Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Забравена (изчезнала) раница с техника (Шумен)
Автор: zdimitrov   
Дата:   22-04-14 23:45

(следва) ...

Отговори на това съобщение
 Re: Забравена (изчезнала) раница с техника (Шумен)
Автор: zdimitrov   
Дата:   22-04-14 23:45

Споделям информация от фейсбук. Незнам дали Румен Александров има регистрация във фото-форум, за това си позволявам да пусна статуса му тук (наклонения текст съм го сложил аз за пояснение). Нямам много информация за случката. За повече информация можете да се свържете с него на телефона в края:

Румен Александров

Статуса във фейсбук (незнам дали е видим за всички).

В сряда (16 април) е забравена фотографска раница с фотоапарати в нея пред дюнерите на Минев срещу магазините на Adidas и Tempo (град Шумен). Имаше 1 canon 700d и 1 canon 1100d, останалото съдържание на раницата са зарядни и аксесоари (капачки), видео лампа и хард диск с много важна информация.
По някои от апаратите и аксесоарите има лепенки на Graphic Motion, също така има и визитки. Моля ако някой има някаква информация да ми се обади на тел: 0885 359 555. ПРЕДЛАГА СЕ ЩЕДРО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ!
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Отговори на това съобщение
 Re: Забравена (изчезнала) раница с техника (Шумен)
Автор: metodiev_martin   
Дата:   23-04-14 00:10

Като гледам, човека си е написал и колко възнаграждение дава, но ако изходим от логиката на шуменските цигани, със сигурност ще сметнат, че от тая чанта с техника, ще изкарат повече от 500лв и едва ли момчето ще си намери раницата.
Въпреки всичко успех. Подобни благородни постъпки не са невъзможни! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Забравена (изчезнала) раница с техника (Шумен)
Автор: OIM   
Дата:   23-04-14 07:42

Текстът беше изтрит от администратора, защото съдържа СПАМ или противоречи на правилата на Фото Форум.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »