Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 cash back nikon от emag
Автор: flipz   
Дата:   06-12-14 15:43

Здравейте, някой запознат ли е как и дали може да се вземат парите от промоцията на Nikon? Купих си апарат от emag, който попада в списъка с промоцията за 100 лв но не е от Българският вносител и не знам какви права имам.
http://www.nikon.bg/bg_BG/local_content/articles/2014/christmascashback.page?

Отговори на това съобщение
 Re: cash back nikon от emag
Автор: ararat   
Дата:   06-12-14 16:49

Не можеш да ги вземеш, условията на промоцията са в линка, който си пуснал.

4. Промоцията обхваща само продукти, внесени на територията на страната от Профайлд ООД...

8. Премията се изплаща само и единствено в търговските обекти, участващи в промоцията в момента на покупката.

Отговори на това съобщение
 Re: cash back nikon от emag
Автор: e-mil   
Дата:   06-12-14 16:49

Ми то си пише: "Промоцията обхваща само продукти, внесени на територията на страната от..." Пише и кои са дилърите.

За всичко неясно има едно ново изобретение - нарича се телефон. Звъниш и питаш този който прави промоцията, а не по форумите.

Отговори на това съобщение
 Re: cash back nikon от emag
Автор: flipz   
Дата:   06-12-14 17:50

Аз добре прочетох какво пише, но видях че в .co.uk също важи промоцията т.е. не е само за България тази промоция. Ако е международна и важи за всички страни, какво пречи да ми съдействат примерно бг.вносители. И без друго ще си купя обектив от тях с тези пари и доплащане. Писах mail до БГ представители, но не са ми отговорили още, явно почиват.

Отговори на това съобщение
 Re: cash back nikon от emag
Автор: e-mil   
Дата:   06-12-14 22:11

"... видях че в .co.uk също важи промоцията..."

А аз видях, че там също имат ограничениe само за техника внесена от Nikon UK. Чукни на "Info on grey products"!
И във FAQ е обяснен отговорът на въпроса: "Why is it necessary to purchase “stock distributed by Nikon UK”?

"Ако е международна и важи за всички страни, какво пречи да ми съдействат примерно бг.вносители."

Това, че е международна не означава, че важи за всички търговци.
Пречи това, че най-вероятно териториите са разпределени и дистрибуторите не обичат да им се месят вносители от други пазари, дори да са официални, а за неофициалните още по-малко. То в много бизнеси е така, няма да се учудя ако важи и при Никон.

В най-добрия случай може да се обърнеш към Nikon Romania. Гледам, че там фигурират Емаг.


Отговори на това съобщение
 Re: cash back nikon от emag
Автор: Джъмбо   
Дата:   07-12-14 12:40

викаш ем к@@а в п@@@а хем душата в рая искаш да си спретнеш [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

сега се моли нищо да не се случва с тази камера от емаг, че ще ти е едно весело на душата...

Отговори на това съобщение
 Re: cash back nikon от emag
Автор: flipz   
Дата:   07-12-14 13:02

Благодаря "e-mil "
Джъмбо - стига си злорадствал. Ако никон правят боклуци от където и да го купя ще се развали! Купил съм го с 400 лв отстъпка, дори да си платя за ремонт пак ще съм на сметка спрямо БГ-цени. Изобщо не искам да коментирам, че гаранцията в България е до вратата на магазина. Освен това нищо не ми пречи да го пратя директно в румъния за отстраняване на повреда, имам точните данни и стикер с гаранция 3 -години от техният представител, за разлика в БГ е 2 год.

Отговори на това съобщение
 Re: cash back nikon от emag
Автор: flipz   
Дата:   07-12-14 13:06


http://213.91.140.50/0/d52.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: cash back nikon от emag
Автор: Джъмбо   
Дата:   07-12-14 13:22

дерзай [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: cash back nikon от emag
Автор: terminator   
Дата:   07-12-14 13:55

Абе хора, вие за какво си купувате апарати по промоция - за да снимате с тях и да се радвате на изгодната си покупка или от момента в който я платите да почвате едно врякане по форумите: ама сега как да си взема/върна/приспадна парите по "еди_коя_си_промоция" [smilie23]



Публикацията е редактирана (07-12-14 13:56)

Отговори на това съобщение
 Re: cash back nikon от emag
Автор: yakumo   
Дата:   07-12-14 15:24

Няма да вземеш никакви пари - нито от Nikon България, нито от Nikon Румъния.

Отговори на това съобщение
 Re: cash back nikon от emag
Автор: DeDomus   
Дата:   08-12-14 00:53

Джъмбо леко прекалява с тая анти-ЕМАг кампания...

Отговори на това съобщение
 Re: cash back nikon от emag
Автор: джъмбо   
Дата:   08-12-14 08:53

що бе ти да не си акционер нещо там???

каквото съм казал е вярно пък ти си го тълкувай както искаш, но тук ми стана смешно как хем автора се хвали, че е изклатил здраве определена фирма вземайки си по евтино от другаде, хем иска да я изклати с още щото видиш ли евентуално може и да може

Отговори на това съобщение
 Re: cash back nikon от emag
Автор: chukov   
Дата:   08-12-14 09:43

Ние с Масларов обикновено не сме на едно мнение, но по отношение на е-маг напълно го подкрепям

Ако искате български магазин да ви съдейства за взимане обратно на пари - купете си от български магазин. Така давате хляб на българско семейство и парите ви се завъртат в българската икономика

Отговори на това съобщение
 Re: cash back nikon от emag
Автор: deerstalker   
Дата:   08-12-14 09:58

Сега трябва да се намери PR на emag и почват борбите[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: cash back nikon от emag
Автор: sibirska   
Дата:   08-12-14 11:18

Бягайте далече от ЕМАГ. Много забавят доставките. А по някой път дори не ги пращат.

Отговори на това съобщение
 Re: cash back nikon от emag
Автор: flipz   
Дата:   30-12-14 11:46

Доставката си дойде изцяло в срок и всичко е абсолютно редовно, освен че няма книга с упътване на български (аз не го намирам за недостатък).

Когато българските търговци се научат на търговия, тогава ще пазаря от тях.
Не може да скубеш някакви диви печалби, дивият капитализъм е към своят предел. Българските търговци изобщо не мислят за клиентите си.
За тях е важно тази година да изкарат колкото се може повече кеш да си купят нова кола да поснимат в Дубай, Антили и да трупат капитали и да се чувстват велики, а те са просто едни прекупвачи, което не ги прави нито интелектуално просветени, нито надарени.
Защо да правя някой богат, а аз да ставам още по- беден и крайно беден, като мога да си спестя парите, който буквално ще ми ограбят ??? [shtrak]
* гаранцията, винаги е до вратата на магазина.

Отговори на това съобщение
 Re: cash back nikon от emag
Автор: rx   
Дата:   30-12-14 11:58

Не знам какво ви е крив Емаг - днеска получих няколко кашона с техника за подаръци. Един от продуктите се оказа, че не е това, което си мисля - от мое недоглеждане съм поръчал друго нещо. Писах им сутринта като ги получих, обадиха ми се по телефона и казаха, че куриера още е в града, върнах продукта без никакъв проблем, дадоха ми избор да си избера друг продукт и да ми върнат остатъка от парите. Дори не ме питаха защо искам да го върна. Когато нашите тиквеници дойдат ПОНЕ на тяхното ниво на обслужване, елате ми се обадете...

Отговори на това съобщение
 Re: cash back nikon от emag
Автор: juslen   
Дата:   30-12-14 12:04

Много години ще им трябват, даже десетилетия на родните търгаши да им стигнат нивото. Обаждаш се казваш правя рекламация/връщам продукта-казват ти ок няма проблем.

Тук ако отидеш в някой роден техномаркет да върнеш нещо винаги става скандал и се почват пазарлъци и обяснения до припадък, за да направиш рекламация ти трябва много време и здрави като на вол нерви.

Отговори на това съобщение
 Re: cash back nikon от emag
Автор: rx   
Дата:   30-12-14 12:10

juslen, скандалите и пазарлъците въобще не ми пречат. Бърка ми в мозъка обаче когато някакъв сополив пъпчив сбръчкан пубер ме гледа като престъпник едва ли не, затова, че искам да си върна стоката. И тоя поглед все едно съм му изял десерта и съм преспал с жена му едновременно, направо ме слага на границата да се сдържа да не заиграят шамари. И това се случва константно и във всеки един магазин, в който съм опирал до връщане на стока. Манталитет бе, манталитет [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: cash back nikon от emag
Автор: flipz   
Дата:   30-12-14 12:40

Защото трябва непременно да отчитат по- голяма печалба. Всяка година все по- голям растеж на печалбите 2-5-10% и за 10 години стават 100% по- големи.
В един момент като паднат с 10% и започват да съкращават персонал и какво ли не. Пак печелят с 90% повече от първата година, но не достатъчно.
Българските бизнесмени искат бърза и голяма печалба, като има магазин или два, непременно трябва да има печалба над 5 бона на месец.
Тенденциите показват, че магазините с минимална надценка и повече продажби печелят много повече. Не коментираме, че ДДС се краде масово и навсякъде.
Аз мога да си плащам данъците до стотинка, но търговеца може да си спестява ДДС .. - двоен стандарт.

Отговори на това съобщение
 Re: cash back nikon от emag
Автор: Петрос   
Дата:   30-12-14 14:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: cash back nikon от emag
Автор: flipz   
Дата:   30-12-14 14:58

Тяло d5200 в щатите 750 лв В България, понеже сме по- богати най- ниска цена 835 лв А по- високите са по 850. Аз ли съм тъп да давам стотачка отгоре или продавача е много хитър да ми я вземе ?? И от Англия/Германия мога да си го взема и за 10лв ми е в еконт.

Отговори на това съобщение
 Re: cash back nikon от emag
Автор: sohk   
Дата:   30-12-14 15:12

Ей хора ... живеем в свободна държава, член сме на ЕС и границите са отворени, интернет е достъпен за всички. Никой не ви задължава да купувате от определено място ... даже се преместете да живеете на друго място, щом тук всичко ви е наопаки. Не разбирам защо трябва такава полемика по темата.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »