Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Съвет за място във Велико Търново
Автор: BRIICK   
Дата:   27-07-14 20:02

Здравейте,

Моля да ми помогнете с идеи и предложения за хубаво място за снимки във или около Велико Търново, идеята е да няма много хора, за да е по спокойно, да е живописно и да има естествена светлина във втората половина от деня. Ще поснимаме на първи август между 6 и 8 вечерта, за портрети става въпрос. Не съм от града и всякаква помощ със съвети за места би ми била безкрайно полезна. Благодаря на бъдещетите отзовали се предварително... :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за място във Велико Търново
Автор: netizen   
Дата:   28-07-14 09:14

Ако конкретизираш какво очакваш, май ще е по-добре :)
Парк? Фонтан? Изглед?

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за място във Велико Търново
Автор: chukov   
Дата:   28-07-14 09:48

Щом ще снимаш портрет и търсиш конкретно място, значи те интересува и самия фон като съсдържание, което вероятно ще се вижда в кадъра сравнително отчетливо

Тогава наистина трябва да кажеш какво търсиш. Възрожденска архитектура ли, осветление ли ?

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за място във Велико Търново
Автор: BRIICK   
Дата:   28-07-14 10:54

Интересува ме да не е натрапчив фона, основното е да е по-спокойно, по-открито с повече "въздух" и по/преди залез да е добре осветено. Важното ще са хората, на фона няма да наблягам като елемент, т.е. не ме интересува нещо конкретно като елемент, просто приятна локация според вас, на която няма проблем да поснимаме и няма да има какво да ни пречи. Дано съм успял да се обоснова :)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за място във Велико Търново
Автор: Gecata   
Дата:   28-07-14 13:55

Парк Света Гора - открито, с много въздух, добра осветеност във втората половина на деня, ненатрапчив бекраунд, сравнително спокойно място с лесен достъп.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за място във Велико Търново
Автор: BRIICK   
Дата:   28-07-14 16:17

Благодаря, Света Гора изглежда идеално :-) ако някой се сети още нещо да пише. Благодаря!



Публикацията е редактирана (28-07-14 17:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за място във Велико Търново
Автор: landstar   
Дата:   28-07-14 21:55

Гарга баир.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за място във Велико Търново
Автор: bogdanov   
Дата:   29-07-14 00:06

в края на парка до бившият битак...след самия парк в посока магистралата има стоеж, не е много обитаем:). Има зони, които си плачат за снимане. бетон, графити, разчупени пространства и много игра със светлина. Друго страхотно място с достатъчно пространство и приятна светлина е една порутена сграда зад ОМВИ срещу Техномаркет. По главната улица също има страхотно пространство, с добра светлина пак в изоставена сграда. Срещу текила бар горе долу. Разбира се става въпрос за ъдърграунд среда .

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »