Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Относно Sigma 17-70 HSM 2.8-4.0 за Sony
Автор: spotter84   
Дата:   31-12-14 12:27

Здравейте, приятели. И тук бих искал да попитам някой от вас ползвал ли е въпросната Сигма 3-о поколение или тази най-новата Contemporary на Сони тяло като А37, А57, А65 и А77 и ако ДА, какви са ви впечтленията?

Благодаря предварително!

Отговори на това съобщение
 Re: Относно Sigma 17-70 HSM 2.8-4.0 за Sony
Автор: tomz   
Дата:   31-12-14 16:44

Аз мисля че Contemporary е трето поколение, а тази която тьрсиш ти е второ. Иначе да, ползвал сьм го на а700 и впечатленията ми бяха много добри. Почти на нивото на Тамрон 17-50, може би с една идея по-мек и с по-особени цветове. Хубав обектив е, няма да сгрешиш, но задьлжително гледай да има стикер а65, а77 compatible. В противен случай може да имаш ядове с SLT телата. Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Относно Sigma 17-70 HSM 2.8-4.0 за Sony
Автор: spotter84   
Дата:   31-12-14 17:20

Tomz, Благодаря ти отново. В случая дори визирам май 3-о поколение, която се води с HSM мотор, но без Contemporary надписа. В случая ще я търся за А57.

Отговори на това съобщение
 Re: Относно Sigma 17-70 HSM 2.8-4.0 за Sony
Автор: tomz   
Дата:   31-12-14 17:38

Ето това беше моят, и какьвто предполагам ти тьрсиш. Продадох го, мисля на човек от друг форум преди около година

https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=BAZAR&request=view&id=22216

Отговори на това съобщение
 Re: Относно Sigma 17-70 HSM 2.8-4.0 за Sony
Автор: spotter84   
Дата:   31-12-14 19:00

Абсолютно, да.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »