Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Съвет за фотоапарат
Автор: ivailo_radev   
Дата:   28-07-14 15:28

Здравейте колеги,
имам един въпрос. След 3 години фотоапаратът на приятелката ми сдаде багажа, т.е. не го е сдал, но покрай мен се запали по фотографията и вече, колкото и да е сладък, Фуджи Зет 80 (не знам защо не мога да пиша на латиница изобщо) не и върши никаква работа. Та когато има възможност ползва моя Никон Д3100 най-вече с никкор 50/1.8 обектива. Обаче не може винаги, най-малкото иска да го взима и на море като ходи и там да си прави снимки и затова ще и взема друг. Спрях се на Самсунг ЕХ2Ф (еми няма латиница, сори), защото е светлочувствителен, нещо което и харесва. Сравнително голям за класа сензор и "много сладурската" според нея екстра, да си прави снимки с приятелки на плажа, като използва телефона за визьор. Зуум не и трябва, аз и на моя апарат обектив с повече от 3 нямам, а и тя на стария си повече от 2х не е ползвала. В момента съм в Германия и мога да го взема за 150 евро с допълнителна батерия. Заслужава ли си, снимал ли е някой с такъв и за около 200 евро алтернативи?

Поздрави :)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за фотоапарат
Автор: marves   
Дата:   28-07-14 15:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за фотоапарат
Автор: ivailo_radev   
Дата:   28-07-14 15:52

Благодаря ти за съвета. Аз много се надявам да не очаква все пак да е като 50/1.8, дори съм я подготвил психически. Но все пак ако иска да е като никкор, ще го вземе и ще го ползва. Въпросът е да е относително добър и в тази ценова рамка. И освен това да е малко по-лек, което е така в случая. А и да пасва в дамска чанта. Абе много е трудно като ти напишат един списък с изисквания и ти кажат "милоо". Но мисля, че ще е добър избор.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за фотоапарат
Автор: marves   
Дата:   28-07-14 16:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за фотоапарат
Автор: ivailo_radev   
Дата:   28-07-14 17:02

Ааа не, 200 евро е лимитът. Ако иска и 10 обектива да има към него, ама да е до 200 евро :) А нексът дори и в амазон е над 300 дори. Ама и размерът вече няма да я устройва, а и май и ви-фи няма (как да го напиша без латиница хахаха) .

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за фотоапарат
Автор: h_bio   
Дата:   28-07-14 17:14

За да ползваш латиница изключи автоматичната кирилица от червения бутон вдясно от диалоговия прозорец при писане на съобщение (точно над емотиконите)!

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за фотоапарат
Автор: ivailo_radev   
Дата:   28-07-14 17:21

Благодаря ти много. Значи горе ви-фи да се чете wi-fi.Ех2Ф да се чете Ex2f. А завършвам информатика ... то не е лесно :)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за фотоапарат
Автор: Seifi   
Дата:   28-07-14 22:02

Втора употреба техника ако искате има тук.


http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-sony-nex-3n/k0


и после взимате един ръчно фокусен 50мм 1.8 или 1.7 и си града.
Яшика в немско изпада с късмет и от 15 до 25€

http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/yashica-ml-50-mm-1-1-9-objektiv-fuer-contax-yashica/...




Публикацията е редактирана (28-07-14 22:05)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »