Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Един красив проект, от който съм част. За да продължим ни трябва малко подкрепа.
Автор: hose   
Дата:   14-10-14 22:59

https://www.indiegogo.com/projects/i-wish-dance-theater-in-burgas/x/8826581



Отговори на това съобщение
 Re: Един красив проект, от който съм част. За да продължим ни трябва малко подкрепа.
Автор: nyamago   
Дата:   14-10-14 23:41

[smilie24]

(Ама взеи сложи няколко снимки в профила си, де!)

Отговори на това съобщение
 Re: Един красив проект, от който съм част. За да продължим ни трябва малко подкрепа.
Автор: hose   
Дата:   14-10-14 23:50

nyamago - снимки?

Отговори на това съобщение
 Re: Един красив проект, от който съм част. За да продължим ни трябва малко подкрепа.
Автор: nyamago   
Дата:   15-10-14 00:57

Във форумния ти профил няма никакви снимки - откъде да знаем с кого си имаме работа?..

Иначе начинаието с въпросния проект е хубаво, аплодирах го и му желая успех. Погледнах да видя кой съфорумник е свързан с проекта - и гледам: празно?! Нито една снимка, нито една дума за носителя на тоя прякор. Точно като някой робот или най-долнопробен трол по форумите. Вярвам, че не си - затова казах да сложиш нещичко.
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Един красив проект, от който съм част. За да продължим ни трябва малко подкрепа.
Автор: nsirakov   
Дата:   15-10-14 01:05

Профил на hose Регистриран : 28.01.2004 15:51

Профил на nyamago Регистриран : 30.09.2013 01:08

това, че ти не знаеш кой е hose, защото си ходил прав под масата, докато той е бил част от фото-форум, си е изцяло твой проблем... трол.. много троли са се навъдили от 2013 година насам...уви

Отговори на това съобщение
 Re: Един красив проект, от който съм част. За да продължим ни трябва малко подкрепа.
Автор: metodiev_martin   
Дата:   15-10-14 01:33

Добре че съм от 2007-ма :D

Отговори на това съобщение
 Re: Един красив проект, от който съм част. За да продължим ни трябва малко подкрепа.
Автор: PhotoBo   
Дата:   15-10-14 04:56

Имаше една друга тема, в която се коментираше кой от кога е регистриран тук.
Иначе моите уважения към по възрастните тук, но и nyamago не е от най-младите съфорумци, въпреки не отдавнашната му регистрация, в смисъл едва ли е ходил прав под масата през 2004-та [smilie5]

По темата: Пожелавам успех на проекта и спектакъла!
Мен лично ми става много тъжно и болно, когато чета подобни редове:
Необходимо е допълнително финансиране за осигуряване на професионално осветление /1200 лв./, тъй като Светлината е главно действащо лице в представлението.

Необходимо е финансиране и за закупуване на костюми /700 лв./ и изработване на декор /600 лв./.


В същото време държавата се разграбва, милиони се точат в нечии сметки, алчни чичковци преяждат в частни самолети и якти по екскурзии и курорти, както винаги за културата, образованието и изкуството... парите все не достигат [smilie2]

ПП: Сори, не искам да обръщам темата в политическа такава!

Отговори на това съобщение
 Re: Един красив проект, от който съм част. За да продължим ни трябва малко подкрепа.
Автор: realnoncho   
Дата:   15-10-14 09:44

На мен ми се струва минимална сума за осъществяване на такова представление, браво за ентусиазма и желанието.

Отговори на това съобщение
 Re: Един красив проект, от който съм част. За да продължим ни трябва малко подкрепа.
Автор: hose   
Дата:   15-10-14 10:50

Благодаря на всички, които ни помагат!

да, сумата е символична - както преди, така и сега никой от нас не взима хонорари…

относно троловете - причината да изтрия всичко което имах тук е много дълга тема… не ми се коментира сега, снимките и видеото в кампанията са мои (както и осветлението на спектакъла)

още веднъж благодаря на хората които ни помагат, датите за представленията са 13-ти и 19-ти ноември, в НХК Бургас, всеки от вас ще получи лична покана по мейл!

Отговори на това съобщение
 Re: Един красив проект, от който съм част. За да продължим ни трябва малко подкрепа.
Автор: marchello   
Дата:   15-10-14 12:47

Много хубав спектакъл! Дано се осъществи още по-красиво! Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Един красив проект, от който съм част. За да продължим ни трябва малко подкрепа.
Автор: nyamago   
Дата:   15-10-14 14:55

Тролът-писател ('чукча не читатель') nsirakov написа:

> "...не знаеш кой е hose, защото си ходил прав под масата, докато той е бил част от фото-форум..."

Мил комплимент, благодаря! [smile]

А по темата нещо да кажеш?

Отговори на това съобщение
 Re: Един красив проект, от който съм част. За да продължим ни трябва малко подкрепа.
Автор: hose   
Дата:   17-10-14 15:52

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10671374_856400777726693_62641755394569343...



Отговори на това съобщение
 Re: Един красив проект, от който съм част. За да продължим ни трябва малко подкрепа.
Автор: nyamago   
Дата:   17-10-14 17:41

Успех! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Един красив проект, от който съм част. За да продължим ни трябва малко подкрепа.
Автор: hose   
Дата:   02-11-14 17:46

още седмица остана, ако някой има желание да подкрепи проекта

Отговори на това съобщение
 Re: Един красив проект, от който съм част. За да продължим ни трябва малко подкрепа.
Автор: deerstalker   
Дата:   02-11-14 18:25

Искаше ми се да подкрепя една теза, ама вероятността някой да се обиди е голяма. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Един красив проект, от който съм част. За да продължим ни трябва малко подкрепа.
Автор: hose   
Дата:   16-11-14 22:51

тази сряда е второто представление, заповядайте от 19ч в НХК

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »