Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Моля за негативни отзиви
Автор: Ирник   
Дата:   07-12-14 16:56

Драги колеги,
От доста време съм във форума, показвам снимки, събирам точки, получавам приятни коментари, също плюсчета и удивителни, имам си и фенове. Само веднаж след няколко положителни коментара се появи "И какво и е хубавото на тази снимка". Без някакво обяснение.
Много искам да чуя гласа и на тези, които не харесват снимките ми. По каквато и да било причина.
Първоначално не исках да насочвам, но примерно:
Не е добра композицията.
Има технически недостатъци.
Черно бялото е снобизъм.
Не харесвам сюжета. Защо изобщо си снимал?
Защо ни занимаваш с тази тема?
И каквото и да било друго.

Ще съм благодарен на всеки, който отдели време.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за негативни отзиви
Автор: MikeDimit   
Дата:   07-12-14 17:08

За нищо не стават! Няма голо , няма цвят, няма чалга,няма геометрия,няма сечения, няма нито слави нито бинев. Абе няма!!! И бира няма![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за негативни отзиви
Автор: MauMyHa   
Дата:   07-12-14 18:05

Ей, този лозунг Кърти Мивки

https://photo-forum.net/static/site_pics/158/4_1242775846.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Моля за негативни отзиви
Автор: Gecata   
Дата:   07-12-14 19:00

На мазохист ли се правиш?.... Споко бе, всяко нещо с времето си. "На сила хубост не става, а и да става не бива". Все ще издразниш с някой кадър.....[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за негативни отзиви
Автор: iasen2   
Дата:   07-12-14 19:37

Имаше еднин разказ, млад оперен певец отива при велик изпулнител да го пита става ли ,има ли талант. Тогава великия тенор му казва: млади момко , така може да пеете , когато станете велик като мен. Сега трябва много по добре да пеете , докато станете известен.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за негативни отзиви
Автор: sherbit   
Дата:   07-12-14 19:46

Гадни са.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за негативни отзиви
Автор: marchello   
Дата:   07-12-14 19:48

Отвратителни! [smilie23]



[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за негативни отзиви
Автор: тьма   
Дата:   07-12-14 20:10

Обеси ме, не мога, кане [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Моля за негативни отзиви
Автор: GOSPODIN   
Дата:   07-12-14 21:09

"Работническо дело"

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за негативни отзиви
Автор: philip   
Дата:   07-12-14 21:33

Ирник: ... "Много искам да чуя гласа и на тези, които не харесват снимките ми."

Ами трудна работа, хората отварят и пишат под снимки, които харесват[smile]
Но доколкото си спомням веднъж ти намерих кусур, ти ме послуша и ... май имаше ефект[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Моля за негативни отзиви
Автор: fotorafi   
Дата:   08-12-14 17:57

Обади ми се 0886-711-193, 02/840-18-55 и ако си от София ела у дома. Свободен пенсионер-фотограф съм.
Имаш някои ПРОФЕСИОНАЛНИ, ВЕСНИКАРСКИ, РЕПОРТАЖНИ ФОТОГРАФИИ
Малко трябва да се пипнат отсечките
Не ги слушай какво ти казват и пишат колеги
ДВАМА ФОТОГРАФИ НЯМА НА ЕДНО И СЪЩО МНЕНИЕ.. затова няма и Съюз на фотографите в България. Имат съюзи: рибари, ловци, преводачи, незрящи, писатели, журналисти, художници...[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за негативни отзиви
Автор: vaskoto1   
Дата:   08-12-14 22:12

а, колега по желания... пусках теми с подобни молби, молих, обяснявах се, обиждах, обиждаха ме, карах се, разправяхме се... имаше колеги, които погледнаха по сериозно на молбите ми-имаше и чисти кухарки...
изобщо-малко са хората тук, наоколо, които ще помогнат и ще погледнат сериозно. затова вече не ми пука... [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за негативни отзиви
Автор: goldstar   
Дата:   08-12-14 23:41

fotorafi [beer] много си прав колега !

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за негативни отзиви
Автор: MikeDimit   
Дата:   09-12-14 15:09

Че защо да има фотографски съюз? Фотографите признават само брачния такъв. За другите форми си има клубове![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за негативни отзиви
Автор: Петрос   
Дата:   10-12-14 14:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за негативни отзиви
Автор: fotorafi   
Дата:   11-12-14 09:53

MikeDimit, знаеш ли един съюз или синдикат какви функции може да има? Знаеш ли, че последните няколко години почти всички български вестници не плащат авторски права на фотографите си? Знаеш ли,колко снимки се ползват без да се плащат? Смяташ ли , че правата на фотографите са защитени? Ако има мощен съюз с юристи, завеждат дела, осъждат мощни вестници като Сега, Стандарт, Новинар,Телеграф, Монитор и др. Сега нали знаеш какво казват на фотографите: "Ако не ви хареса...напускайте"

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за негативни отзиви
Автор: MauMyHa   
Дата:   11-12-14 10:51

Много от снимките, харесвам. И по впечетляващото е, че са със средноформатна камера.
Според моите представи за добро изображение, което граничи с префекционизма бих казал че всичките ти симки имат недъзи.
Но като взема предвид факта че са репортажни, тоест правиш това което ти предлага обстановката са си доста добре.
Много от тях са били актуални за времето си и носят със себеси, една носталгия по отминали времена. Тук присъстващите от младото поколение, малко трудно биха прозряли колко внимание си е вложил в работата си!
Смятам че, винаги може по-добре но, когато е репортаж и няма нищо нагласено(предварително) нещата си остават семпли. И все пак ги харесвам, щото друг не е показал нещо подобно у форума[cool]


Между другото, кога ще си видя снимката от маймунарника[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за негативни отзиви
Автор: skeig   
Дата:   11-12-14 11:22

сам си го казал най-добре: "Кукувица кука на зелена бука"


Отговори на това съобщение
 Re: Моля за негативни отзиви
Автор: Ирник   
Дата:   14-12-14 02:54

Идеята не била само моя.

http://btvnovinite.bg/article/lifestyle/technology/shte-ima-li-dislike-buton-vav-fejsbuk.html

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за негативни отзиви
Автор: my.point.of.view   
Дата:   14-12-14 10:14

Страшен фотограф си, Ирник.
: )

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за негативни отзиви
Автор: тьма   
Дата:   14-12-14 11:46

"моя гледна точко", а ти си един от най-добрите хора, които познавам.

и тук може би е мястото да кажа, че добротата в личността винаги прозира и в кадрите - как да критикуваш доброто в един човек, когато то струи и ни изпълва от снимките, които прави

Ирник, кане, ти си не само страшен фотограф, ти си невероятно добър човек - а едното не върви без другото


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »