Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: хм....странни лични съобщения и блокиране на потребители за писане :)))))))
Автор: мара   
Дата:   30-11-13 18:37

ежел, имаш право на 3 предположения [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: хм....странни лични съобщения и блокиране на потребители за писане :)))))))
Автор: swan_   
Дата:   30-11-13 18:42

опс, и мен ме блокирал вече. Оттеглям доброто мнение :)

Отговори на това съобщение
 Re: хм....странни лични съобщения и блокиране на потребители за писане :)))))))
Автор: мара   
Дата:   30-11-13 18:43

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18][smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: хм....странни лични съобщения и блокиране на потребители за писане :)))))))
Автор: geokar   
Дата:   30-11-13 18:58

Хе, и мене ме блокирал - понеже му се вързах, че ми иска мнението и си го казах, пък то не съвпадало с неговото, видите ли! Преди малко пуснах и темичка по този повод (до изясняване на случая). Е, докато съм я писал, админите изяснили случая и решили въпроса генерално, ака, че темичката ми е станала излишна и може да са я затрили. Мен ме удивлява самата идея: да пуснеш снимка на друг потребител за обсъждане не само без да го питаш, но и предварително да го блокираш за участие в "обсъждането"... Има гиганти на мисълта още, срещат се!...

Отговори на това съобщение
 Re: хм....странни лични съобщения и блокиране на потребители за писане :)))))))
Автор: ejel   
Дата:   30-11-13 20:18

Автор: мара
Дата: 30-11-13 18:37

ежел, имаш право на 3 предположения

-------------------------------

О, супер! Его ги:

1. Блокирана си за "Какво ú е на тази снимка?"
2. Блокирана си за "Какво ú е на тази снимка? (2)"
3. Блокирана си за "Какво ú е на тази снимка? (3)"

От едно от тях трябва да следва, че блокиращият ЛЪЖЕ БЕЗОЧЛИВО[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: хм....странни лични съобщения и блокиране на потребители за писане :)))))))
Автор: мара   
Дата:   30-11-13 20:28

ма ти верно имаш проблем с логическите връзки :)

Отговори на това съобщение
 Re: хм....странни лични съобщения и блокиране на потребители за писане :)))))))
Автор: iliyanb   
Дата:   30-11-13 20:32

ejel

Само си направи труда да прочетеш първия пост в ето тая тука темичка. Първият пост е на първа страница, тоест от номер 3 отиваш на номер 1.

От трите опита не си познал/а верния отговор.



Публикацията е редактирана (30-11-13 20:33)

Отговори на това съобщение
 Re: хм....странни лични съобщения и блокиране на потребители за писане :)))))))
Автор: uri64   
Дата:   30-11-13 20:35

За какво му отделяте толкова внимание (вече 3 страници) на това форумно недоразумение????

Отговори на това съобщение
 Re: хм....странни лични съобщения и блокиране на потребители за писане :)))))))
Автор: io_bs   
Дата:   30-11-13 20:42

И мен ме е блокирал, но като се замислих, се зарадвах, че го е направил [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: хм....странни лични съобщения и блокиране на потребители за писане :)))))))
Автор: vikitovikito   
Дата:   30-11-13 20:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: хм....странни лични съобщения и блокиране на потребители за писане :)))))))
Автор: ejel   
Дата:   30-11-13 20:45

За последователните логици малко по-горе: нали затова попитах, но вместо отговор се наложи да предполагам до три пъти...[smilie5]

Въпросът ми е в дъното на предишната страница, iliyanb[smilie3]
Но мерси за насоките[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: хм....странни лични съобщения и блокиране на потребители за писане :)))))))
Автор: uri64   
Дата:   30-11-13 20:50

хъм, сега той блокира, после него ще го баннат като се разбеснее съвсем и така...нищо ново във форума....

Отговори на това съобщение
 Re: хм....странни лични съобщения и блокиране на потребители за писане :)))))))
Автор: eewf   
Дата:   01-12-13 01:36

О! Ма те тва даже не са негови снимки ли ? [cool] [smilie5]


КУЛТООООВ!

Отговори на това съобщение
 Re: хм....странни лични съобщения и блокиране на потребители за писане :)))))))
Автор: promis   
Дата:   01-12-13 01:43

Уж сте опитни форумци, пък се връзвате на евтини провокации. Не му отваряйте темите и толкоз. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: хм....странни лични съобщения и блокиране на потребители за писане :)))))))
Автор: Rebellious   
Дата:   01-12-13 01:52

Тук се изреждат недоразуменията![smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: хм....странни лични съобщения и блокиране на потребители за писане :)))))))
Автор: name1993   
Дата:   01-12-13 09:20

Не знам защо тази тема въобще се толерира от правилата, при положение, че ги нарушава. Не знам и защото продължавате да ме идентифицирате и определяте по най-разнообразни и доста "опашати" начини, предвид че вие решихте да съсипете темите, които публикувах в сайта, а и интересните лични съобщения, които повечето от вас написаха... в тази тема те се превръщат в невинни обяснения, че ги цензурирам от коментар.



Публикацията е редактирана (01-12-13 09:21)

Отговори на това съобщение
 Re: хм....странни лични съобщения и блокиране на потребители за писане :)))))))
Автор: luboar   
Дата:   01-12-13 09:25

скучно му е в празната си тема, и дойде тук да се радва на внимание.

Отговори на това съобщение
 Re: хм....странни лични съобщения и блокиране на потребители за писане :)))))))
Автор: jino   
Дата:   01-12-13 10:24

Марч земи го блокирай това

Отговори на това съобщение
 Re: хм....странни лични съобщения и блокиране на потребители за писане :)))))))
Автор: мара   
Дата:   01-12-13 12:19

Автор: name1993
Дата: 01-12-13 09:20

Не знам защо тази тема въобще се толерира от правилата, при положение, че ги нарушава. Не знам и защото продължавате да ме идентифицирате и определяте по най-разнообразни и доста "опашати" начини, предвид че вие решихте да съсипете темите, които публикувах в сайта, а и интересните лични съобщения, които повечето от вас написаха... в тази тема те се превръщат в невинни обяснения, че ги цензурирам от коментар.



Публикацията е редактирана (01-12-13 09:21)



я земи обясни последното изречение, че нищо не му се разбира...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: хм....странни лични съобщения и блокиране на потребители за писане :)))))))
Автор: asahi   
Дата:   02-12-13 00:43

Може и мен да е блокирал(а), ама не съм пробвал. Нямам и нужда.

Отговори на това съобщение
 Re: хм....странни лични съобщения и блокиране на потребители за писане :)))))))
Автор: мара   
Дата:   02-12-13 12:09

е, ти предпочиташ да пишеш в технически теми ;) мене ме кефят другите [smilie18]
ако беше пробвал, щеше да знаеш ;)
ако ти беше писал/а лично и учтиво беше решил да отговориш - също :)

Отговори на това съобщение
 Re: хм....странни лични съобщения и блокиране на потребители за писане :)))))))
Автор: geokar   
Дата:   04-12-13 00:48

Малка подробност - блокирани сме за участието си в теми, които са изтрити от администраторите, поради нарушаване на правилата на сайта, т.е. защото сме на едно мнение с администраторите, изтрили темите. Ще рече, малко безсрамно е да бъдем обвинявани, че сме "съсипали" тези теми. Логично е авторът на темите за вземе да блокира и администраторите и да иде да се подвизава някъде другаде.



Публикацията е редактирана (04-12-13 00:53)

Отговори на това съобщение
 Re: хм....странни лични съобщения и блокиране на потребители за писане :)))))))
Автор: uri64   
Дата:   04-12-13 01:08

Както е казал поетът - ти где що чукаш, то где ще се пука...един блокира, друг го бан-ват - егаси Армагедон-а [smilie7]


Автор: vikitovikito
Дата: 30-11-13 20:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: хм....странни лични съобщения и блокиране на потребители за писане :)))))))
Автор: nyamago   
Дата:   04-12-13 01:17

Без идиоти не става ли по-скучен форума?

Отговори на това съобщение
 Re: хм....странни лични съобщения и блокиране на потребители за писане :)))))))
Автор: emo1   
Дата:   04-12-13 02:14

Защо претаковаха пак Викито, чак ми липсва със коментарите си, бяха и безобидни все пак.
И за Пефото ми е мъчно, човека беше сменил системата и снимаше трамвай, танци и все пак лъхаше добрина от човека.
Пърпала ми беше любим във всяко отношение, Нави със неговата бройка изчезна, Сайбъра със познанията си също и много други.



Публикацията е редактирана (04-12-13 09:30)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »