Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Панасоник FZ1000 - пред покупка
Автор: nikolayvarna   
Дата:   27-12-14 22:11

Днес ровейки из нета, какво друго може да направи човек с коледни настроение, освен да се запали по някоя покупка.
Харесах си Панасоник FZ 1000.
Проверих и видях, че в България струва с карта памет 16gb струва 1600 лв. Поразрових малко сайтове и намерих това:

линк

Имам приятели, които могат да ми го купят, предполагам, че ще трябва да платя ДДС на митницита, ама при цена 1400лв + ..... безброй екстри, може и да си струва гимнастиката.
Че си струва апаратчето струва си, но някой знае ли дължи ли се ДДС или нещо подобно?

Отговори на това съобщение
 Re: Панасоник FZ1000 - пред покупка
Автор: realnoncho   
Дата:   27-12-14 22:26

Ако ти го изпратят ще има ДДС и разни други такси. Не си струва.

Отговори на това съобщение
 Re: Панасоник FZ1000 - пред покупка
Автор: ioana-foto   
Дата:   27-12-14 22:32

Я прегледай този клип и помисли пак дали тези проблеми ще ти пречат,ако не значи това е твоя апарат
http://youtu.be/phjZKWd5hm8

Отговори на това съобщение
 Re: Панасоник FZ1000 - пред покупка
Автор: Simbon4o   
Дата:   27-12-14 22:40

Апарата е страхотен, оня ден го разцъквах в синтезиса. Обаче хубаво си помисли за 200лв заслужава ли си да нямаш гаранция. Предполагам, ако си много убедителен може и някоя отстъпка да си измислиш и съвсем се обезмисля чужбинското. Ако не го пуснат на някоя брутална промоция някъде за 1000лв...

ПС точно фокуса и стабилизацията ме впечатлиха, работят отлично и за снимки и по време на видео заснемане...



Публикацията е редактирана (27-12-14 22:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Панасоник FZ1000 - пред покупка
Автор: nikolayvarna   
Дата:   27-12-14 22:45

Ама ти видя ли в комплекта за 1400 лв какво има?
Значи опцията е някой приятел като се прибира да ми го донесе. Даже няма да е зле да го разцъка там, хем ще е тестван, хем няма да е в кутии и т.н. и може да мине за собствено ползване на митницата.

Принципно един приятел също иска нещо такова, за 2 бройки може и да получим отстъпка, но.... толкова ли сме богати в БГ, че единствената екстра е 16gb карта :) .
Обмислям вариантите. Това с фокуса.....

Отговори на това съобщение
 Re: Панасоник FZ1000 - пред покупка
Автор: realnoncho   
Дата:   27-12-14 22:49

Какво има в комплекта за 1400лв - доста, но не кой знае колко скъпи/качествени неща.

Отговори на това съобщение
 Re: Панасоник FZ1000 - пред покупка
Автор: lamerko   
Дата:   27-12-14 23:34

Общо взето шаренийки като кутийка за карта и софтуер... реално погледнато само дето една светкавица има отгоре. Но пък няма да имаш гаранция. Колкото до доставката - ако все пак се решиш и има кой да ти го препрати - може да рискуваш с необявена стойност (под $30) - тогава има три варианта - да дойде директно, да влезе в митница на принцип "произволна проверка" - трябва да имаш документ за покупка (може и леко фалшифициран), с който да се удостовери цената, иначе ще има оценител, който ще лепне някаква висока сума и трети вариант - въобще да не дойде. Тогава гърмиш :)

Отговори на това съобщение
 Re: Панасоник FZ1000 - пред покупка
Автор: Simbon4o   
Дата:   27-12-14 23:49

Мда видях Precision Design DSLR300 Flash, която изглежда като от зрънчо... пластмасаняк статив дето тука в продавалника се мъдрят по 20-30лв, ... екстрите са все баклуци дето се продават трудно и са ги наподарили.

Отговори на това съобщение
 Re: Панасоник FZ1000 - пред покупка
Автор: radi_nrj   
Дата:   28-12-14 00:48

Като човек, който е снимал доста часове видео с FZ100 мога да кажа, че за мен най-дразнещ си остава проблема, че като сложиш плочката за статива затапваш вратичката за батерията и картата. При хилядарката няма промяна.
За съжалени поради липса на финансии за GH4 ще минавам и аз на FZ1000



Публикацията е редактирана (28-12-14 12:50)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »