Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Моля за съвет!
Автор: jtshterionova   
Дата:   12-04-14 10:39

Здравейте! Моля, посъветвайте ме кой фотоапарат да купя?
1) Canon EOS 1100D KIT 18-55 DC
2) Canon 600 Powershot SX50 HS
3) Canon EOS-M EFM1855 IS STM BK
4) Canon 600D EF-S 18-55 ISII

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет!
Автор: tvk75   
Дата:   12-04-14 10:58

за който стигнат парите

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет!
Автор: quazimodo   
Дата:   12-04-14 11:02

Дай отначало и полека - какъв опит имаш в снимането, какво мислиш да снимаш и готова ли си да мъкнеш 4-5 кила техника(в някои случаи), какво качество искаш на финала(предполага по-качествени обективи, малко по-добър компютър и познаване на РОУ, Лайтрум и евентуално Фотошоп). Иначе от изброените аз бих се спрял на това:

http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=2&cat=229&product=10958&show=additional



Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет!
Автор: jtshterionova   
Дата:   12-04-14 11:05

Трябва ми, за да снимам децата си! [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет!
Автор: quazimodo   
Дата:   12-04-14 11:13

Щом става дума за беснеещи дечица, не бих взел нито един от тези. По-скоро някой олимпус Пен или Панасоник. Предполагам, че след малко ще полазят и Нексаджиите, ама още не са се събудили хубаво[smilie5]!

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет!
Автор: jtshterionova   
Дата:   12-04-14 11:16

Ще съм благодарна, че съм много неориентирана! [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет!
Автор: Don_Diego   
Дата:   12-04-14 11:35

добро утро от нексаджия [smilie6]

щом е за снимане на деца взимаѝ Canon EOS-M и щракаѝ... няма смисъл от допълнителна тежест в ръцете

на никон безогледалката също е вариант [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет!
Автор: realnoncho   
Дата:   12-04-14 11:49

EOS-M е по-бавен като автофокус, което може да е проблем при снимането на деца. Може би Олимпус E-PM2 или E-PL5 с китов обектив като за начало и по-натам някой светъл обектив.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет!
Автор: Don_Diego   
Дата:   12-04-14 12:16

А бе що си мислите, че като кажете на някой абсолютно начинаещ система с една идея по бърз афтофокус и той ще почне да кове обектите с невероятна рязкост...

Моя некс го взех почти нов, щото жената за която беше купен и идвал прекалено сложен и взеха сапунерка, да щрака децата, а некса нямаше и 100 кадъра...

Канончето е идеално за целта... никона пък е евтин и бърз... какви светлосилни обективи, какви 7 лева, като вземе да давате съвети от своята камбанария за човек който иска да прави снимки на кучето и децата в парка и на вилата, направо хвърляте в тъча...

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет!
Автор: daniil-k   
Дата:   12-04-14 12:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »