Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 дайте съвет за сайта istock
Автор: evdokimov_emo   
Дата:   25-06-14 11:44

здравейте, приятели.Някой качвал ли е снимки в сайта istock.
Притеснява ме, че доколкото разбирам, за да може да публикуваш там снимки, искат да качиш файл със снимка на документ за самоличност - лична карта или шофьорска книжка.
Дали е притеснителен този момент и може ли да станат някакви злоупотреби или не трябва да се притеснявам за това. Ако някой е качвал там снимки или има повече опит с подобни неща нека пише.
Мерси


Отговори на това съобщение
 Re: дайте съвет за сайта istock
Автор: iasen2   
Дата:   25-06-14 11:53

Който го е страх от мечки не ходи в гората . Ако всеки сътрудник в Айсток го беше страх като теб , няма да има кой да снима .
Все пак това са законите в САЩ . Няма как да ти изплатят пари без да популниш формуляр W-8 BEN за чужденци с данъчно споразумение със САЩ

Отговори на това съобщение
 Re: дайте съвет за сайта istock
Автор: filadendron   
Дата:   25-06-14 13:53

Работя от 6 години с istock не се притеснявай за нищо :)
Снимай и качвай спокойно.

Отговори на това съобщение
 Re: дайте съвет за сайта istock
Автор: deyan_de   
Дата:   25-06-14 15:02

Не се претеснявай...

Отговори на това съобщение
 Re: дайте съвет за сайта istock
Автор: evdokimov_emo   
Дата:   28-08-14 18:35

Бих искал да попитам някой, който има повече опит и знания за сайта Istock - има ли начин снимките да са ти по - гледани и от какво зависи това - от повече тагове ли към всяка снимка(аз имам към 10-15 ключови думи към всяка) или има нещо друго? Аз качих засега към 12,13 снимки преди месец и половина и все още нямат нито едно виждане и по този начин нямам мотивация да качвам. Дали пропускам нещо :) ? Мерси

Отговори на това съобщение
 Re: дайте съвет за сайта istock
Автор: marrio31   
Дата:   28-08-14 19:41

Ами от много неща зависи,най-вече от клиентите,а те понамаляха за съжаление,иначе слагай повече ключови думи,максимума е 50,много зависи и от best match филтъра,той се мени най-вероятно..и не на последно място гледането зависи и от тематиката,дали се търси..абе много неща са.Сега погледнах ,че снимаш пейзажи,това е нещото дето върви най-малко,освен ако не е нещо уникално,но пак трудна работа,просто има качени доста пейзажи и от тях има доста добри[smile]



Публикацията е редактирана (28-08-14 19:45)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »