Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Светкавица за никон YN565 EX
Автор: Божидар58   
Дата:   28-05-13 17:17

Имам апарат никон д200. Наскоро закупих от САЩ нова светкавица YONGNUO YN565EX Когато сложа светкавицата на апарата и я включа работи без проблеми, но когато я изключа както си е на апарата същия блокира и се налага да свалям батерията и да го разблокирам. Това нещо не става всеки път.Ако не я изключвам работи и няма никакви проблеми. Смятам, че това не е нормално. Някой ако има някакво обяснение може да го сподели. Явно нещо в светкавицата не е наред. Светкавицата е за никон, защото същите стават и за канон. Не знав каква е разликата. Направи ми впечатление, че блокирането е предшествано от светкане на светотиода за връзка с картата памет.

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица за никон YN565 EX
Автор: патаран   
Дата:   28-05-13 20:08

Аз имам Д300, прави го същия номер но с включване и изключване на апарата от бутона тръгва, на Д3100 не прави никакви магарии, иначе съм много доволен от светкавицата

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица за никон YN565 EX
Автор: Божидар58   
Дата:   28-05-13 20:17

Значи да се примиря и да не я изключвам докато е на апарата. Защото при мен не става с копчето за старт/стоп а трябва да сваля батерията на апарата.

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица за никон YN565 EX
Автор: Божидар58   
Дата:   28-05-13 20:25

Колега ти с какви батерии си на светкавицата и колко снимки правиш със светкавица на средна мощност, горе долу.

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица за никон YN565 EX
Автор: патаран   
Дата:   28-05-13 21:31

Зарядни кодак издържат над 500 кадъра с едно зареждане, направил съм над 20 хиляди кадъра със светкавицата, предишната ми беше висок клас сигма и не може да се сравнява с YN, оглеждам се за YN 568 EX заради HSS режима.

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица за никон YN565 EX
Автор: plamen29   
Дата:   27-03-14 22:24

Може ли да кажете как се държи тази светкавица на D5100(съвместима ли е с този модел)


Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица за никон YN565 EX
Автор: aldygreen   
Дата:   28-03-14 00:38

Божидар58 написа:

> Значи да се примиря и да не я
> изключвам докато е на апарата.

Опитай да я сваляш от апарата без да я изключваш и нея, и апарата. Няма непосредствена опасност от повреда.
[shtrak]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »