Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос за майстор 2
Автор: Nadia2604   
Дата:   11-08-14 22:25

Извинявам се за дублетният пост.
Препоръчаха ми сервиза на Иван Иванов от Варна, намиращ се на ул. “Генерал Цимерман” 56. Имам един стар ГДР ръчнофокусен обектив. Питането ми е дали е добър като майстор и има ли смисъл да ходя там понеже не съм от града ? Благодаря предварително :)

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за майстор 2
Автор: hose   
Дата:   12-08-14 00:07

сега вече като и Наско го няма… не знам кой

какъв е проблема на обектива?

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за майстор 2
Автор: Nadia2604   
Дата:   12-08-14 00:17

че трябва да се почисти блендата и да се сглоби.
Днес прочетох за Наско - жалко :( Все мислех днес утре да го пращам така и не намерих време :(

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за майстор 2
Автор: asahi   
Дата:   12-08-14 01:07

Попитай във фото Фобо.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за майстор 2
Автор: Nikel   
Дата:   12-08-14 17:29

Оффф с тези сервизи наистина е сложно, особено сега през лятото. Аз на скоро посетих "Иванов" (Варна) и му занесох един стар руски телеметричен обектив ЗК (Зонар Красногорский) 50мм/1,5. Имаше нужда само от почистване на старата смазка и поставяне на нова. Човекът любезно ми отказа защото обективът трябвало напълно да се разглоби. Препоръча ми да дойда пак като свърши лятото. Естествено обективът отиде на друг майстор [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за майстор 2
Автор: Simbon4o   
Дата:   12-08-14 19:19

Иванов имаше много оплаквания от палачорство от него. Ако не е нещо сложно има и други майстори. Но... Наско беше единствения за който може да се каже, че си даваш техниката и си спокоен че ще си свърши работата.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за майстор 2
Автор: D.S   
Дата:   13-08-14 10:38

Мда. Наско ми е опрявял какво ли не. Лошото е че и той беше единственият, който ще ти оправи нещата както трябва.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за майстор 2
Автор: da.fo   
Дата:   13-08-14 10:44

Стойков от Добрич. Прецизен, до степен педант. Много съм доволен [smilie24]. Който е наблизко може да му ползва услугите.


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за майстор 2
Автор: mihajlov2   
Дата:   13-08-14 10:49

Като става дума за майстори - в София, някога имаше ателие на Веска и мъжа и в Студентски град. После се преместиха някъде на Аксаков и им загубих дирите. Та тяхното ателие съществува ли още, ако да, къде точно се намира и занимават ли се със стари обективи?

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за майстор 2
Автор: D.S   
Дата:   13-08-14 10:59

И то беше на Дондуков последно. Май 51

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за майстор 2
Автор: mihajlov2   
Дата:   13-08-14 11:15

Благодаря. При необходимост ще го потърся.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за майстор 2
Автор: Seifi   
Дата:   13-08-14 11:47

За съжаление и мъжа на Веска Драганова , Цецо Драганов е болен и даже в момента е в болница. След новината за приятеля му Наско са го приели в болница. Един познат от Алфа Форум спомена че има добър майстор в Пловдив. Ще го питам и ще пиша пак.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за майстор 2
Автор: deerstalker   
Дата:   13-08-14 14:23

какъв е обектива, напишете данни за милиметри и бледна :)
Ако е от стандартните модели - не е никаква философия да се направи профилактика, само да няма повредени елементи, или унищожено анти-рефлексното покритие на лещите.



Публикацията е редактирана (13-08-14 14:32)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »