Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Гласуване за период 25-28ми Юли
Автор: ctpahho   
Дата:   27-07-14 21:33

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласуване за период 25-28ми Юни
Автор: ctpahho   
Дата:   27-07-14 21:34

Ко стаа е? Що не се гласува?
Няма кадри ли?
Хора ли няма?
Б-та ли няма?
Галерия рейтинг Б остана 1 страница?!
М?

Отговори на това съобщение
 Re: Гласуване за период 25-28ми Юни
Автор: sirkhann   
Дата:   27-07-14 21:47

Сега сме Юли

Отговори на това съобщение
 Re: Гласуване за период 25-28ми Юни
Автор: ctpahho   
Дата:   27-07-14 22:23

Тъй де :D

Отговори на това съобщение
 Re: Гласуване за период 25-28ми Юни
Автор: sky-fan   
Дата:   28-07-14 09:12

Ах морето...

Отговори на това съобщение
 Re: Гласуване за период 25-28ми Юни
Автор: CDman   
Дата:   28-07-14 10:51

Споко - чакат да върнат "представяне" за да не им бодат очите любителските снимки и после всички ще се юрнат да гласуват[smilie5]

Наздраве ![beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Гласуване за период 25-28ми Юни
Автор: Uri64   
Дата:   28-07-14 10:56

Пффф хайде стига вече с тия едни и същи по смисъл теми!

Отговори на това съобщение
 Re: Гласуване за период 25-28ми Юли
Автор: cTpaHHo   
Дата:   28-07-14 13:12

Що бе Юри? Къде е другата за липсващото гласуване, че я изтървах?! Такъв отлив от гласове рядко се наблюдава. Пък да са заминали сичките 200 и кусур Б-та на море ...[smilie11]

[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласуване за период 25-28ми Юли
Автор: uri64   
Дата:   28-07-14 13:27

Ами ето, пак ще се стигне до Б-тата, до Представяне, до коментарите и критиката, до падналото ниво, до тея дето си изпразват картите, до титаните на фотографията дето не влизат вече - накрая все едно и също, дъвкано, дъвкано, дъвкано...

Отговори на това съобщение
 Re: Гласуване за период 25-28ми Юли
Автор: Havga   
Дата:   28-07-14 16:10

що бе 380 регистрирани потребители има влезли в сайта в момента :))))))))))))))
иначе Юри е много прав.
С това хейтене по Б-тата, станахме мнооого предпазливи... :)

Отговори на това съобщение
 Re: Гласуване за период 25-28ми Юли
Автор: serjy   
Дата:   28-07-14 16:39

според мен в момента системата за гласуване е най-добрата от всички досега! на първа страница излизат най-добрите снимки по А и Б рейтинг, не знам какво искате повече? просто качвайте добра фотография! като гледам теми от сорта "да надникнем в представяне", "недооценени и незабелязани снимки" и т.н.т. позагубиха смисъл, което означава, че хубавата снимка си изплува, побе така ми се струва. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласуване за период 25-28ми Юли
Автор: ishootraw   
Дата:   28-07-14 17:05

Аз си мислих, че не ми харесват снимките напоследък, а те просто не си гласуват :)))
Много се фиксирахме над точките напоследък. Те не трябва да са цел, а следствие от добрата работа. Пък и всичко е доста субективно, за да може да се оцени просто с 4,2,1 точки.
Виждам как снимки се махат, защото явно авторът не е доволен от ниския брой точки, пускат се линкове във ФБ към снимки тук и от воле събират 20-30 точки, автори не гласуват за чужди снимки, когато имат собствена в дадената галерия (това са мои наблюдения след няколко години във форума, но това е и интересна тема за научна работа по-социална/медийна психология)...Медийното поведение е интересно нещо. Вече дори и в политиката не се говори за темите/проблемите, ами кой е по-напред/по-назад в изборната кампания..тоест пак за точки. Такива се тенденциите от 20тина години.

Но по темата, снимайте повече за удоволствие, по-малко за Егото.
Егото ви дава кратко приятно усещане, но дългосрочно ви прави лоша услуга.
Иначе сайтове с точки много. Аз лично пускам и тук, и в 500px и други. Резултатите са винаги различни, нещо не се харесва тук, пък събира над 90 пулс в 500px. Голяма работа и без това точките на другия ден се забравят, остават спомените от хубавите снимки! Поздрави!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »