Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Интересни места край Шумен?
Автор: Славчо1989   
Дата:   15-10-14 09:57

Търся интересно място за снимки край Шумен,ще се снима портрет, мястото може да е всякакво.Може и да е в самия град.

Отговори на това съобщение
 Re: Интересни места край Шумен?
Автор: alsash   
Дата:   15-10-14 12:10


https://photo-forum.net/static/site_pics/164/s_1164717436_106_0683_std.jpg


шуменското плато...резерват "Букака", само дето не го пазят добре от дърворези (((

Отговори на това съобщение
 Re: Интересни места край Шумен?
Автор: Svetul4o   
Дата:   15-10-14 16:44

На центъра срещу хотел Мадара има една на пръв поглед голяма но всъщност огромна западнала постройка. Щяло е да бъде мол някога. Доста е интересно вътре, но ако влизате внимавайте, че асансьорните шахти и разни други дупки чакат за жертви.

Отговори на това съобщение
 Re: Интересни места край Шумен?
Автор: lmitov   
Дата:   15-10-14 20:40

Ти ме "уби" - какъв мол бе човек в онези години? Сградата е трябвало да бъде военен комуникационен център, но не се е сбъднал проекта....[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересни места край Шумен?
Автор: ffoko   
Дата:   16-10-14 09:39

Автор: lmitov
Дата: 15-10-14 20:40

Ти ме "уби" - какъв мол бе човек в онези години? Сградата е трябвало да бъде военен комуникационен център, но не се е сбъднал проекта....


Ти направо ме "уби"!
Сградата е предназначена за помещения за Български пощи (включващо пощенските услуги и далекосъобщения, разбирай телефони) на горните етажи и няколко етажа за търговски център (разбирай МОЛ). Няма нищо общо със военните.
Хотел, подземен паркинг към който се достига директно от входните артерии на града, по бул. Симеон Велики за гости от София и Варна, основно. И към това, Универсален търговски център с комуникационен център в едно. т.е., всичко в едно!

Колко Димитровски и Ленински съботници сме бачкали та, ... ние (аз и семейството ми) си знаем.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »