Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Без-ЗАУ-дален
Автор: marves   
Дата:   20-09-14 16:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Без-ЗАУ-дален
Автор: tttodorov   
Дата:   20-09-14 16:54

от групата фотосвят ли идваш [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Без-ЗАУ-дален
Автор: LKanev   
Дата:   20-09-14 16:55

ЗАУ-то да смени спорта.

Отговори на това съобщение
 Re: Без-ЗАУ-дален
Автор: marves   
Дата:   20-09-14 17:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Без-ЗАУ-дален
Автор: burningice   
Дата:   20-09-14 17:29

Според мен, проблема не е в ЗАУ-то, защото същото с друг фотоапарат прави страхотни снимки. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Без-ЗАУ-дален
Автор: ZENON   
Дата:   20-09-14 19:19

Щитни ЗАУ-то[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Без-ЗАУ-дален
Автор: RHCP   
Дата:   20-09-14 19:39

може би е бе-з(д)ау-ен. не сме петък, така че приемам въпроса за сериозен, следователно на зау-то му трябва зареждане на батериите.

Отговори на това съобщение
 Re: Без-ЗАУ-дален
Автор: pif   
Дата:   20-09-14 20:47

Това, че ЗАУ-то осъзнава необходимостта за ъпгрейдване за да е съвместимо с новата версия на СЛР-то е своево рода напредък.
Правилната концепция е - чете, гледане на чужди снимки (не във форумите), снимане и обсъждане на снимките с някой на който ЗАУ-то му е перфектно. По възможност да е било перфектно поне 20 години.
След 1-2 години ъпгрейдване на ЗАУ-то и при липса на противоречие между мнението на старшото ЗАУ и ъпгрейдващото се такова - би-трябвало повреденото ЗАУ да успее да изгради ценностна систеа която му позволява да работи прилично с произволен хардуер (СЛР) с положителен резултат.

Та работата със СЛР-а се учи лесно ама работата с очите на ЗАУ-то изисква много време и старание.

Отговори на това съобщение
 Re: Без-ЗАУ-дален
Автор: kvakioh   
Дата:   20-09-14 20:55

Подобни "мъдри" темички ме навеждат на мисълта за ЗАДвратен плесник, с последващи 30-40 плясъка на дрянови обелени пръчки на голо.
Taка поставена изобщо не прави чест на автора си.



Публикацията е редактирана (20-09-14 21:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Без-ЗАУ-дален
Автор: marves   
Дата:   20-09-14 21:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Без-ЗАУ-дален
Автор: OIM   
Дата:   20-09-14 21:18

Както много пъти е писано тук - ''Не на идиотските теми във ФФ ''


Отговори на това съобщение
 Re: Без-ЗАУ-дален
Автор: hotsnail   
Дата:   20-09-14 21:24

marves бе бяха направили такъв апарат дето е баш като за теб. Имаше си ЗАУ вградено!

Sony Party Shot!!!

Невероятна щуротия а?

Отговори на това съобщение
 Re: Без-ЗАУ-дален
Автор: mmjm   
Дата:   20-09-14 21:54

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Без-ЗАУ-дален
Автор: PhotoBo   
Дата:   21-09-14 00:02

Хахахаха, това с Party Shot-а не го бях виждал, уникално е! Така както е уникално selfie приспособлението [smilie18]

http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/6a/62/55/6a6255866d68d56d2d9fa4fc8312513a.jpg


Сигурно няма да повярвате, но в понеделник видях един господин да го използва на улицата :)

Сега относно зададения сериозен въпрос, всъщност отговора е много прост и не знам какъв съвет е нужен, след като marves сам е осъзнал нуждата от смяна на техниката:
Проблема е, че не ме кефят снимките, които прави.
Не знам какво го умува... само кеш да има и си ти! [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Без-ЗАУ-дален
Автор: vgramatikov   
Дата:   21-09-14 00:22

Най-готиното в това фотографията ти да е хоби е ,че можеш да не го правиш когато не искаш.

Аз без камера немога ...от 6 години. Снимам понякога през 2 месеца но ако нямам камера вкъщи не е добре работата. Обичам да я гледам в раницата как чака свободния ден и новата идея да дойдат.

Сега има 2-камери в раницата и ми е още по-яко... защото 2-те чакат идеята да се осъществи по два начина. [smilie18]
[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Без-ЗАУ-дален
Автор: PhotoBo   
Дата:   21-09-14 00:49

Същия съм :) На приливи и отливи, но въпреки всичко, като дойде прилива и всичко остава на заден план. Признавам си и аз, 2бр. DSLR-а + безогледалка /от скоро/, наред с 4-те ми обектива, светката, статива и дребните аксесоари... всичко добре прибрано в раницата, до като дойде Денят :)
Спомням си едно лято изкарах на морето без камера дори на телефона, направо щях да се побъркам... но по-добре да има и да не ти трябва често, отколкото да ти потрябва и да няма!

Отговори на това съобщение
 Re: Без-ЗАУ-дален
Автор: burningice   
Дата:   21-09-14 08:46

Сори за лаишкия въпрос, но може ли да се използва едно ЗАУ с две камери, защото наблюдавах една циганска сватба и там имаше три видео оператора, единия от които снимаше и видео и аудио и фото?

Отговори на това съобщение
 Re: Без-ЗАУ-дален
Автор: quazimodo   
Дата:   21-09-14 08:51

A как се снима аудио[smilie11][smilie5]?


Отговори на това съобщение
 Re: Без-ЗАУ-дален
Автор: Lycan   
Дата:   21-09-14 13:42

:p тоя е бил и на баранчетата бас ловя

Отговори на това съобщение
 Re: Без-ЗАУ-дален
Автор: Nazarov   
Дата:   21-09-14 16:27

По изпитана рецепта, пускай ЗАУ-то в базара! [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Без-ЗАУ-дален
Автор: nqkojsitam   
Дата:   21-09-14 16:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »