банков път в рамките на 28 дни от получаването на валидна заявка за участие."

На мен ми ги преведоха след 22-23 дни.


Отговори на това съобщение
 Re: CANON - ПРОБЛЕМ С CASHBACK
Автор: Omnia   
Дата:   09-01-15 20:25

Как да стане да изпратя нещо, което те не искат да приемат? :)

"При прегледа на заявката Ви забелязахме, че липсва валиден документ за удостоверяване на покупката. Тъй като това е изключително важен елемент за одобряване на заявката Ви, е необходимо да ни изпратите тази информация отново. Можете да ни изпратите документа за покупка, като щракнете тук и въведете своето потребителско име и парола. Забравили сте данните си за вход? Изпратете ни имейл на cashback@claim-lookup.comи ще Ви изпратим Вашите данни отново.

Имайте предвид, че трябва да получим тази информация преди крайния срок за подаване на документи: 28 февруари 2015 г. (включително).

С най-добри пожелания,
Canon"

Отговори на това съобщение
 Re: CANON - ПРОБЛЕМ С CASHBACK
Автор: 8250   
Дата:   09-01-15 21:39

Възможно е да не са го получили наистина. Някой беше ми казал че имал подобен проблем понеже файла бил много голям. Най-добре да се обадиш в Канон да ти кажат точно какъв е проблема. Няма смисъл да гадаем. :)


Отговори на това съобщение
 Re: CANON - ПРОБЛЕМ С CASHBACK
Автор: Peter_Angeliev   
Дата:   09-01-15 22:24

И според мен звънни на канон и се разбери директно, аз се възползвах два пъти от промоцията(сам си я попълвах, елементарно е) и всичко беше наред, даже ми преведоха парите още на първата седмица.

Отговори на това съобщение
 Re: CANON - ПРОБЛЕМ С CASHBACK
Автор: Omnia   
Дата:   09-01-15 23:25

Някой може ли да помогне с директен телефон? :))

Отговори на това съобщение
 Re: CANON - ПРОБЛЕМ С CASHBACK
Автор: GOSPODIN   
Дата:   10-01-15 01:18

Телефоните ги има в сайта: +359 2 975 1630/ 975 1631
Звъниш и питаш, какво трябва да се направи. Явно нещо са затегнали системата. Преди 2-3 години във Павилиона, като ми продадоха стока с кешбек, направо си я платих на цената с отстъпката, а после те си се оправяха с Канон.

Отговори на това съобщение
 Re: CANON - ПРОБЛЕМ С CASHBACK
Автор: lamerko   
Дата:   10-01-15 01:50

През лятото на 2014-та купувах техника на Канон с кешбек - тогава просто искаха някакъв формуляр и изрезка от кутията с бар кода. Всичко стана на място - прибрах си парите по време на покупката. Сега от последната акция с кешбек (някъде ноември месец) пак купувах разни неща, но условията бяха променени. Та аз също взимах от Варна, но от Синтезиса. Още същата вечер се регистрирах от вкъщи, като сайта за регистрация се поддържа от друга фирма, а не от Канон България. Интереснот беше, че искаха две снимки - едната на бар кодовете на кутията, а другата на касовата бележка. Но във формата за регистрация едното поле беше доста успешно прикрито. Както и да е - при мен нямаше проблем - след 2-3 дена получих мейл, че всичко е наред и да си очаквам до месец парите, които пристигнаха след около седмица :)

А и да - при регистрацията ти правят един акаунт, където може да следиш статуса. От там има и разни опции - може да изпратиш документи разни алабала...



Публикацията е редактирана (10-01-15 01:56)

Отговори на това съобщение
 Re: CANON - ПРОБЛЕМ С CASHBACK
Автор: Omnia   
Дата:   10-01-15 19:53

Попълнени са всички документи, изпратени са снимки на баркода, серийният номер на апарата както и касова бележка. Всички снимки са под 1 мб. Просто системата не иска да ги приеме или и аз не знам. Миналата година когато закупих обектив на Канон от Фотопавилион, цената беше директно приспадната. Разбирам, че са си променили условията, но явно тази година ако мине номера.. 400 лв, не са малка сума. В понеделник ще се обадя и ще видя какво ще ми отговорят, ако няма адекватна намеса директно към КЗП.

Отговори на това съобщение
 Re: CANON - ПРОБЛЕМ С CASHBACK
Автор: metodiev_martin   
Дата:   10-01-15 20:06

Айде, честита придобивка!
По темата:
- не може да няма вариант за връзка за да им обясниш, че имаш проблем със системата. Пиши имейли на Канон, на Павилион, звъни по телефони... Не вярвам да са на принципа "ако мине номера", но ако наистина имат някакъв проблем със системата и ти не им кажеш, като нищо може да ти потъне кешбека.
Успех [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: CANON - ПРОБЛЕМ С CASHBACK
Автор: Pavlov   
Дата:   10-01-15 20:13

Няма какво да занимава Павилиона. Те не са организатори на промоцията, а "Canon България". Неслучайно регистрацията не става в магазина, както беше предните години, а всеки сам трябва да си я направи по Интернет.
За справка - Общи условия на промоцията .


Отговори на това съобщение
 Re: CANON - ПРОБЛЕМ С CASHBACK
Автор: darkonebg   
Дата:   12-01-15 04:10

Искат и снимка и на EAN баркода и на касовата бележка. Пише го (или поне аз така го схващам). Аз преди тебе си взех апарата и още не съм пуснал формуляра, няма да е зле утре да го направя. Според мене за това са те върнали :)

Отговори на това съобщение
 Re: CANON - ПРОБЛЕМ С CASHBACK
Автор: Omnia   
Дата:   12-01-15 15:32

И тях съм ги оставил :)

Отговори на това съобщение
 Re: CANON - ПРОБЛЕМ С CASHBACK
Автор: JeT   
Дата:   12-01-15 18:31

Omnia, така се развиха нещата при мен:

- 15.12.2014г. > купих обектив от Cashback-промоцията ;
- 19.12.2014г. > писах на Canon (не съм грешил и всички документи минаха, сканирани като лек .pdf);
- 23.12.2014г. > Canon потвърдиха (дадоха ми и canon id - номер),
- 09.01.2015г. > получих CashBack-а по сметката ми.

[shtrak]



Публикацията е редактирана (12-01-15 18:32)

Отговори на това съобщение
 Re: CANON - ПРОБЛЕМ С CASHBACK
Автор: Omnia   
Дата:   13-01-15 05:03

Ще видя утре какъв отговор ще получа от Фотопавилион, днес им звънях и се заеха със случая. Ако не директно при КЗП.

Отговори на това съобщение
 Re: CANON - ПРОБЛЕМ С CASHBACK
Автор: malkiq256   
Дата:   13-01-15 08:42

Здравейте,аз имам същия проблем с CANON ako има развитие ще пиша.

Отговори на това съобщение
 Re: CANON - ПРОБЛЕМ С CASHBACK
Автор: Omnia   
Дата:   13-01-15 23:33

Вчера звъннах на фотопавилион-Варна, разказах им за какво става въпрос. Обясних им, че нямам намерение да си губя времето с глупости и ако нямат намерение да ми върнат кешбека от Канон, ще подам сигнал в КЗП. Бяха много любезни, казаха ми да изчакам и днес. Искам да благодаря на Георги Димитров от магазина за съдействието му. Днес получих мейл с който така да кажа ми дават зелена светлина. Сега ще чакам да ги преведат.. :) Моя съвет е, да направиш същото! :)

Отговори на това съобщение
 Re: CANON - ПРОБЛЕМ С CASHBACK
Автор: Omnia   
Дата:   20-01-15 00:52

Имам мейл от Канон, датата е 16.01 в който е написано, че парите са преведени. В момента не съм в България, искам да благодаря на екипа на Фотопавилион-Варна за съдействието, оставам и за в бъдеще лоялен клиент!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »