Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Открадната камера
Автор: mirpar   
Дата:   01-12-14 16:05

Здравейте, не знам има ли смисъл да правя това, но все пак искам да съобщя в средите, че днес, 1.12.2014, от автомобила ми, на паркинга (за който платих 2 лв.) на университетската болница по ортопедия в Горна баня, София, откраднаха лаптома ми и чантата с апарата и обективите... и всичко останало. Камерата е Canon 550 d, обективите 50 мм, 50/250, 18/55 и още един зенит с ръчен фокус. Бяха в чанта lowerpro. Чакам в момента работна група от полицията да взеле отпечатъци, и всичко това, докато със синът ми обикаляме по кабинети и чакаме да ни приемат за операция. Горчилка и гадост. Някакви идеи?

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната камера
Автор: джъмбо   
Дата:   01-12-14 16:08

съжалявам
друг път знай, че техника в кола не се оставя

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната камера
Автор: xFireSoul   
Дата:   01-12-14 16:14

Много гадно.. Съжалявам за случилото се

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната камера
Автор: satansho   
Дата:   01-12-14 17:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната камера
Автор: kartinkata   
Дата:   01-12-14 18:01

Паркингът не носи ли отговорност, за това е платен мисля?

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната камера
Автор: Rand   
Дата:   01-12-14 18:48

Синята и зелените зони в София също са платени, но едва ли СО ще поеме отговорност, ако те окрадат.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната камера
Автор: guciguci   
Дата:   01-12-14 18:55

Как бе,България е правова държава. Търси си правата! [smilie18] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната камера
Автор: Simbon4o   
Дата:   01-12-14 19:19

Плащането на паркингите по такива места е плащане на правото да паркираш, ако ти откраднат и колата те нямат отношение. Никога техника в колата без значение къде е тя!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната камера
Автор: imitev   
Дата:   01-12-14 19:44


Иначе казано: паркингът е платен, а не охраняем...

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната камера
Автор: Shael   
Дата:   01-12-14 20:23

Не знам за конкретната болница как е, но около психиатричния блок на "Св.Марина "- Варна непрекъснато разбиват коли.Наркоманчета от метадоновите програми.Не ги спират нито охрана, нито камери.Не им пука.


Отговори на това съобщение
 Re: Открадната камера
Автор: lmitov   
Дата:   01-12-14 20:47

Много съжалявам колега, но наистина както казват и хората по-горе в колата нишо ценно не се оставя. Аз предпочитам да мъкна с мен нещата, но да съм спокоен. Обица на ухото..... Дано се намерят.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната камера
Автор: Plamen11   
Дата:   01-12-14 20:57

mirpar, дано всичко е наред със здравето.Надявам се и другото да се нареди.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната камера
Автор: asahi   
Дата:   01-12-14 21:40

Някакви идеи?

Гледай здравето на детенцето. Останалото си го направил.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната камера
Автор: batsali   
Дата:   01-12-14 22:09

За жалост и аз имам горчив опит с разбита кола. Полицаите дори не дадоха вид да им се работи, единственото, което направиха беше да ми анулират откраднатите документи и да ме пратят по нощите до банка да внасям 2лв по сметката на СДВР, за което удоволствие трябваше да попълвам лист гъчкан с празни полета и да платя 7лв за превод на сума от 2лв.....

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната камера
Автор: mirpar   
Дата:   01-12-14 22:51

Благодаря ви. Наистина, на фона на причината, поради която сме в София, това бледнее. И все пак, 6 години снимане, спомени и т.н, гадно е. Иии, София е друг свят, очевидно. За сведение, патрулката дойде 10 мин след обаждането ми, работната група - час по-късно.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната камера
Автор: pmartinov   
Дата:   01-12-14 23:16

В София махаленските бандити си имат традиции.

Преди години мой приятел отиде за снимки в НДК и на излизане намери колата си претършувана,а фототехниката в багажника липсваща.

Полицаите му бяха казали,че се разбиват коли от други градове предимно.

Бандитите много добре знаят,че плячката от гостите е винаги по-щедра.


Отговори на това съобщение
 Re: Открадната камера
Автор: ivjordan   
Дата:   02-12-14 01:05

Въпрос на късмет и място е може би.
Съжалявам за случката, но аз също съм оставял техника в колата, когато не съм можел да я взема със себе си заради пропускателен режим.За късмет, намирал съм я пак там.
Явно е до място, време и т.н.
Но най-добре да не се оставя нищо ценно в колата, не само техника, но и документи и за каквото се сетите. Просто, много е лесна за разбиване една кола, независимо къде се намира.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната камера
Автор: Bumerang   
Дата:   02-12-14 01:55

Докато не стане лесно разбиването на главите на крадците, така ще продължава[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната камера
Автор: PhotoBo   
Дата:   02-12-14 03:16

И ние неколкократно сме посещавали платения паркинг на Ортомед, като също с нас е била голяма част от техниката ми. Без значение, че сме с количка, дребосък, багаж и т.н. техниката е едно от нещата, които винаги си взимам с мен и никога не оставям в колата, дори да знам, че се връщам след 5 мин. Апашите не спят и дебнат, често фотографската техника и лаптопите са лесно разпознаваеми от крадците. Не, че не се е писало и преди многократно, но за пореден път ще призова колегите шофьори: НИКОГА НЕ ОСТАВЯЙТЕ ТЕХНИКАТА СИ В АВТОМОБИЛА! Не, че вкъщи е много по-сигурно, но автомобила е едно от най уязвимите хранилища за фототехника, крадците гледат на техника в кола, като такава намерена на улицата увита само в найлонов плик! Бъдете разумни и предвидливи!

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната камера
Автор: vkk1   
Дата:   02-12-14 08:47

Колега, преди всичко пожелавам здраве на цялото ти семейство. Всичко материално се печели и губи. Дори и да не намерят камерата, ще си купиш и по-хубава. Няма ненаказано зло /то и за добро се отнася, ама това е друга тема/.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната камера
Автор: КАНЮВИГЙ   
Дата:   02-12-14 11:41

...и няма невъзнаградено добро и връщащо му стократно с лихвите в положителна степен ....

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната камера
Автор: prisonbreak   
Дата:   02-12-14 12:31

На мен ми открднаха КАСТФОНА от Синя зона Пред майчин дом. Ти...
И тия работи се крадат от хората коита са партия с тия от паркинга, и обкръженията им.

Па и ти си луд да оставиш техника в колата.Даже в багажника не се оставя!

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната камера
Автор: cicomanco   
Дата:   02-12-14 14:52

Горна баня се напълни с чернилки и наркомани! Мангалите преобладават засега, но дрогите се носят и ги настигат! Това ще стане скоро най-гадното място за живеене след Лозенец!
В центъра е ясно! Там ми отсервират втори акумулатор за един месец! Да не знаеш от къде и с какво да се пазиш в тая държава![smilie2]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »