Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Помощ да избера
Автор: dgeorgiev6   
Дата:   24-12-14 10:13

Здравейте ! Нов съм и от 1-2 месеца съм се зарибил по фотоапарати и фотография и реших да си взема. Обаче тук дойде трудния момент на избора, кой фотоапарат е най-подходящ. Та, спрял съм се на няколко модела: Canon EOS 600D+18-55III+75-300III EMBU , CANON EOS 1100D+18-55+75-300+50mm , Nikon 3200, 5200, 5300 ! Като че ли най-много ми харесват Nikon 5200 и 5300, но не знам много хора ми казват, че професионалистите в бизнеса предпочитат Canon. Искам съвет, кой е най-добре да си взема ? [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ да избера
Автор: Gecata   
Дата:   24-12-14 10:28

"..много хора ми казват, че професионалистите в бизнеса предпочитат Canon. ....."
Ами първо се определи професионалист ли искаш да бъдш или любител [smilie3]

Сега сериозно - вземи си каквото можеш да си позволиш. После апетитът идва с яденето! Няма съвършен апарат. Каквато и система да избереш ще трябва да я приемеш с недостатъците и, а те се компенсират единствено от човека който стои зад камерата :)

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ да избера
Автор: exobexo   
Дата:   24-12-14 11:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ да избера
Автор: НиколайМиланов   
Дата:   24-12-14 12:37

От изброените модели, по статистика най-добър е D5300.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ да избера
Автор: Славчо1989   
Дата:   24-12-14 13:09

Каква марка ще избереш зависи от теб и какви обективи ще ползваш.Аз избрах Никон, защото в ниския ценови клас има по-добри обективи.
Относно телата, д5300 е най-доброто от изброените.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ да избера
Автор: fraction   
Дата:   24-12-14 13:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ да избера
Автор: deerstalker   
Дата:   24-12-14 13:38

Защо директно не се насочите към моделите на Hasselblad с три-четири обектива, така директно навлизате в професионалния бранш[smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »