Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Представяне. Нови автори
Автор: ctpahho   
Дата:   17-04-14 12:57

Прави ли ви впечатление, че няма нови автори? Че в Представяне, на 5та страница са снимки от преди месец и половина? Че след първа страница са снимки по-стари от петдневка?

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне. Нови автори
Автор: Havga   
Дата:   17-04-14 12:58

ти се шегуваш май...

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне. Нови автори
Автор: marves   
Дата:   17-04-14 13:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне. Нови автори
Автор: MuHaTa123   
Дата:   17-04-14 13:03

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=1620720&t=1620720&phorum_uriauth=

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне. Нови автори
Автор: ctpahho   
Дата:   17-04-14 13:03

Защо мислиш, че се шегувам? Ако има някакво ново правило за чистене на снимките на непреминалите Представяне или нещо подобно - не го знам [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне. Нови автори
Автор: forever_carrie_on   
Дата:   17-04-14 13:05

Вече няма опция за качване на нови снимки в Представяне - всеки може да качва навсякъде. И аз се изненадах първоначално :)

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне. Нови автори
Автор: ctpahho   
Дата:   17-04-14 13:06

Не разбирам. Ами тогава кой пуска в Представяне о.О

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне. Нови автори
Автор: Havga   
Дата:   17-04-14 13:08

ми да щот често влизаш в сайта, а това е новина от месец и повече, странно е да не забележиш, но явно има и по-големи заплеси от мен, шегувам се, де.... петъчно ми е вече :))))

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне. Нови автори
Автор: forever_carrie_on   
Дата:   17-04-14 13:08

Вече никой, само могат да слагат стари снимки, качени там за гласуване.

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне. Нови автори
Автор: Havga   
Дата:   17-04-14 13:13

Демек старата цедка я нама. Всеки, който се ригистрира може да качва по всички галерии..

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне. Нови автори
Автор: ctpahho   
Дата:   17-04-14 13:16

Ем не знам дали е за хубаво или не. Ама щот се опитвам да влизам на седмицата веднъж там и много ми направи впечатление, че кадрите са същите, че съм гласувал на някои...викам си бах маа му, народа хептен оскотя ли , какво?! :D
E, добре.
Значи умря и темата за кадрите в Представяне. Пък си мислех, че ще е вечна

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне. Нови автори
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   17-04-14 13:22

Преди никой не ги гледаше кадрите в Представяне, сега пък нямало нови ... Почти женска ви работа ..

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне. Нови автори
Автор: jivkojj   
Дата:   17-04-14 14:36

Мене ме кефеше "представяне". Вярно, че кадрите не са така изпипани като в другите категории и обикновено директен jpg от камерата, но някак си ми вкарваха повече настроение. В категориите обикновено нещата са много по-добре направени, но .. изкусвено, нагласено, нашопено.

Абе все едно домашна лютеница vs. дерони/олинеза или домашна ракия срещу поморийска или бургаска мускатова. Сещате се какво имам в предвид [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Представяне. Нови автори
Автор: fraction   
Дата:   17-04-14 14:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне. Нови автори
Автор: forever_carrie_on   
Дата:   17-04-14 14:51

Това не знам дали е от липсата на Представяне или не, ама не бях влизала от 5 години в този форум и ми прави впечатление, че тогава имах сума ти коментари под снимките, чат пат и някои смислени :) а сега няма живо пиле... може пък да съм започнала да правя по-смотани снимки, знае ли човек [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне. Нови автори
Автор: Havga   
Дата:   17-04-14 15:42

не, не си, явно е тенденция накаква..., защото това го наблюдавам по всики сайтове
и моето лично обяснение е, че е продиктувано от една страна от масовото нахлуване на цифрови изображения тип селфита, а от друга, което си е локално от голямата изервеност и неудовлетвореност на хората по принцип, която води до липса на толерантност ...
аз вече много трудно коментирам, щото съм тук да се забавлявам, а не да влизам в пререкания и скандали, а кажа ли точно това което мисля, често се тръгва в тази посока...

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне. Нови автори
Автор: krach   
Дата:   17-04-14 16:46

Е пък аз качвах в началото с идеята за някакъв коментар от долу. Защо се харесва, защо не се харесва, какво съм сбъркал и тн. Само че единствените коментари които се получават са: !!!!; +++++; ДА; ХАРЕСВАМ. Които са повече с цел да се отбележи кой ти е гласувал от колкото нещо друго, но са безсмислени. Е имах и 1-2 градивни коментара, държа да отбележа. Но последно време вместо да качиш тук, по - добре да качиш в ФейсбукЪ.

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне. Нови автори
Автор: forever_carrie_on   
Дата:   17-04-14 17:27

krach, аналогичен случай в наше село.

Но във фейсбукЪ каквато и простотия да качиш, хората ще го налайкват кой от учтивост, кой щото е залез примерно, па макар кадърът да не става за чеп за зеле. Тук все пак е фото форум, нали. Но какво да се прави, не може човек да изисква от другите да правят каквото на него му харесва. [smilie3]

А аз също почти не коментирам, защото не се чувствам в положение да си изказвам некомпетентното мнение под снимки на про-тата, дето са светлинни години пред мен. Та и аз съм от тези дето пишат "харесва ми" понякога. [smilie3]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне. Нови автори
Автор: stalker   
Дата:   17-04-14 20:12

Аз лично, заедно с удовоствието от снимането, имах "хъс" да изляза от представяне, но не с пращане на портфолио, а с работа в мое лице и вот от напреднали потрбители.Беше ми дори и забавно !
Дали щях - едва ли, но въпроса е друг.Няма съревнование вече тук, няма ..
С два кадъра съм над 25/Б..и само от мен зависеше да изляза от представяне и да качвам по категории.Тръпката изчезна ! То не бяха кавги за пресилени Б натрупвания, ама шарен свят, това е..просто админите се измориха според мен и отвориха портите.Разликата е, че аз вече нямам желание да вляза.Отнеха ми "хъса" :)
Но не ме разбирайте погрешно.Това не бе самоцел, по-скоро удоволствие, съчетано с хобито ми, както казах преди.

Искрено съжелявам, че лично за мен Фото Форум вече е само място за получаване на информация.Не е както преди !

хайде със здраве !

ПС: Сигурен съм, че нещата няма да останат така.

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне. Нови автори
Автор: mini4iki   
Дата:   17-04-14 21:30

Жалко, уж всички промени, които направиха админите бяха хубави и добри, но някъде нещо се сбърка, не е добре нивото на форума и това си е истина. Скриха гласуването, но нищо не се промени, освен хъса на хората да си пускат снимките. Пуснаха всички категории, щото малко ли реване беше за рейтинг Б, но положението направо стана трагично. Тъй че угодия няма, браво на админите все пак, направиха всичко, каквото се искаше, според мен е въпрос на месец - два и нещата ще се пооправят, явно е нужна малко климатизация на нас потребителите с промените. Иначе на първа страница си се сменят пак едни и същи автори - повечето заслужено, но някой [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне. Нови автори
Автор: Admin   
Дата:   17-04-14 21:34

Ами праговете са рейтингите.
Сталкер, никой не ти пречи вместо да се напъваш да излезеш от представяне, примерно да се напънеш да влезеш в някой рейтинг и да си повишиш резултатите.

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне. Нови автори
Автор: Admin   
Дата:   17-04-14 21:36

Нали всички реваха, че новите са ощетени, защото не могат да пускат снимките си в категориите?
Ето сега могат.
Сега всички потребители, пускайки снимка са в представяне и някои влизат в избрано "рейтинг А" и още по избрано "рейтинг Б" и най избрано "рейтинг Б над 100"

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне. Нови автори
Автор: stown   
Дата:   17-04-14 21:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне. Нови автори
Автор: stalker   
Дата:   17-04-14 21:52

Admin, мойте уважения !
Не казвам ,че някой ми пречи за нещо ! Явно не си ме разбрал.Казах какво бе ФФ за мен преди, нищо повече.Това, че сте взели някакво решение, не мога ли да споделя мнението си относно него спрямо мен.Разбира се не обременявам никого с това.
Разликата е, че за вас ФФ е едно , а за мен друго.Не търся конфронтация, както може би се тълкува.

stown :)

Не взимай инерция от чужди постове.Изрази мнение, покажи "себе си". :)

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне. Нови автори
Автор: ctpahho   
Дата:   17-04-14 21:58

Аз ще кажа "Браво" на сталкър-а. И за ентусиазма и за малкото, но заслужаващи си кадри в профила. Не се отказвай от фотографията и не губи хъса си ;)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »